Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Elektrikli bisiklet noter satış

Motovento
    REKLAM ALANI
    Selected - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS150
    Arkadaşlar eşime hediye alacağım bir tane alacagim motor daha doğrusu bisiklet plakalı. Şimdi ben cebimdeki son parayı vericem 1500e alicam fakat yarın noter satışı alırken para verecekmiyim ona da ? Yoksa elektrikli diye para vermiyor muyum ? Yada para vermemek için trafikten çektirip mi alsam ? Önerilerinizi bekliyorum
    Bana motorunu göster, Sana kim olduğunu söyleyim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ülkede resmi işlem yaptırıp para vermemek.
    Çok iyimsersiniz.
    200e yakın bi para ayarlayın tahminimce.

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı Selected adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar eşime hediye alacağım bir tane alacagim motor daha doğrusu bisiklet plakalı. Şimdi ben cebimdeki son parayı vericem 1500e alicam fakat yarın noter satışı alırken para verecekmiyim ona da ? Yoksa elektrikli diye para vermiyor muyum ? Yada para vermemek için trafikten çektirip mi alsam ? Önerilerinizi bekliyorum
    Elektirikli bisiklete ne gerek var biraz daha biriktirin 2.el 50cc birşey alın.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    1500 e alacağın 2 el elektrikli bisikletten eşe hediye olur mu? Altın al daha çok mutlu olacaktır. Elektrikli bisiklet alacaksan bari sıfır al o pillerin 2 yılda bittiğini unutma.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 125
    Elektrikli bisikletlerin tescili yapılmıyor diye biliyorum? Daha once kullanip satmışlığımda var. Kanunlar mi degisti? Noterle bir isin yok, birinden ikici el fotograf makinesi almak gibi. Sadece faturasini iste. Faturasi yoksa alma..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:42 ----------

Simdi kontrol ettim, kanun 2016 da degismis.. 250watt ve ustune plaka ve tescil gerekiyormus. Evet noter satisi olacaksa elbette masrafin olacak. 200 lira civari olur diye tahmin ediyorum.

blue39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25
    2 ay önce elektrikli bisikletimizi sattık. Faturayı bulamamıştık. A4 kağıda isim soyisim şu kişiye sattım diye yazıp imza atmıştık. Noterle bi işiniz yok sizin. Ya fatura ya imzalı bi kağıt isteyin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    10 gün önce satışı verdim,180 lira noter masrafı tutuyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)