Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2. el motosiklet ekipmanlarını toplu olarak satabileceğim bir yer var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Şimdi başlığı okuyunca git sahibindene ilan gir onu da mı biz söyleyeceğiz diyor da aslında merak ettiğim o değil. Sahibinden e girerim ilanı da milletle uğraşmaktan gına geldi. Randevu alır gelmez , yarın sabahtan oradayım der sonra telefona bakmaz , shoei kaskı 2. el ls2 fiyatına almaya kalkar vs. Bunun için kadıköyde vs ölü fiyatınında altında alan ama yine de ürünleri alan 2. elci var mı diye merak ediyorum. Ürünler shoei, held in en üst seviyesi tarzı markalı ürünler.

İsim veya adres yeterli.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    düzgün kevlar pantolon varsa talip olabilirim 😊

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düzgün kevlar pantolon varsa talip olabilirim ��
    1 kere giyip daha sonra dolaba kaldırdığım (kilo veririm diye alıp üstüne kilo alınca tabi )kevlar bir ürünüm olsa da burada amaç 2. el satış alanı olmadığından paylaşmam doğru olmaz. Ancak yer bulamazsam sahibindene ilan koyarım sanıyorum. O zaman linkini yollarım

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi başlığı okuyunca git sahibindene ilan gir onu da mı biz söyleyeceğiz diyor da aslında merak ettiğim o değil. Sahibinden e girerim ilanı da milletle uğraşmaktan gına geldi. Randevu alır gelmez , yarın sabahtan oradayım der sonra telefona bakmaz , shoei kaskı 2. el ls2 fiyatına almaya kalkar vs. Bunun için kadıköyde vs ölü fiyatınında altında alan ama yine de ürünleri alan 2. elci var mı diye merak ediyorum. Ürünler shoei, held in en üst seviyesi tarzı markalı ürünler.

İsim veya adres yeterli.
    Çanta var mı hocam ?

Motosikleti
    xsr 900
    bu forumun da bir yerlerinde ikinci el ilan panosu vardi , bu arada bence letgo sahibinden den daha duzgun bi platform. orayi deneyebilirsin.

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Letgo, Sahibinden’e teker teker koy hızlı gidiyor zaten uygun yazarsan (toplu yer bilmiyorum).

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olur mu bilmiyorum ama motodunya olması lazım avcılar da oraya toplu satabilirsin . 2. El ekipman satıyor yada hesaplimotor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)