Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara Mondial yetkili servisi Motorpm-Sinan Özdenkoş yaşadığımız sıkıntı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Problem yaşadığımız bu servisi Uma'yada bildirdik. Ustalığını bilmem fakat motosiklet alacak arkadaşların birkez daha düşünmesi açısından videoyu paylaşıyorum. Yasal sürecide başlattım.

https://youtu.be/EFneQWa5G6A

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Mondialden uzak durun uzak

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:26 ----------

Aman ha uzak durun yha. Mondialdan uzak durun
    dyavol-77 bunu beğendi.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Şu servislere birazcık olsun güvenebilseydim cf400nk yı almıştım zaten. Ama biliyorum alsam elimde patlayacak, satamayacamda...

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Videonun açıklamasına
    5-6 ay kadar önce hatasız masrafsız açılmamış denip alıp kullanmadığımız motosikletin , dağılıp toplanmış olduğunu bir başkasına satılıp geri iade edildiğini öğrendik.
    Bunu yazmışsın. Ben böyle amatör hareketlere çok gülüyorum. Yahu, neden "açılmamış, masrafsız" demesine inanıyorsun ki? "Masraflı, açtık baya kurcaladık" diyecek insan sayısı bir elin parmağını geçmez. Alacaksın yanına doğru düzgün anlayan birini onunla gideceksin, yoksa böyle biri bir servise girip bi ustanın cebine 100-200 tl sıkıştırıp götüreceksin inceleteceksin. Adamı haklı bulduğumdan söylemiyorum, yöntemin hatalı. Kolay gelsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videonun açıklamasına

Bunu yazmışsın. Ben böyle amatör hareketlere çok gülüyorum. Yahu, neden "açılmamış, masrafsız" demesine inanıyorsun ki? "Masraflı, açtık baya kurcaladık" diyecek insan sayısı bir elin parmağını geçmez. Alacaksın yanına doğru düzgün anlayan birini onunla gideceksin, yoksa böyle biri bir servise girip bi ustanın cebine 100-200 tl sıkıştırıp götüreceksin inceleteceksin. Adamı haklı bulduğumdan söylemiyorum, yöntemin hatalı. Kolay gelsin.
    Hocam acemiliğimize denk geldi, yeni motorcuyuz alacağımız yer zaten motosiklet dükkanı, üstelik daha önce rx3i me bakım yaptırdığım yer. Şahıstan alsak neyse ama bi markanın yetkili servisi burası.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Standart usta, noolcak işte...

benelli trk konusunda muhabbetini döndürdüğümüz bi usta var yunanistan da, bunları da gördükten sonra yağ değişimine bile oraya giderim artık...
    Graywolf ve dyavol-77 bunu beğendiler.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Valla markaya çamur atmayın bende mondial kullanıyorum servisten veya motordan dolayı en ufak bir sıkıntı çekmedim.
    Başka servisleri bilmem ama benim gittiğim serviste 2 tane usta var ikiside işini severek yapıyor.

onurordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150>GW 250>RX3İ>XMAX400+RKS RT 250+SHERCO 250
    Ankara, Mondial ve pişmanlıklar. Tavsiye etmeyenlerdenim. Hem de kullanan ve servise yolu düşen biri olarak. UMA ise benim konuda servisin tarafını tuttu, açıklarını, yalanlarını açıkça ortaya koymama rağmen.

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Standart usta, noolcak işte...

benelli trk konusunda muhabbetini döndürdüğümüz bi usta var yunanistan da, bunları da gördükten sonra yağ değişimine bile oraya giderim artık...
    adres var mı kardeş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı onurordek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara, Mondial ve pişmanlıklar. Tavsiye etmeyenlerdenim. Hem de kullanan ve servise yolu düşen biri olarak. UMA ise benim konuda servisin tarafını tuttu, açıklarını, yalanlarını açıkça ortaya koymama rağmen.

Sıradan bi servisleri olsa hiç umursamazdım ama Ankara'da 7-8 tane servisleri var. Rx3i stop etme problemi için özellikle Motorpm ye göndermişlerdi beni.

Milleti özellikle yönlendirdikleri servisin durumu bu, herşey ortadayken adam bana seninde haberin vardı başkasına geçirdin demeye getiriyor.Sorunsuz diye sattığı motosikletin ben satışı aldıktan sonra sargısı yanık çıktı, yanlış ampül takmışlar falan fişman dedi neyse dedik. Yağ basıncı uyarısı verdi kronik dedi, kroniksede ben baktırıyım dedim bide yağ pompaları değişti. Silindir piston sekman motorda değişmeyen kalmamış, bunuda 5 ay sonra öğrendik.

Adam halen gülüyor, bekar olsam benzini döker dükkanıyla beraber yakarım onu oracıkta ama çoluk çocuğumuz var frenliyoruz kendimizi.
    Elbet hakkımızı alıcaz, belki Türkiye Cumhuriyeti yargısı verecek hakkımızı belki Allah ın yargısı.
    Ben iyice araştırıp almadığım üstüne bide o şekilde sattığım için içim rahat etmedi 4900 lira gönderdim sattığım adama yaptırıyor motorunu.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yerinde olsam hiç muhatap olmazdım. Böyle konularda ikili diyaloğa girmek bir şey kazandırmıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yerinde olsam hiç muhatap olmazdım. Böyle konularda ikili diyaloğa girmek bir şey kazandırmıyor.
    Hocam ben satışı bundan aldım duke200ün satışını bunun bi arkadaşına verdim. Tam tersi diye hatırlıyordum , satış sözleşmesini kaybettiğim için bu gün yeniden çıkarttırdım.
    Gideyimde satışı aldığım adama haber vermiş oluyum en azından dedim ama iyiki satışı bundan almışız direk bundan davacı oldum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)