Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yardıma ihtiyacım var!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstorm (2004)
    Herkese selamlar

öncelikle ben adliyede katip olarak görev yapıyorum uzun senelerdir motosiklet kullanırım geçen hafta kendi kendime anı saklamak için motovlog işine girmeyi düşündüm. hemen kendime sony as200v aldım, mikrofondu montajdı hallediyorum yavaş yavaş. kendime konsept ararken saatlerce düşündüm. bu işi prof olarak yapmak istemiyorum asla. çocuklar izlesin de 2 teker yapıyım mallığında da değilim. neyse saatlerce düşündüm ve bir zamanlar twitch de yayın yaparken ki bağış sistemi aklıma geldi.

şimdi şu şekilde:
    youtube kanalımın altında bağış linki olucak, isteyen herkes oraya 1 tl 10 tl 100 1000 farketmez bağışını yapıcak. her hafta pazar günü video edit günü olcak, hesapta toplanan para videoda açık ve net olarak (bağışının yayınlanmasını isteyenlerin isimleri listelencek ekranda) ne kadar para toplandığı görülecek. bu paraları da gerek ailelere yardım, gerek köy okullarına yardım, kitap vs olarak dağıtmayı düşünüyorum. bu bağışlar anında tabiki kayıt yapılıp istenildiği takdirde bağış yapan şahıslar rahatlatılacak.

bir kaç sorum var.
    bağış gelip gelmemesi benim için hiç önemli değil, ben sadece böyle bir şeye bulaşmak istiyorum, koşmak istiyorum.
    1- bunun yasal bir prosedürü var mıdır?
    2- memuriyetimde sıkıntı olur mu?
    3- varsa şöyle yapsan daha iyi olur dediğiniz bir fikir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

hayır işi olunca kimse yanaşmamış, tamam bi iki tane de karı kız var onları da koycam şimdi bi yardım ediverin. söylencek çok şey var da. modlar konuyu çöp kutusuna taşıyabilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    hocam sabah erken saatlerde forum ölü oluyor öğlen 1-2 ye doğru mutlaka cevap gelir ben güncellemek adına yorum bırakıyorum
    schizo bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı schizo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2- memuriyetimde sıkıntı olur mu?
    Twitch üzerinden yayın yapan bir sürü insan var, ama aralarından memur olduğunu sanmıyorum.
    İnternet üzerinden elde edilen gelirleri denetlemek bir hayli zor, şikayet olmadığı sürece başınıza birşey gelmez fakat şikayet edilirseniz, yasal prosedürleri sizin bizden daha iyi biliyor olmanız gerekli
    Siz derdinizi anlatana kadar fetöcü başta olmak üzere birçok şeyle itham edilebilirsiniz.
    schizo bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstorm (2004)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Twitch üzerinden yayın yapan bir sürü insan var, ama aralarından memur olduğunu sanmıyorum.
    İnternet üzerinden elde edilen gelirleri denetlemek bir hayli zor, şikayet olmadığı sürece başınıza birşey gelmez fakat şikayet edilirseniz, yasal prosedürleri sizin bizden daha iyi biliyor olmanız gerekli
    Siz derdinizi anlatana kadar fetöcü başta olmak üzere birçok şeyle itham edilebilirsiniz.
    aynen şikayet biraz sıkıntılı olabilir ama o yaptırımı göze alabilirim, eğer işimden ihraç olursam kendimi insanlığa adamaya karar vericem zaten bu yaştan sonra evlenmek zor =)
    para konusunda herhangi bir sıkıntı yaşıcağımı sanmıyorum çünkü paraların 1 kuruşu bile benim hesabıma girmicek, sanal bi hesapta birikip ordan ihtiyaç sahiplerine aktarılcak.
    ama çok haklısın şu anda siyah sıçsan fetöcü diyolar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)