Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bayramın 1. Günü Herkeş Bayramlaşmaya, Ben Gazlamaya. Yaa siz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sevmem bayramları. Tatil ama. Tatil demek işe gitmek için saat 5.00'da kalkmak zorunda olmamak demek. Sende sahiplendiğin kediyi şımart Birde beylikdüzü'nde hangi benzinlikte yıkayacaksın makineyi? Ben bulamadım öyle kendinin yıkayabileceğin bir benzinlik. Millete bırakınca dibine sokuyorlar o kompresörü. Marmara Park karşısındaki Shell'den alırım benzini ama adamlar vermiyorlar makineyi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

Hea. Aynen öyle walla. Bide yarı-otomatik. Geçen sene bir Laguna 2.0 ile kapıştım kalkışta. En son siyah dumanlar atıyordu egzozdan ve 145'ten sonra geçti beni

Ankara'ya gittiğimde 5,0lt/100 km yaktı. Dominar'dan az yakıyor uzun yolda
    büyükçekmece-kumburgaz'da opet var oraya gidiyorum ben, birde esenyurtta var çok büyük bir yer ve su+köpük tabancaları 6 metre yukarıdan sarkıyor asılı olarak. esenyurttan otobana bağlanmak için girilen bir ana yol var, o anayolun üzerinde bu büyük oto yıkama yeri.

beylikdüzünün trafiği yüzünden ben mümkün olduğunca oradan uzaklaştıktan sonra özel işlerime koyuluyorum. tiksindim artık şu kalabalıktan, trafikten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Mimaroba'ya giderken sağda kalıyor? Dikkat ettimde ben hep Shell'den alıyorum ondan girmiyorum. Bir ara bakayım oraya. Bende nefret ediyorum Beylikdüzü'nün trafiğinden falan da bu ara herkes bayrama gitti die bir ferah, bir rahat

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    el öpme işi bana hep tuhaf gelmiştir çünkü el öpme amacı bellidir ama insanlar adettendir deyip öylesine el öpüyor, ben sadece istediğim insanların elini öperim bunun dışında ne görürlerse görsünler herkesin elini öpmem.

elimi öptürmeyi sevmem ve hiç bir durumda böyle bir şeye izin vermem. İnsanların yaptığı o kadar çok saçma şey var ki çoğu zaman kendilerinden soğumama sebep oluyor.

sorgulamak benim doğamda var, ben çoğu zaman yaşantımı ve başkalarının yaşantılarını sorgularım. al bak şimdide el öpmeyi sorguluyorum, nedir bu el öpmek? neyse işte alışkanlık, anamın babamın elini öpeceğim o kadar.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    el öpme işi bana hep tuhaf gelmiştir çünkü el öpme amacı bellidir ama insanlar adettendir deyip öylesine el öpüyor, ben sadece istediğim insanların elini öperim bunun dışında ne görürlerse görsünler herkesin elini öpmem.

elimi öptürmeyi sevmem ve hiç bir durumda böyle bir şeye izin vermem. İnsanların yaptığı o kadar çok saçma şey var ki çoğu zaman kendilerinden soğumama sebep oluyor.

sorgulamak benim doğamda var, ben çoğu zaman yaşantımı ve başkalarının yaşantılarını sorgularım. al bak şimdide el öpmeyi sorguluyorum, nedir bu el öpmek? neyse işte alışkanlık, anamın babamın elini öpeceğim o kadar.
    saçma sapan bir âdet. sırf yaşı büyük diye ne idüğü belirsiz insanların ellerini öpmek bana çok ters geliyor. çok zorda kalırsam öpüyormüş gibi yapıp bırakıyorum.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çalışacağım

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Yine yığılacak eve gereksiz güruh. Yine her zaman ki gibi malzemelerimi çantaya doldurup demirlerin altında ter dökeceğim, duş alıp belki bilgisayarın başına geçerim yada dışarı çıkarım arkadaşlarla takılırız, benim için herhangi bir haftadan farksız bayramlar.
    Bayramları küçüklüğümden beri sevmem o zamanlar zora ki ayıp olmasın diye gerekli gereksiz bir sürü insanın elini öperdim, adam elini yıkadı mı yıkamadı mı o bile belli değil. Artık el falan öpmüyorum, ayrıca bir gün içinde milletin bir birinin evine çullanmasını da nezaketsizlik olarak görüyorum bu yüzden bayram ziyaretine de gitmiyorum. Harçlık yaşını da çoktan geçtik tabi , kısacası benim için bayram diye bir şey yoktur.
    Weak are prey

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Herşey iyi güzel de ben istanbuldayım moturum ekipmanlarım yozgatta.

Motosikleti
    MT-07
    Durum Güncellemesi: Uyuyakalmışım. Saat 13.00'da kalktım ve evde pinekliyorum
    tommygun, levend84 ve ozan1991 bunu beğendiler.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    İstanbul içinde gezerim diyordum geçen hafta ama benim scooter arıza yaptı, serviste :( Evde pinekliyorum. Bira ve dünya kupası.

Motosikleti
    Mobylette Flipper M14
    Bende mobiletin motorunu topladım az önce bitti

Motosikleti
    MT-07
    Halen evde pinekleyip sağğa sola bakıyorum

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İstanbul içi bir tur attım da hava deli sıcak, yazlık ekipmanla bile piştim o derece

Motosikleti
    MT-07
    Uçmakdere'den sıkıldım. O yüzden gidesim yok aslında. Tatlı gezilecek rota bilmiyorum şaka gibi. Çanakkale'ye gidesim var ama orasıda bomboş dümdüz yol. Arabalar selektör çaka çaka geliyor arkandan. Çok sıkılıyorum motorla bile

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Uçmakdere'den sıkıldım. O yüzden gidesim yok aslında. Tatlı gezilecek rota bilmiyorum şaka gibi. Çanakkale'ye gidesim var ama orasıda bomboş dümdüz yol. Arabalar selektör çaka çaka geliyor arkandan. Çok sıkılıyorum motorla bile
    Yarın sabahtan,Kandıra,kerpe,kefken yap.

Izmirde olaydın dikili yapar kendine gelirdin.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yuh be hani gidiyordun! boşa heyecan yaptık desene, haybeci seni ya

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sana benden 10 numara 5 yıldız rota..Tek sıkıntı sana biraz uzak olması..

Motosikleti
    MT-07
    Aga öyle bir yerdeyimki çanakkale uçmakdere üzerinden 280km, senin rota da aynı Ben en iyisi Çanakkale'ye süreyim. Belki değişiklik olur hayatımda.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Aga öyle bir yerdeyimki çanakkale uçmakdere üzerinden 280km, senin rota da aynı Ben en iyisi Çanakkale'ye süreyim. Belki değişiklik olur hayatımda.
    hacı kocaeliye doğru sür oradan maşukiyeye geç kartepeye git efsane yer insan dönmek istemiyor hep aynı sıkar adamı

https://i.hizliresim.com/1EkMyD.jpg

dominarla gitmek kısmet olmadı daha

Motosikleti
    MT-07
    Çok ters geliyor oralar bana. Bu dediğim rota genelde boş ve sakin. Oralar hep ana-baba günü oluyor. Kilitbahir-Çanakkale feribotuda 10tl miş motorlar için.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    İyi ki gitmemişsin, Allah muhafaza yolda uyusun ne olurdu bilmem.
    Angrypower bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler