Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1,5 Hafta | 2880 Km yol | Bajaj Ns 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selam,

Cok klasik nedenlerle ( sehir hayatindan sikilmak, biraz dogayla ic ice kalip kendimi biraz daha tanimak vs ) vurdum kendimi yollara..

Ilk basta fotolar cekip yazi yazmayi dusundum fakat sonra artik insanlarin yazi okumayip video izledigini farkettim ve video cekmeye karar verdim. Motovlog tarzi degil kesinlikle. Gectigim yollari ve yerleri gosterme odakli cektim ve bunu bir seri haline getirdim.

Serinin ilk videosu asagidaki linkte. Ne video konusunda ne de motosiklet konusunda ustayim diyemem, bu benim comezlik calismam oldu.

Serinin diger videolarini da bu baslik altinda paylasmayi dusunuyorum, yeni baslik acip kirlilik yaratmamak amaci ile..

Herkese iyi aksamlar..

https://youtu.be/KCH4OYy5WZg
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Elinize emeğinize sağlık. Tur camınızı merak ettim, marka ve modeli nedir acaba?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Emeğinize sağlık güzel olmuş ancak kameranın konumu çok aşağıda kalmış. Ekranın yarısından fazlasını motor kapatmış. yol ve manzara arka planda çok az görünüyor. kamerayı kaskın yanına göz hizasına sabitleseniz daha iyi olur.

Cok tesekkurler Tur camini ilk sahibi taktirmisti fakat ustunde GP yaziyor. Internetten baktim simdi full siyah modelini bulabildim asagi linki birakiyorum.. Bu arada kisa bir bilgide vereyim, boyum 183 cm ve tur cami boyundan asagi kisimda ruzgari engelliyor sadece.

https://www.**********.com/Pulsar-Tu...8,PR-2900.html

Link neden boyle anlamadim ama gp kompozitin sitesinde bulabilirsiniz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Tesekkur ediyorum kesinlikle haklisiniz ben de sonradan videolari izlerken farkettim. Bundan sonra cikacagim gezilerde kesinlikle degistirecegim kamera acisini
    tommygun bunu beğendi.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Elinize sağlık güzel video olmuş. Gezinizdeki yakıt tüketimini merak ettim acaba bir kayıt tuttunuz mu bununla alaklı?
    Birde yanlış anlaşılmak istemem ama virajlı kısımlarda bazı virajlara hızlı giriyorsunuz ve gazı kesiyorsunuz viraj içinde. Allah korusun bazı zamanlarda kayma, kontrolu kaybetme gibi riskli durumlar oluşturabilir. Viraja bi tık daha yavaş girmek ve virajda hızlanmak daha güvenli ve keyifli oluyor. Benim başıma geldiği için uyarmak istedim sadece çok bilmiş gibi algılanmak istemem.

Güzel ve uyarıcı yorumunuz için çok teşekkürler 94 litrelik bir yakıt sarfiyatım oldu toplamda. Biraz daha detay vermem gerekir ise, sabit 90 km/saat hızla gittiğim zaman 3,0... lık bir yakıt harcamam oldu ama 110/120 km/saat hızla gittiğimde 3,5 litrenin üzerinde yakmaya başlıyor ama hiç 4 litreyi görmedim.

Viraj konusunda tamamiyle haklısınız. Rahmetli Altın Elbiseli Adam da yanlış hatırlamıyorsam aynı şeylerden bahsetmişti zamanında. Aslında inanın o an, motor üstündeyken gaz kestiğimin farkında değildim, onu da videoları sonradan izlerken fark ettim. İleride yükleyeceğim videolarda da aynı hatalarım var Sanırım uzun uzun boş alanlarda pratik yaparak ve ders alarak söylediğiniz olayı refleks haline getirmem gerekiyor yoksa ciddi tehlike yaşayabilirim. Uyarınız için tekrardan teşekkürler

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Güzel bir video olmuş elinize sağlık, keyifle izledim. Kameranın marka ve modelini sorabilirmiyim ?

Çok teşekkürler tabii ki, GoPro Hero 3+ silver modelini kullanıyorum.
    Samet Özkan bunu beğendi.

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Teşekkürler, yeni videolarınızı bekliyor olucam

Desteğiniz için teşekkürler

Tekrardan selamlar, malum iş-okul vs derken serinin ikinci videosunu anca bitirebildim Uzun video yapmayı istemedim ondan Ankara - Marmaris arasını iki parta böldüm. İlk partı aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz İyi seyirler..

https://www.youtube.com/watch?v=aoMGcrcivgI
    tommygun bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    ben son 2 ayda bu kadar yol yapamadım

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben son 2 ayda bu kadar yol yapamadım
    sanırım motosiklet ile aramızdaki bağ ile alakalı o durum. Eski motorumla 3 yılda 7 bin km yapmıştım, şimdiki motorumla 4 ayda oldu aynı km

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)