Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Başka şehirden 0 motor almak

Motovento
    REKLAM ALANI

konyada yaşıyorum ve hatayda peşin fiyatına kampanya yapmış bi mağaza var alacağım motor r25 fiyat olarak 20.600 e denk geliyor.
    mağazayla getirme olayını henüz konuşmadım ehliyeti temmuzda alacağım için getirtmeyi düşünüyorum be şekil bir yol izlenebilir ve fiyat olarak uygun mu sizce de ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

0 r25 20bin mi nasıl oluyor o?

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tugr.md adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0 r25 20bin mi nasıl oluyor o?
    Her halde eski kasalarıdır...

Motosikleti
    MT-07
    Eski modeldir yada paraya sıkışmıştır mağaza.

Mağaza ile konuş, onların anlaşmalı kargoları yada Ambar'a versinler kolisi ile, sen de git ambar'dan al motorunu. En temizi Ambar'lar.
    montanaturne bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    yeni kasa eski kasa diye bir şey yokki absli abs siz modeli var.şu an pek dile gelmesede r25 2017 modellerde 2000tlye yakın indirim var.bir kaç şube daha araştır bulursun derim.hatay çok uzak olduğu için orda genelde bulunuyor motor.alıcaksan da bende z300 almaya niyetliydim araştırmıştım kesinlikle sürme derim heleki o kadar uzak bir mesafeyi.transporter kiralayıp kendin almanı tavsiye ediyorum ben en son ona karar vermiştim.en sağlamı ve uygunu bu şekilde oluyordu.al bir arkadaşını hem gezin hem alın gelin derim.yada sabahın köründe orda ol bayiyide ara gerekirse biraz daha erken açsınlar motoru al direk trafik şubeye.ordan plakan o gün içinde çıkar hatay ufacık yer sıra yoktur diye tahmin ediyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)