Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bayramın 1. Günü Herkeş Bayramlaşmaya, Ben Gazlamaya. Yaa siz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Evet arkadaşlar Bayramın 1.günü herkes hısım akraba ziyaretine giderken ben Uçmakdere virajlarına gidip şöyle tepeden uzaklara anlamlı bakışlar atıp, Kendimi ödüllendirmeyi planlıyorum.

Peki siz neler yapacaksınız???
    -Black- bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Pazar günü Ankara'dan döndüğümden beri hastalıkla boğuşuyorum, önce soğuk algınlığı, sonra ishal, en sonunda da boğaz ağrısı..daha yeni yeni kendime geliyorum. Pazartesi'den beri 4 kilo vermişim. Bayramın ilk gününü atlatayım da 2. gün kısmetse ben de biryerlerde turlayayım.

Motosikleti
    MT-07
    Geçmiş olsun. Ben herkesi uyardım ama, hasta olmayın yatağa mıhlıyor die. Geçen haftada bende hastaydım, 7gün yatakta kaldım.
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    1-2 Akraba ziyareti,3.gunu köy.brandayi çekerim artık.
    Angrypower bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Ben bayramlaşmaya motosikletle gidiyorum. İkisini de aksatmadan devam
    Angrypower bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ailem yeni motoru da bilmiyor, ya yarın uzağa parkedeceğim ya da görürlerse maviye boyattım diyeceğim. 38 yaşında adamım, aile üzülmesin diye şekilden şekle giriyorum.
    Angrypower, Birheves ve compaq bunu beğendiler.

oguncelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    Kısmetse akşam Erdek

Motosikleti
    ......
    Alıntı oguncelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısmetse akşam Erdek
    Akşam yağmurlu,hava kapali,önlemini al.

Motosikleti
    MT-07
    İşin gerçeği yarın bir gaza gelip çıkacağım lakin Uçmakdere'yi aşıp, Şarköy, Çanakkale yaparsam, İzmir'de arkadaşlara uğramadan geri gelmem. Motorun tüm aksesuarlarını söktüğüm içinde kararsızım
    levend84 bunu beğendi.

oguncelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    Teşekkürler hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:54 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşam yağmurlu,hava kapali,önlemini al.
    Teşekkürler hocam

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin gerçeği yarın bir gaza gelip çıkacağım lakin Uçmakdere'yi aşıp, Şarköy, Çanakkale yaparsam, İzmir'de arkadaşlara uğramadan geri gelmem. Motorun tüm aksesuarlarını söktüğüm içinde kararsızım
    Kendi gazıma kendim yenildim. 601km diyor benim güzergahtan gidersem. Uçmakdere'ye giderim de Şarköy'e yeltenmeden geri dönerim herhalde. Çanta demiri, çanta, ön siperliği tekarar monte etmekte zor geldi akşam akşam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...79282077/detay

Bu olsa giderdim ama Dominar tek marşta izmir'e girecek motor değil gözümde. Lakin bu linkteki motor ile TR'yi turlardım sahilden
    levend84 bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Kendi gazıma kendim yenildim. 601km diyor benim güzergahtan gidersem. Uçmakdere'ye giderim de Şarköy'e yeltenmeden geri dönerim herhalde. Çanta demiri, çanta, ön siperliği tekarar monte etmekte zor geldi akşam akşam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

Bu olsa giderdim ama Dominar tek marşta izmir'e girecek motor değil gözümde. Lakin bu linkteki motor ile TR'yi turlardım sahilden
    tek marşta gidilirmi hocam o yol dinlenmeden 1 saat gidemiyom ben
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

Motosikleti
    ......

Masti...

Mastika bile oynar yolda..

Seleye yattinmi dadindan yenmez.

Idrarda yanma..
    Çavuşta ereksiyon
    Götte mayasıl..
    Ellerde zıngırdama
    Kemiklerde uzun süreli vibrasyon.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Birde yolda gelen uuuu beybi sesleri

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek marşta gidilirmi hocam o yol dinlenmeden 1 saat gidemiyom ben
    Gidemezsin tabi. Taktım 40t dişi, İstanbul içinde hüsran, dışında rüzgar yoksa rahatlık oluyor lakin orjinal'e geçmek düşündürmüyor da değil. Tabi 120 ile aynayı göremediğimden hep iptal ediyorum.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Birde yolda gelen uuuu beybi sesleri

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

Gidemezsin tabi. Taktım 40t dişi, İstanbul içinde hüsran, dışında rüzgar yoksa rahatlık oluyor lakin orjinal'e geçmek düşündürmüyor da değil. Tabi 120 ile aynayı göremediğimden hep iptal ediyorum.
    Uçmakdereye git turla dön evine..

Bayramda yollarda,sabırsiz ibne kasap şoför gırla...takar geçer elin lavuğu..saygiyi,kuralı geçtim,insan caninin gram kiymeti yok..boşver hiç riske girme.bayramdan sonra turlarsin..
    Angrypower ve ozan1991 bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uçmakdereye git turla dön evine..

Bayramda yollarda,sabırsiz ibne kasap şoför gırla...takar geçer elin lavuğu..saygiyi,kuralı geçtim,insan caninin gram kiymeti yok..boşver hiç riske girme.bayramdan sonra turlarsin..
    Walla MT-07 olsa 1sn bile düşünmezdim ama bu motor hemen sınırlarına ulaşıyor. Şeytan diyorki git bir Suzuki GSR 600, Honda VFR 800 interceptor falan bul bir yerden.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Walla MT-07 olsa 1sn bile düşünmezdim ama bu motor hemen sınırlarına ulaşıyor. Şeytan diyorki git bir Suzuki GSR 600, Honda VFR 800 interceptor falan bul bir yerden.
    Aynen yeni nesil otomobillerde baya seri.

Sollamada,gazı sıktınmı hemen 160-180km/h lara çikacak

Min 70hp olacak.

Geçen yaz arkadaşimin Cbr la sollamaya çikmiştim 120-125-130-140 diyene kadar arkamdaki audi plakaya kadar yanaşti ulen ne ara geldin..gozum surekli aynadaydi.bide selektor yapti ne ayar oldum ibneye..
    Motorun suçu yok varı yoğu 27hp
    Mt7 olaydi bak o zaman gör nasil uzuyor
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    İşte sözde 35hp die 40t ye düştük arka tekere bu hile ile 39hp gönderdik ama aerodinami yüzüden torkta düşünce 31nm'ye düşünce 35ten fena büzülüyor motor. 2gece öncede bir tane audi bırakmamıştı peşimi, 150'de kapışırken ben herif 180le gidiyordu en az.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    İşte sözde 35hp die 40t ye düştük arka tekere bu hile ile 39hp gönderdik ama aerodinami yüzüden torkta düşünce 31nm'ye düşünce 35ten fena büzülüyor motor. 2gece öncede bir tane audi bırakmamıştı peşimi, 150'de kapışırken ben herif 180le gidiyordu en az.
    A5 ler dehşet gidiyor hacı,domiyle 0-100 de aklini alirsin ama iş uzun yokuş,ruzgarli havada,ve uzun düzlukte 230-240a ibreyi yaslar..

Benim ceed(power kitli 155hp) ile cbr500 ün ifadesini alirim.var gerisini sen düşün.
    Angrypower bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bendeniz her sene olduğu gibi klasik bayramlaşma faslı yapıyorum. eskiden tüm akrabayı gezerdim. şimdi seremoniyi sadece anne baba'ya kadar indirgedim. çok sıkıcı geliyor bu bayramlaşma mevzusu bana. çocuklar olmasa vururum kendimi yola. dağ, taş, dere, tepe gezerim.

size de iyi yolculuklar dilerim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler