Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

FİKİR İSTİYORUM

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamın aleyküm abilerim, ablalarım, kardeşlerim benim boyum 1.88 kilo 96 aktif olarak 6-7 senedir araba kullanıyorum ama hep hayalim şöyle güzel bi motor almak. Bu hayalimide gerçekleştirmek istiyorum hem freni iyi olsun e biraz yakışıklı bi motor olsun e bide kilo var tabi iri yarı birisiyim o yüzden altımda sırıtmasın istiyorum bana tavsiye edebileceğiniz 250 CC Veya 250 CC ALTI! münkünse spersport bi motor varsa lütfen aydınlatın ekipmanlarda tavsiye edebilirsiniz motor için ayırabileceğin en fazla bütçe 18-20 bin lira arasıdır herkese iyi günler diliyorum. Tekeriniz düz bassın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Kardeşim boy kilo orantına göre ss makine sende biraz garip durabilir belirttigin cc lerde, ama mt25 naked bi bak derim çünkü senin boyunda tanıdığım eş dost var bilhassa bunu seçtiler.

Haci abi bi ss hayalim var daha yaşım 19 :D naked biraz büyük işi gibi duruyor gözümde

Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Ss herkesin hayali aslan parçası guzelde bir hayal ilk motosiklet tecruben mi olacak peki?

Alıntı manqa82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ss herkesin hayali aslan parçası guzelde bir hayal ilk motosiklet tecruben mi olacak peki?
    Evet ilk olacak usta

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    yani ilk tecrubeye gore alınabilecek 125 cc bir ss honda cbr, ama boy var kilo var diosun altında sırıtır, 250 cbr en mantıklısı,
    gidip başka motorlarda şansımı denemezdim sanırım, o klasmanda r25 bir rc 250 var, klasmanın yakışıklısı r25, mantıklısı cbr 250..
    kawasaki zaten ilk motor falan parça pahalı vs girmiyorum bile..

Mt 25 senin altına tam olur hem ilk motorun düşünce grenaj derdin olmaz.

Naked bana daha konforlu ve bakış açında daha geniş olduğu için aralara çok rahat giriyorum ve trafikte gidiyosan çok rahat edersin.

Motorların hepsi genç işidir.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    İrileştikçe scooter daha hoş duruyor. Ama hoşluktan çok senin ne tarz bir motor istediğin önemli. Belirttiğin bütçe ve tarza göre senin motorun CBR 250
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Selam. Cbr 250 kullanan arkadaşım r25 almadığı için çok pişman oldu. Titreşim var diyor özellikle bundan şikayetçi. r25 bu konuda kesinlikle cbr'dan daha üstün. Ben alacak olsam tercihim yine r25 olurdu bütçende uygun bana kalırsa r25 seni uzun süre idare eder gibi geliyor. Benim fikrim bu yönde. Saygılar.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    İnazuma suziki der çekilirim

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    R25 alan arkadaşlar, biraz da basıyorlarsa şu sıralar "çok yakıyor" şikayetleri ile "keşke CBR250 alsaydım" diyebiliyorlar.

Parça fiyatının R25' e oranla uygunluğu, alım ve satımının kolaylığı, parça ve servis bolluğu, yakıt ekonomisi, sürüş dinamiği (R25 daha agresif bir tutum sergiliyor, bu nedenle başlangıç için CBR250 daha mantıklı) açısından Honda CBR250R daha uygun bir seçenek gibi duruyor.

CBR250R' ı dene, sana yetmez ise R25 düşünebilirsin. Denemeden doğrudan R25 tercihi yapmamanı öneririm.

Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazuma suziki der çekilirim
    Çekilme direk nedenleri de anlat cbr250 den veya pulsar rs200 den veya ninja 250 serisinden ne farkı varda bu motora bu kadar güveniyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:30 ----------

Alıntı nicksizbro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt 25 senin altına tam olur hem ilk motorun düşünce grenaj derdin olmaz.

Naked bana daha konforlu ve bakış açında daha geniş olduğu için aralara çok rahat giriyorum ve trafikte gidiyosan çok rahat edersin.

Motorların hepsi genç işidir.
    Buyu işte usta yine kafamı karıştıran bir yorum olmuş :D Bakınca çok hoş gözüken ve naked olan bir canavar var ama bi taraftanda görünüşü hoş olup 250cc ss bir cbr250 repsol arasında kalakaldım şuan :D

Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    ilk motorun yaş 19, ss tarzına girmeyelim bence sen ikinci el temiz bir cbf150 bul kullan motosiklet ss için mükemmel bir temel oluşturuyor boynu dönmediği için. yani ben bu şekilde yapmışım iyikide yapmışım diyorum.
    Bu durumu şöyle değerlendiriyorum 2 tane çocuk var birisi anasınıfna gitmiş birisi gitmemiş, ikisi de birinci sınıfa geçince ana sınıfı eğitimi almış çocuk kısmen ders diğeri ise oyun oluyor, istediğin kadar maddiyat yeterli olsun lakin temel kullanım eğitim olmadıktan sonra acı deneyimler edinirsin r25 mt25 250cc olduğuna bakma bir çok 400 500lük makinenin kuyruğunda gidiyor.

Hadi abilerim fikirlerinizi bekliyorum şuan cbr250 de takılıyım :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)