Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sorularım için yardım ederseniz sevinirim Hyosung gv 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkeze merhaba forumda da sitede de yeniyim suan icin size sormak istediğim birkac konu var siteyi cok fazla gezemedim belkide cevapları verilmişte olabilir oyle ise kusuruma bakmayin
    Hysoung gv 250 motor aldım sorularim sunlar motoru kullanan var ise
    1 motor 1500 devir bandında rölanti çalıştırıyor.
    2 yag soğutmalı olduğu icin bu radyatörun yağı devismelimi nasil değişir ve ne kadar aralikla değismeli
    3. Krom bölgeleri temizlemek icin ne kullanabilirim
    4 sissy bar bulamıyorum baska modellerdden buna uygun sissybar mevcutmu varsa modew lini yazarmisiniz yada satan arkadaş var ise görüşebiliriz öğrenci urunu olucak ondan dolayi 2. El yada uygun fiyat iyi olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    selamlar.

1 rölanti ayarı değişebiliyor 1500 devir biraz çok bence. tahminimce o motor 1000 devir civarı çalışıyordur normalde.
    2 fikrim yok yalan söylemeyeyim.
    3 Motul'un krom temizleyici ve parlatıcı malzemeleri var cruiserlar için onu tavsiye ederim.
    4 http://www.aydinkardesler.org/hyosun...sybari-pmu2160 internette bunu buldum.

umarım faydam dokunmuştur

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Rölanti ayarlanıyor vidası var.

Yağı değişmez motorun içindeki yağ soğutulur . Hayırlı olsun

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    gt 250 kullanıcısı olarak rolanti devri normal,karbüratörlü ise ayarlayabilirsiniz.

yağ değişimi periyodik extra bir şeye gerek yok,motor içindeki yağ dolaşıyor kanallarda,

en basiti cola ile temizleyebilirsiniz,crom nikel parlatıcılar var onları kullanabilirsiniz.

ss bar konusunda fikrim yok

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xxbekoxx94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkeze merhaba forumda da sitede de yeniyim suan icin size sormak istediğim birkac konu var siteyi cok fazla gezemedim belkide cevapları verilmişte olabilir oyle ise kusuruma bakmayin
    Hysoung gv 250 motor aldım sorularim sunlar motoru kullanan var ise
    1 motor 1500 devir bandında rölanti çalıştırıyor.
    2 yag soğutmalı olduğu icin bu radyatörun yağı devismelimi nasil değişir ve ne kadar aralikla değismeli
    3. Krom bölgeleri temizlemek icin ne kullanabilirim
    4 sissy bar bulamıyorum baska modellerdden buna uygun sissybar mevcutmu varsa modew lini yazarmisiniz yada satan arkadaş var ise görüşebiliriz öğrenci urunu olucak ondan dolayi 2. El yada uygun fiyat iyi olur
    1-Yükse devirli çalışan bit motor olduğundan 1500 devir gayet normal.
    2-Radyatörün yağı diye bir şey yok.Radyatör motor yağının soğutuyor.Motor yağı değişimlerinin zamanında yapmanız yeterli.
    3-Krom aksamı temizlemek ve parlatma için Metylan Metal & KromParlatıcı kullanıyorum.Ama türlü yöntem ve ürün var.İnternetten biraz araştırma ile bir sürü sonuca ulaşabilirsiniz.
    4-Aydın Kardeşler Motosiklet,Metal Sanatları Atolyesi,Bursa'da da küçük bir atolye(adını tam hatırlamıyorum) GV 250 için koruma demiri,sisy bar,çanta demiri gibi aksesuarları üretiyor.

Cevaplar için teşekkür ederim ilk aldığımda rölanti çok düşükte calisiyordu enjeksiyonlu olduğu için müdale edememistim normal ise proglem yok sissy bar için ise aydın kardeşler gibi bircok firma ile konuştum 600 den aşağı kapı açan yolmadi maledef şuan için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)