Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SXP DISK KILIT İCERİ GİR

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar Ben bşy merak ettim Bu Disk kilidi alıcaz da arkadaşa disk kilidi oldugu zaman Motor hareket etmiyor demi yani yürütmeye calışsak bile Disk kilidi izin vermiyor buna Yani nette vidiyo baktm da adam unutmuş dik kilidini Baya bi gitti yolda fark etti ben ne anladım O işten Disk kilinin Motoru hareket ettirmemesi lazm hırsızlar disk kilidi calsa bile motor hareket ettigi icin calarlar bide bu Markadan alıcaz iyimidir SXP DISK KILIT(502K)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o nasıl disk kilidiymiş bayağı gittikten sonra fark etmiş ? videosunun linki var mı ?
    Disk kilidi tekerin dönmesine izin vermez çünkü kilit maşa kollarına takılır tabi zorlarsan diskin anasını da ağlatır birde üstüne masraf açar
    Hatta ve hatta disk kilidi takılı ise muhakkak motoru viteste bırakın çünkü bazı dallamalar motorunuzu ileri geri oynatmaya çalışıp diskinizi yada çamurluğunuzu kırabiliyor. Başıma geldi ondan biliyorum.

Motosikleti
    YZF R-25
    Bir yanlışın var sanırım. Disk kilidi takılı olan bir motosiklet hareket etmez , tabi diske takıldıysa. Disk kilidi diske takılarak diskin dönmesini engeller.

Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o nasıl disk kilidiymiş bayağı gittikten sonra fark etmiş ? videosunun linki var mı ?
    Disk kilidi tekerin dönmesine izin vermez çünkü kilit maşa kollarına takılır tabi zorlarsan diskin anasını da ağlatır birde üstüne masraf açar
    Hatta ve hatta disk kilidi takılı ise muhakkak motoru viteste bırakın çünkü bazı dallamalar motorunuzu ileri geri oynatmaya çalışıp diskinizi yada çamurluğunuzu kırabiliyor. Başıma geldi ondan biliyorum.
    kusura bakmayın gec cevap verdim işler vardı Vidiyonun linki bu:https://www.youtube.com/watch?v=rDXI5jq3d8I ondan sordum bende yani disk kilidinin bir anlamı kalmıyor ve Bu SXP disk kilidi iyimidir alsak iş görür demi keser"ile kırılmasın bakam :D ?

ashes35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R --> CBR 650F
    Kesileni 100 lira kesilmeyeni 600 den başlar

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    baya gitti derken gitmemiş ki eleman. Reklam mı yapmaya çalışıyorsunuz prim mi kasıyorsunuz anlamıyorum bazen.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Posta12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın gec cevap verdim işler vardı Vidiyonun linki bu:https://www.youtube.com/watch?v=rDXI5jq3d8I ondan sordum bende yani disk kilidinin bir anlamı kalmıyor ve Bu SXP disk kilidi iyimidir alsak iş görür demi keser"ile kırılmasın bakam :D ?
    Adamın bir yere gittiği yok.Disk kilidi görevini yapmış tekerin dönmesini (arka salıncak dan geçmesini) engellemiş ki eleman kilidi sökmediğini anlamış.Şanslı ise diski yamultmamıştır ayrıca disk kilidi arkaya takılmaz öne takılır.Eğer sadece arkaya takarsan gündüz vakti dahi arka tekerin altına bir kaykay koyarlar önden de debriaja basarak götürürler motoru Gerçi öne de taksan götürüyorlar da yine arkaya takaraktan hırzına kolaylık sağlamamış olursun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)