Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTORSİKLET için kilit güvenlik önlemleri?

Motovento
    REKLAM ALANI

herkese merhaba , motorsiklet kilitleri için aklımda bir kaç soru var maalesef evimin kapalı garajı yok ve dışarda bırakıyorum doğalgaz borusuna zincirliyorum 350 liraya aldığım bi zincir var , ama içim rahat değil. sırasıyla motora ;
    1- abusun 8077 disk kilidi ve zincir kilidi paketi satılıyor 1200 lira gibi bi fiyatı var.
    2-spy 5000 alarm 300 civarı bi fiyatı var.
    3-ali express den gps söyleyip takmak.
    sizce bu 3 ü yeterli olurum ve mesela bi arkadaşınıza kalmaya gittiğiniz zaman motorunuzu napıyorsunuz , zincirle bağlıyormusunuz her zaman yoksa sadece disk kilidimi ? zinciri yanımda taşısam naked motor nerde taşımalıyım? çantası yok kafamda deli sorular :D kısaca her türlü tavsiyeye açığım alarmı daha ucuz yollu halledebileceğim başka bir ürün varmı ?kullandığınız KİLİT, ALARM,DİSK KİLİDİ,GPS vesayre tavsiye edebilirsiniz herkese şimdiden teşekkür ediyorum .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Mts motor takip sistemi tavsiye ederim. İlk başta 700-800 civarı bir ücreti var ilk yıl ücretsiz. Sonraki yıl 200 tl civarı yıllık bir ücreti oluyor. Ayrıca tüm yol detayları, hız Ba detayları görülebiliyor.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    8077 kilit artı ayrı bir 14-16mm zincir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler