Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Mondial RX3İ Evo ile ilgili deneyimlerim...

Motovento
    REKLAM ALANI
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boy ve kilonuz nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boy ve kilonuz nedir?
    1.73cm kilom 99.8 kg

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Her zamankı gıbı sabah işe gitmek için evo mu çalıştırdım.Dışarısı 2 derece..Motoruma bindim ve ilerlerken birden bire ışıklar sonup yandı ve motor stop ettı.Bır kaç kez marşa bastım ama çalışmadı.Sonra motoru orada bırakarak işe gittim.Öğle arası motorun yanına geldiğimde tek marşta motor çalıştı.Sizce buradakı sorun neydi?Video birazdan...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

2016 Mondial RX3İ EVO 250 CC

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Erol şu kilo konusunda 100 olsun düz olsun deyiver gitsin. O ne öyle 99.8 altın tartıyor gibi . Bak hiç takıyor muyum ? Yaş olmuş 64, biri bel fıtığı,
    diğeri bypass kalp , öbürü paraganglioma gibi 6 büyük ameliyat sonrası boy 1.80, kilo 120 okka. Çoooook rahatım elhamdülillah. Bütün doktorlar ,Ali bey
    acilen kilo vermeniz gerekiyor deseler de (( ulan tükürürüm sizin gibi doktorun aklına )) diyerek evoyla şu kalan ahir ömrümün tadını çıkarmaya bakıyorum. Bir 64 sene daha yaşayacak halim olmadığının farkındayım . Bütün iki teker aşığı kardeşlerime de, benim gibi nice nice mutluluk dolu seneler
    diliyorum.
    Kural [ Z ], erolkan, ..YaNKee.. ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erol şu kilo konusunda 100 olsun düz olsun deyiver gitsin. O ne öyle 99.8 altın tartıyor gibi . Bak hiç takıyor muyum ? Yaş olmuş 64, biri bel fıtığı,
    diğeri bypass kalp , öbürü paraganglioma gibi 6 büyük ameliyat sonrası boy 1.80, kilo 120 okka. Çoooook rahatım elhamdülillah. Bütün doktorlar ,Ali bey
    acilen kilo vermeniz gerekiyor deseler de (( ulan tükürürüm sizin gibi doktorun aklına )) diyerek evoyla şu kalan ahir ömrümün tadını çıkarmaya bakıyorum. Bir 64 sene daha yaşayacak halim olmadığının farkındayım . Bütün iki teker aşığı kardeşlerime de, benim gibi nice nice mutluluk dolu seneler
    diliyorum.
    Yine de yaş ilerledikçe kilo iyiden iyiye sorun olmaya başlıyor. Siz yine de bir düşünün derim
    ...

Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    diliyorum.
    Abi şimdilik pek sıkıntı olmuyor ama ilerde bıraz sıkıntı olabılır dıye tutuyorum kendımı
    Bide Kılo alırsam Rx3i yokuşlarda zorlanmasın diye

Motosikleti
    Ya Evren çok sağ olasın düşündüğün ve tavsiyeler için amma ya bu fazlalık kilolar var ya bedene girerken güle oynaya, rahat rahat yapışıyo. Sonra hadi
    yürüyün gidin lütfen şuradan deseniz de veya bağırsan çağırsan da ne yaparsan yap gitmiyor. Ben de çekiver gitsin kuyruğunu dedim . Madem ne kadar
    uğraşsam da kilo veremiyorum , o halde o yağları fazla kafaya takmadan mutlu, mesut ve dahi bahtiyar şekilde yaşamaya alıştırdım kendimi.
    Erol şimdi gelelim sana, yıl 2005 o gün bende yaş 50 kilo 10

3. Birilerinin gazına gelerek 30 senedir günde neredeyse 3 paket içtiğim sigarayı ŞAAKADANAK
    bıraktım. O güne kadar 3 senede 1 kg yüklenen kilolar , her yıl bir kilo artmaya başladı . Gel daha henüz yaşın gençken şu kilolardan kurtulmanın çaresini ara bul. Ha evo 200 kilo olsan da aynı torkla sıkılmadan terlemeden seni taşımaya devam eder. Yalnız evonu 4000 devir altına düşürmeden
    kullanırsan sana daha uzun süre hizmet verecektir. Evren ve Erol hem de bütün rüzgar aşıklarına selamlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:29 ----------

2005 de kilo 103 şeklindeydi doğru olanı.
    erolkan ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    2 gün önce dışarısı 2 dereceyken ,işe gitmek üzere çalıştırdıgım Evom yaklaşık 100m sonra stop etmişti.Sonra çalışmayınca motoru orada bırakarak işe gitmiştim.Öğle arası motorun yanına gittiğimde tek seferde çalışmıştı..Bugün tekrar motoruma bınıp tekrar aynı sıkıntı olacakmı bakmak istedim.Dışarısı 14 dereceydi..Ve hıcbirsıkıntı çıkarmadı Evo m
    Daha önce yaşamış oldugum durumuda havanın soğuk olmasına bağladım gibi böylece

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------

Bu arada Evom için vermiş oldugum Lastik basınç ölçer sistemı 25 gün sonra elımde olacak sanırım [IMG][/IMG]
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    Motorum için Ali Expressten almış oldugum lastik basınç ölçer sistemi 28 gün sonra elime geçti..
    En kısa sürede motoruma montajını yapıp ,videosunu paylaşacagım...

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    Alıntı erolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum için Ali Expressten almış oldugum lastik basınç ölçer sistemi 28 gün sonra elime geçti..
    En kısa sürede motoruma montajını yapıp ,videosunu paylaşacagım...
    https://www.youtube.com/watch?v=l_dOhsTtMDE
    Erol Bey kaç km oldu Evo'nuz? Çok km de sorun çıkarıp çıkarmayacağını merak ediyorum da. Cıvatalar falan kendiliğinden çıkıyormuş diye okudum forumda

Motosikleti
    Kıymetli Zeybeks kardeşim , rx3i evonun hiç bir zaman somun ve civataları düşmez . Niye ki dersen evonun civata ve somunlarına locktayt sürülerek monte
    edilmiştir. Ha ben motorumu atıyorum çok büyük usta Nizamettin aaabiye bakım yaptırır da, tork anahtarı kullanılmazsa , loktayt ( somun yapıştırıcı ) sürülmesi gereken yerde kullanılmıyor ise garibim evonun kabahati ne ? Rx3i yi 4 yıl önce sıfır aldım . Şu an 18500 lü km lerdeyim. Bu gün 60000 kilometreyi devirmiş çok arkadaşımız var . Daha geniş bilgi istersen günün 24 saati profilimdeki telefonumdan eksi taraflarını da anlatabilirim. Selamlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:07 ----------

Daha kolayını istersen Ankara'da Kazım var evo kullanıcısı . Ulaşabilirsin gerekli olan her bilgiyi sana aktarır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:16 ----------

Kazım'ın soyadı Tokmak.

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    Kıymetli Zeybeks kardeşim , rx3i evonun hiç bir zaman somun ve civataları düşmez . Niye ki dersen evonun civata ve somunlarına locktayt sürülerek monte
    edilmiştir. Ha ben motorumu atıyorum çok büyük usta Nizamettin aaabiye bakım yaptırır da, tork anahtarı kullanılmazsa , loktayt ( somun yapıştırıcı ) sürülmesi gereken yerde kullanılmıyor ise garibim evonun kabahati ne ? Rx3i yi 4 yıl önce sıfır aldım . Şu an 18500 lü km lerdeyim. Bu gün 60000 kilometreyi devirmiş çok arkadaşımız var . Daha geniş bilgi istersen günün 24 saati profilimdeki telefonumdan eksi taraflarını da anlatabilirim. Selamlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:07 ----------

Daha kolayını istersen Ankara'da Kazım var evo kullanıcısı . Ulaşabilirsin gerekli olan her bilgiyi sana aktarır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:16 ----------

Kazım'ın soyadı Tokmak.
    Sayın Ali Ağabey, yarın sizi telefonla rahatsız etmek isterim. Merak ediyorum zira. Saygılar

Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    Alıntı Zeybeks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erol Bey kaç km oldu Evo'nuz? Çok km de sorun çıkarıp çıkarmayacağını merak ediyorum da. Cıvatalar falan kendiliğinden çıkıyormuş diye okudum forumda
    Merhaba, Evom şu anda 4855 km de. Henuz kendiliğinden gevşeyen civata olmadı ��

Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    15 Gunluk aradan sonra motorumu çalıştırmak istedım ama oda ne İlk Suprizini yaptı bana Rx3i

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Hava yağmurlumuydu yolda kaldığınızda?

Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    Alıntı ..YaNKee.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava yağmurlumuydu yolda kaldığınızda?
    Evet..Yağmur yağmıştı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016

Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    Ucuz Atlattık...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Geçmiş olsun, sizinde teyzeninde verilmiş sadakanız varmış. Böyle bi durumda geri dönmeniz olması gereken ama geri dönmeyecek namertler tanıdığım için, bu hareketinizden dolayı tebrik ederim.
    erolkan bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şehir içinde o kadar sürat yapmak tehlikeli. iyi ki kadına vurmamışsın yoksa allah muhafaza yatalak kalırdı.
    erolkan bunu beğendi.

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Çok geçmiş olsun. Aslında hız aşırı değil ama yine de çok ilerde durabilmişsiniz.

Bu arada kamerada gps veri görüntüsünü nasıl yaptınız? GPS'li kamera mı? Marka?

Selamlar.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)