Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bayramın 1. Günü Herkeş Bayramlaşmaya, Ben Gazlamaya. Yaa siz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ben pek bayramlaşmam milletle, yarın abimler gelir ve birde annem babam tamamdır

bugün tahta kömürlüğü yıktık, peder az kalsın rahmetli oluyordu, tavandan önce duvarları yıkmış ve son duvarı yıkınca tavan üstüne çökmüş ve şans eseri mermerler tavanın tam çökmesini engellemiş. allah korusun, ailenizin değerini bilin arkadaşlar, onları üzmeyin.

neyse işte tahta kömürlüğü yıktıktan sonra zemine beton attık bugün ve yarında duvarını öreriz ve 10 gündür sahip çıktığımız kediye küçük boyda zemini strafor tipi malzeme ile döşemeli bir klube yapacağım.

sonraki gün motorumu benzinliğe doğru gezdirmeye çıkaracağım ve yıkayıp geri getireceğim.

o kadar, benim için bayram günlerinin bir ekstrası yok, ben eğlence ve tatil anlayışı olmayan bir insanım. benim için bayram demek yeni bir şey demek(yeni bir şey olmalı yani), yani ben bugün bayram deyip standart psikolojisini değiştiremeyen biriyim. kızgın olduğum insanlarla da bütün bir sene küs kalıp bayram günü barışmam.

öyle. (10 kere editledim, anlatım hatasından tut yazım yanlışına, bugün yorulmuşum ben)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A5 ler dehşet gidiyor hacı,domiyle 0-100 de aklini alirsin ama iş uzun yokuş,ruzgarli havada,ve uzun düzlukte 230-240a ibreyi yaslar..

Benim ceed(power kitli 155hp) ile cbr500 ün ifadesini alirim.var gerisini sen düşün.
    Benim 1.5dCi megane'ye de bişey taksam cbr500 ifadesi alabilir miyim acaba?

Tek kapısını sürdüm o aletin normal eski tip otomatik şanzıman, hayata küstürmüştü. Ben rüzgarlı hafif yokuşta Dominar ile 125'lere düşüyorum.
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim 1.5dCi megane'ye de bişey taksam cbr500 ifadesi alabilir miyim acaba?

Tek kapısını sürdüm o aletin normal eski tip otomatik şanzıman, hayata küstürmüştü. Ben rüzgarlı hafif yokuşta Dominar ile 125'lere düşüyorum.
    Senin megane 190da takılı kalır..
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben pek bayramlaşmam milletle, yarın abimler gelir ve birde annem babam tamamdır

bugün tahta kömürlüğü yıktık, peder az kalsın rahmetli oluyordu, tavandan önce duvarları yıkmış ve son duvarı yıkınca tavan üstüne çökmüş ve şans eseri mermerler tavanın tam çökmesini engellemiş. allah korusun, ailenizin değerini bilin arkadaşlar, onları üzmeyin.

neyse işte tahta kömürlüğü yıktıktan sonra zemine beton attık bugün ve yarında duvarını öreriz ve 10 gündür sahip çıktığımız kediye küçük boyda zemini strafor tipi malzeme ile döşemeli bir klube yapacağım.

sonraki gün motorumu benzinliğe doğru gezdirmeye çıkaracağım ve yıkayıp geri getireceğim.

o kadar, benim için bayram günlerinin bir ekstrası yok, ben eğlence ve tatil anlayışı olmayan bir insanım. benim için bayram demek yeni bir şey demek(yeni bir şey olmalı yani), yani ben bugün bayram deyip standart psikolojisini değiştiremeyen biriyim. kızgın olduğum insanlarla da bütün bir sene küs kalıp bayram günü barışmam.

öyle. (10 kere editledim, anlatım hatasından tut yazım yanlışına, bugün yorulmuşum ben)
    Bende sevmem bayramları. Tatil ama. Tatil demek işe gitmek için saat 5.00'da kalkmak zorunda olmamak demek. Sende sahiplendiğin kediyi şımart Birde beylikdüzü'nde hangi benzinlikte yıkayacaksın makineyi? Ben bulamadım öyle kendinin yıkayabileceğin bir benzinlik. Millete bırakınca dibine sokuyorlar o kompresörü. Marmara Park karşısındaki Shell'den alırım benzini ama adamlar vermiyorlar makineyi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

Senin megane 190da takılı kalır..
    Hea. Aynen öyle walla. Bide yarı-otomatik. Geçen sene bir Laguna 2.0 ile kapıştım kalkışta. En son siyah dumanlar atıyordu egzozdan ve 145'ten sonra geçti beni

Ankara'ya gittiğimde 5,0lt/100 km yaktı. Dominar'dan az yakıyor uzun yolda
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Ceed ile çeşme otobaninda 237 görmustum.
    Angrypower bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    geçen ben kendim yıkayabiliceğim bi benzinlik gördüm sana uzak kalır belki sirkeci sahil yolundan ilerlerken bir benzinlik var bozuk para atıyorsun su çalışıyor köpükte aynı şekilde millet çekiyor oraya kafasına göre temizliyor oyalana oyalana bende öyle yapıcam bi ara
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen ben kendim yıkayabiliceğim bi benzinlik gördüm sana uzak kalır belki sirkeci sahil yolundan ilerlerken bir benzinlik var bozuk para atıyorsun su çalışıyor köpükte aynı şekilde millet çekiyor oraya kafasına göre temizliyor oyalana oyalana bende öyle yapıcam bi ara
    Ozan oraya gidene kadar Marmara Ereğlisi'ne gelmeden Opet var. Orada da var 3tane öyle yer ve yarın boş olur. Zaten orada bir yıkar sonra kurumasını bekleyebilirim ama zaten ne kadar börtü böcek varsa üstünde patlayacak. Şu motoru temizleme olayı çok kötü
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Ozan oraya gidene kadar Marmara Ereğlisi'ne gelmeden Opet var. Orada da var 3tane öyle yer ve yarın boş olur. Zaten orada bir yıkar sonra kurumasını bekleyebilirim ama zaten ne kadar börtü böcek varsa üstünde patlayacak. Şu motoru temizleme olayı çok kötü
    Motorun soğumasini beklemeden yikama,rottesti plastik aksama fazla yaklastirma arada 15-20 cm birak,gidon ve gostergelere su tutma.tutarsanda hemen bezle kurula.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Motorun soğumasini beklemeden yikama,rottesti plastik aksama fazla yaklastirma arada 15-20 cm birak,gidon ve gostergelere su tutma.tutarsanda hemen bezle kurula.
    O konuda sıkıntım yok baya uzak tutuyorum vakti ile elimi sileceğim die rendeliyordum o kompresörlerle. Neden yıkamadığımı hatırlattın resmen. Motor sıcak die hep vazgeçiyordum. Ha bu arada Dominar'larda çok güzel fan açıyorlar. Şehir içine gir, iki vın vın ara gazı ver hemen fan açıyor.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    O konuda sıkıntım yok baya uzak tutuyorum vakti ile elimi sileceğim die rendeliyordum o kompresörlerle. Neden yıkamadığımı hatırlattın resmen. Motor sıcak die hep vazgeçiyordum. Ha bu arada Dominar'larda çok güzel fan açıyorlar. Şehir içine gir, iki vın vın ara gazı ver hemen fan açıyor.
    Discover´ler gibi ısınma problemimi var acaba.zırt pırt fan aciyor.agresif mi kullaniyorsun,gaz ac kapa,kompresyona bindir vs.
    Angrypower bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    yağlıycakmısın hacı yıkadıktan sonra ben şuan bunu yağlamak zor diye yıkamadım hiç :D
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Yarın Şile'deyim kısmetse. Saklıgöl'ü ne zamandır görmek istiyordum.

Gidip bakayım, beğenmezsem geri dönerim.

Slayer5810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suan Motosikletim Yok :(
    Merhaba Ben Erdekliyim

Motosikleti
    MT-07
    Discover´ler gibi ısınma problemimi var acaba.zırt pırt fan aciyor.agresif mi kullaniyorsun,gaz ac kapa,kompresyona bindir vs.
    Aynen ben accık agresif kullanıyorum. Dişli değiştirdikten sonra vites aralığıda uzadığı için sıkışık trafikte uzatıyorum motoru. Benim antifriz birazcık azalmıştı 5000km bakıma gittiğinde 50-100ml arası. Komresyonunuda hiç sevmiyorum, 3000rpm ye geldiğinde şanzıman kendi kendine götürüyor. Sürekli yığılma yok. Dişli küçülttüğümden beri kompresyon etkisi daha da azaldı hatta.
    levend84 bunu beğendi.

Slayer5810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suan Motosikletim Yok :(
    Alıntı oguncelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısmetse akşam Erdek
    Bende Erdekliyim

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağlıycakmısın hacı yıkadıktan sonra ben şuan bunu yağlamak zor diye yıkamadım hiç :D
    Silivri'yi geç, O börtü böcek heryere yapışmaya başlasın. Bak nasıl yağlıyorsun. O zincirin kupkuru kalmıştır. Bir yağla da gariban kendine gelsin.
    levend84 ve ozan1991 bunu beğendiler.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Ben dün şile'de gazladım kurtları döktüm.Geç kalmışsın
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben dün şile'de gazladım kurtları döktüm.Geç kalmışsın
    Kedinin killarina fön yaptin diyon heee
    Angrypower ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

Abi nolur yardim edin 50 cc orta boy crosum vardi pistonunu yukseltim gomlek segman filan degisti içindeki zincir uzatildi motor 10 kmden fazla gitmiyor gidecek gibi ses cikariyo ayni aliyor yardim edin

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MurT1232 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi nolur yardim edin 50 cc orta boy crosum vardi pistonunu yukseltim gomlek segman filan degisti içindeki zincir uzatildi motor 10 kmden fazla gitmiyor gidecek gibi ses cikariyo ayni aliyor yardim edin
    gidecek gibi mi ses çıkarıyor?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler