Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tuvturk

Motovento
    REKLAM ALANI

Bugun arabamla 16 15 deki randevuma yetismek uzere 14. 30 da yola ciktim. 2 saat trafik cektim. 20dk gec kalmisim esenyurt istasyona siramatik numara vermedi. Istanbulda gec kalma hakki 15dk mış berlinde yasiyoz sanki Vizeye sordum cagri merkezini arayin randevu tazeleyin dedi. Cagri merkezinde 25dk surundukten sonra ayin 19 una randevu verdi almadim tabi.
    Memura sonra gorevliye en son amire gittim.
    Dedim 2 saat trafik cektim uzaktan geliyorum beni en sona yazin farketmez ama bugun bu isi halledelim rica ediyorum. Dedi insanlar oruclu evlerine gitmeli uzgunum oyle bi hakkiniz yok.
    Dedimki bugun gun icinde buraya randevu almak mumkunmu degil. benim 16 15 e hakkim yokmuydu vardi kullanmadigim icin istasyonda herhangi bi sn gecikme yasandimi yasanmadi. Dedim hakkimi en sonda kullandirsaniz benim yuzumden kimse gec gitmis olmayacak. Ama ben surunmus olacagim ve bosu bosuna. Dedim az insaf rica minnet hak getire
    Nuh dedi peygamber demedi
    Ilk defa bu kadar sinirlendigimi hatirliyorum cam cerceve indirecektim yeminle.
    Sonuc olarak bi bucuk saat daha trafik ile eve dondum gunum rezil oldu. Hala cok sinirliyim. Kime nereye sikayet edilir kim ipler bilmiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Bana kızabilirsiniz ama yazılı kuralları esnetilmemesi zalimce olsada doğrusudur. Sizede tecrübe olmuştur insan hatalarıyla doğruyu bulur geçmiş olsun

inshroud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haklı olduğunuzu düşünmüyorum

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Alman bir şirkete 15dk geç kalmanın affı olmaz.

Size niye kizayim da bi garip gelmedi degil. Alman sirket berlinde 15dk verse hakli istanbul gibi bi sehirde 15dk gec kalmamak icin 3 saat öncedenmi yola cikmaliyim ? Ayrica randevu alirken bir uyari bulunmuyor detaylarda yaziyormus. Benim zamanim fazlasiyla degerli 2 saatimi harcamisim vatandasi savunacak tek bir hamle yok. Robot la konusuyorum sanki. Sanki ya aracin o eksigini gorme demisim kimseye bi zararim yok 16 15 de degil 18 45 de en son yap isimi yani bu ne sacma kuraldir.
    Ayrica motor icin maslak tuvturke gittigimde para cekmeye gittim dondugumde sira vardi 20dk sira bekledim yinede sira verdi islemim o arkadaslardan sonra goruldu. Sube sube kuralmi degisiyor ?
    Neyse bir gun yasarsaniz aynisini beni anlarsiniz disiplinli arkadaslarim.
    birbilent bunu beğendi.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Çalışanların elinde bir ekran, bir esneklik varsa kullanmalılar.
    En azından geç kalanı en sona atarak seni işleme almalılar.
    Sonuçta cezası falan da var ve insanlık hali geç kalınabilir.

Tüvtürk hep kendi tarafına kesiyor.
    Randevu alırken senin muayene olacağın saati söylemiyor, sıra no alacağın saati yazıyor.
    Muayene kaçta başlar, kaçta biter belli değil.

2 saat ayrın diyor ben bir defasında 3 saatte, bir defasında 45 dakikada çıktım.
    Madem öyle bana ne numarası veriyorsun.
    Stock Sever bunu beğendi.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Şuan hali hazırda TUVTURK ile bende sorunlar yaşıyorum ama onların düzeltemeyeceği durumlar var. En büyük sıkıntı kimse muayeneye gitmeden önce kontrolü serviste yapmıyor. "Önce bi gideyim, bana nerede sıkıntı var yazsın.. bende ona göre yaptırırım." Bu sebepten yoğunluk neredeyse ikiye katlanıyor.

Şuan plaka problemi hat safhada. Herkes ondan kalıyor, bunun sebebi de devlet. Madem kabul etmeyecektin zamanında neden söylemedin.

mehmetcelk85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 SX-F
    Ülkemizdeki en saçma yerlerden biri. Personellerde Gereksiz bir kasıntı var.Her gittiğimde kavga etmeden çıkmıyorum neredeyse. Senin konuya gelince tamamen keyfi. Yardımcı olmaları gerekirdi. Dediğim gibi ellerinde ki yetki yüzünden kendilerini bir şey sanıyorlar ve sonuç bu.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    İstanbul'da trafik yüzünden ilk defa mı biryere geç kalıyorsun ? Sen yenisin galiba . Boş ver. Böyle şeyler için konu açmaya bile değmez. Al yeni randevunu tekrar git veya Tuvturk'te randevusuz olarak sıra bekle.

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da trafik yüzünden ilk defa mı biryere geç kalıyorsun ? Sen yenisin galiba . Boş ver. Böyle şeyler için konu açmaya bile değmez. Al yeni randevunu tekrar git veya Tuvturk'te randevusuz olarak sıra bekle.
    15 seneye yaklasti alisamadim hala mk memleketine. Gec kalmak dert degil o kadar surunup eli boş dönmek ve serefsizin insafsizlik yapmasi takildigim. 2 gundur araliksiz sovuyorum amire keşke dövseydim rahatlardim en azindan.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Sabah 9.30 mu ne randevu aldım. Sabah 6da mecidiyeköyden çıktım haraççı muayane istasyonuna gittim. Numaramı aldım. Paramı yatırdım. Eve girdiğimde akşam saat 8di. Muayeneye girdiğimde de 3 falandı. Düşünün yani. Daha ne diyim.
    HONDA

#BZ3082

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)