Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

titanic ve pulsar

Motovento
    REKLAM ALANI

Yaklaşık 4 yıllık cub tecrübem var ve artık motorumu değiştirmeye karar verdi ekipmanlarım filan tamam eksiğim yok o konuda.Siz ne tavsiye edersiniz bütce max 6500tl pulsar 2.el buldum bu fiyata yada sıfıra titanic 150-s.Benim için önemli olan şeyler naked motor tarzı gözüksün az yaksın çok kaçsın rahat bir oturuş şekli olsun ve hızlı gitsin (eğimli yolda 130-140) ve az yaksın diğer forumlara baktım ybr yada cbf al diyorlar lütfen bunları önermeyin kesin olarak cbf yada ybr almıyacam.titanic ve pulsar dışında beni 2-3 yıl ıdare edebilecek bir motor varmı yada bu iki motoru niye tercih etmeliyim-etmemeliyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Titanic-S kullandım 2 sene, az yakar bakımı kolay ve iyi bakarsan sorunsuz bir motor. Tipi her ne kadar naked gibi olsa da bence bir commuter. Stok haliyle 130-140 gibi hızlara çıkamaz. Çıktığını söyleyenin kadranında muhakkak hata vardır. Eğer Pulsar'ın 200 Ns modelinden bahsediyorsak Pulsar seni daha fazla tatmin edecektir ama 2. el bulduğun araç da nasıldır bir araştırman lazım.

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    SYM WOLF 250 olabilir internte bakındım biraz 6500-7000-8000 civarları var
    pulsar200NS olabilir ama 7500'den aşşağısına bakma ekmeği yenmiş hepsinin

150'lik titanic bilmiyorum kullanmadım ama bu katagöriye girecek olursan istediğin paralara ''mondial drify 150 var CF150Nk(ikinci el) var vs vs

pulsr ns 150 buna titanice göre kötümü? Ve 90-100 km/h'ye gelirken zorlanıyormu ve bu hızlarda titreşimi ne kadar.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    2 motor da (Pulsar 150 Ns'ten bahsediyorum) aynı kategoride benzer özellikli motorlar. Kağıt üzerindeki bg'e aldanma, hangisinin görünümü hoşuna gidiyorsa ve evine en yakın hangisinin iyi bir servisi varsa onu seç. Sym Wolf evet içlerinde en güzeli ama 6500 TL'ye satılan Wolf emin ol zincir dişli, debriyaj, akü, fren hidrolikleri ve soğutma sıvısı değişimileri, ön arka balata değişimleri gibi sana 2000-3000 TL masraf çıkaracaktır.

2.el güzel bir pulsar buldum görünüşü filan çok hoşuma gitti.Ama servisi 70km uzakta kuba servisi ise 35km uzakta pulsar çok hoşuma gidiyor ama videolarda forumlarda pulsar ns 150 almayın kronik sorunları var size problem yaratır filan diye sözler duydum o yüzden biraz korkuyorum titanic alırsam sıfır alırım bayiisi 3km uzakta.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Madem öyle al Titanic 150-S geç, sıfır motor her zaman iyidir. Bu memlekette başlangıç seviyesi bu tip motorların 2. eli her zaman risk.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Rks titanium 220 0km

6 vites
    16 beygir

Butçeyi biraz zorlar.

Malum sitede 6.750 ye ikinci eli var.

iyi günler iyi haftalar;
    30/05/2018 tarihinde sıfır bir titanic 150- s aldım ve 210 km deyim. şu ana kadar bir memnuniyetsizliğim yok. daha doğrusu memnuniyetsizliğimin nelerden olacağı hakkında bir fikrim yok çünkü il motosikletim. istanbul avrupa yakasında yaşıyorum ve sizlerden ricam ilk bakım ve sonrası için güvenebileceğim işinin ehli çalışanları olan servis öneriniz olcaktır.
    şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)