Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yazlık Mont tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durt markasını ben kurtköydeki yerinden başka satan görmedim oralara gitmen lazım
    ilk montun diye de çok aklına takma derim
    o montlardaki korumalarada çok bel bağlama onlar ancak ufak tefek kazalarda iş görüyor biraz sağlam bir kazada hiç bir boka yaramaz onlar ,ancak kendisini kurtarır
    Sırt korumaları soft (yumuşak, süs gibi ama hiç yoktan iyi çoğu büyük markalarda ekstra para ile dışardan alınıyor) onun dışında kumaş kalitesi ve dirsek, omuz korumalarına iyi diyorlar. Kurtköy’den başka satış yeri yok diye biliyorum ama internet sitelerinde var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Fiyatı uygun olsun dersen andes marka var ve tam yazlık mont. Yazın üfül üfül binersin. Ama kış için her halükarda başka mont almalısın. 4 mevsimlik ile olmuyor maalesef.

Başta attığım reviti 400 liraya kadar indirdi satıcı. İlk olarak onu inceleyeceğim yarın. Ne kadar korumalar umduğun korumayı sağlamaz dense de insan psikolojik olarak güvende hissetmek istiyor. O montta anlaşamazsam yönümü durta çevireceğim galiba. Nedense andese ısınamıyorum

Daha bugün dainese hydra-flux mont siparişi verdim. İnanamazsınız 740tl’ye. 1450den aşağı fiyat yoktu. N11’de denk geldi 56 beden 1 adet kalmış ben aldım😁. Ben de uzun süre araştırdım yazlık mont olayını held ve dainese arasında kalmıştım dainese aldım. Hayırlısı inşallah güzel çıkarda efil efil motora bineriz. Ha bu arada daha motorumyok mont eldiv n kask alarak başladım sonra motor. 😁😁😁

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı ascoliath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha bugün dainese hydra-flux mont siparişi verdim. İnanamazsınız 740tl’ye. 1450den aşağı fiyat yoktu. N11’de denk geldi 56 beden 1 adet kalmış ben aldım��. Ben de uzun süre araştırdım yazlık mont olayını held ve dainese arasında kalmıştım dainese aldım. Hayırlısı inşallah güzel çıkarda efil efil motora bineriz. Ha bu arada daha motorumyok mont eldiv n kask alarak başladım sonra motor. ������
    Hocam tek beden kalımlar da oluyor çünkü satılmıyor. Ya çok büyük bedenlerde, yada çok küçük bedenlerde fazla alıcı olmadığından indirim oluyor. O indirimlerde geliş fiyatına satıyorlar diye biliyorum (belki biraz kar payı olabilir de öyle galiba).

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DesAres adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırt korumaları soft (yumuşak, süs gibi ama hiç yoktan iyi çoğu büyük markalarda ekstra para ile dışardan alınıyor) onun dışında kumaş kalitesi ve dirsek, omuz korumalarına iyi diyorlar. Kurtköy’den başka satış yeri yok diye biliyorum ama internet sitelerinde var.
    Sırt koruması ince bir sünger hiç bir halta yaramaz montla beraber vermeseler de olur yani ama kumaş kalitesi ve işçilik bence çok iyi (incelediğim diğer ucuz FİLELİ montlara göre Phorel,vemom,armode) dirsek ve omuz korumaları seviye 1 plastik ama ben beğenmedim (gözüme ufak geldi) için çıkardım attım.

Ben t-tech den aldığım seviye 2 korumaları monta takıp kullanıyorum (150 tl omuz,sırt,dirsek üç parça almıştım) sırt koruması olarak da elim de olan zandona omurgalığı kullanıyorum

Bende internetten aldım.Kurtköy bayağı uzak yalnız ben siyahının 250 ye sattığını görseydim pazarlıkla bejini de o fiyata alırıdım (oradan bir girdi yani)

çalıştığım için mesajlara geç dönüyorum kusura bakmayın
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)