Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Benzin Fiyatları >>>>

Motovento
    REKLAM ALANI

Merak ettim acaba aramıza bilen varmıdır yahu bu benzin fiyatları ne olucak düşermi yükselirmi secimlerden sonra yani motor alıcam wallahi sogudum bu nedir 6.30 oldu yani 5.5tl ye düşerse iyi onada razıyız ama dahada yükselir diyenler var seneye biraz daha yükselicekmiş 7tl felan olucak herelde elektrikli motor veya bisiklet almak lazm artık türkiye yaşanmaz bir hal aldı yanlışsam düzeltin Dolar zaten aldı gidiyo inş secimlerden sonra düzelir sizin fikirleriniz neler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Zor günler geçiriyoruz ülke olarak ama bu günlerin de geçeceğine inanıyorum sabretmek dua etmek lazım dostlar siyaset bir yana bizim güçlü olmamız lazım

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Güzel bi bisiklet al benzini düşünüyosan bence düşmez ötv den karşılayıp duruyolar seçimden sonra o farkı alırlarsa şaşırmam

Evet cogu kişi öyle söylüyor seneye dahada artıcakmış bakalım artık durumlar neyi göstericek berki elektirikli Motor bi tane alırım benzin durumuna göre artık

Motosikleti
    pulsar ns200
    Ekonomimiz çöküyor dostum bunlar güzel gunlerimiz
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı mkolia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekonomimiz çöküyor dostum bunlar güzel gunlerimiz
    Bu saatten sonra inmesini beklemek, en iyi hafif deyimle saflık olur.
    Shrieker bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı Posta12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ettim acaba aramıza bilen varmıdır yahu bu benzin fiyatları ne olucak düşermi yükselirmi secimlerden sonra yani motor alıcam wallahi sogudum bu nedir 6.30 oldu yani 5.5tl ye düşerse iyi onada razıyız ama dahada yükselir diyenler var seneye biraz daha yükselicekmiş 7tl felan olucak herelde elektrikli motor veya bisiklet almak lazm artık türkiye yaşanmaz bir hal aldı yanlışsam düzeltin Dolar zaten aldı gidiyo inş secimlerden sonra düzelir sizin fikirleriniz neler
    . Gelicek seneyi beklemene gerek yok. Zaten zamlar ötv den karşılanmaya başlayalı beri 60 krş filan zam geldi. Seçimlerden sonra ötv den kırpılan zamları kaldırırlar 7 olur. Yani aslında şu anda 7 diyebiliriz benzini. Seneye 8 olur
    Shrieker bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı qqferit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    . Gelicek seneyi beklemene gerek yok. Zaten zamlar ötv den karşılanmaya başlayalı beri 60 krş filan zam geldi. Seçimlerden sonra ötv den kırpılan zamları kaldırırlar 7 olur. Yani aslında şu anda 7 diyebiliriz benzini. Seneye 8 olur
    10 lira olsun diyorduk, sağolsunlar bizi kırmak istemiyorlar

o zaman 20 lira olsun diyorum.

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    zor günlerden geçiyoruz doğru

ama yapılacak şey dua etmek falan filan değil, garip garip konuşmayın, dua ile ülke kalkınmaz, benzin fiyatı hiç düşmez.

yapılacak şey çökmüş olan ekonomiyi düzeltmek
    yapılacak şey, enerji bağımlılığını azaltmak, paranın değerini geri kazanması içim üretime ve ihracata (dolayısıyla kata değer yaratan işlere) yönünü çevirmek,
    yapılacak şey toplumları "afyon" denen bu beladan uzak tutmak,
    yapılacak şey bilime, sorgulmaya, öğretmeye, bilinçlendirmeye dayalı modern, teoriye değil ama pratiğe dayalı, ve eğlenceli bir eğitim sistemi kurmak
    yapılacak şey insan eğitmek,
    yapılacak şey hukukun üstünlüğünü tekrar kurmak, orman kanunlarına dayalı toplumdan ahlak-trafik-medeni hukuk dahil her türlü kanunlara ve kurallara saygılı bir toplum yaratmak,
    yapılacak şey baştakilerin koltuk sevdasından vazgeçirip, kişilerin değil, vatanların ve vatandaşların önemli olduğunu öğretebilmek,

yapılacak şey, "onların uzaya giden roketi varsa biizm de allah'ımız var", diyebilecek kadar dogmalaşmış, "afyon" dolu çürümüş zihniyeti yok etmek.

duaymış...

napolyonun meşhur bir lafı vardır, sanırım şu minvalde idi:
    tanrı, en çok dua edenden yana değil, en güçlü topa sahip olandan yanadır.
    draggy, fkambay ve kalidor bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Aramızda bilmeyen yok yükselecek elbette; sadece ne zaman ne kadar yükseleceğini bilmiyoruz. Seçimlerden sonra 7TL yı geçer tahminen. Zaten şu an ötv den karşılanan bir kaç zam oldu bunlar yansıtılacak elbette, 5.5TL ye düşeceğini kim söylemişse güzel bir şey içmiş olmalı.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Türkiye de fiyatı düşen (gerçekten düşen ,önce indirip sonra bindirilen değil) herhangi bir şey var mı ki ?? İstikrar zamlar konusunda süper gidiyor hakikaten..

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Hemen al , gezdin gezdin , sonra gezemezsin.
    Ülke 2010 sonrası yavaş yavaş tek adam rejimine dönüyor , gidişatımızda ortada.

En temizi dizel bi arac almak gibi duruyor Lpg li veya dizel bi aaraba alırım Motorsiklet işi yaş artık ben az yakıyor diye hem seviyorm binmesini O yüzden alıcaktım ama benzin 7-8 tl oldugumu arabadan da fazla yakıcak tüplü veya dizel bi arac almak mantıklı secimlerden sonra belli olur bakalım

alies99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Yahu bisiklet fiyatları motorlara dayanmış motor alamıyorum dedim bari bisiklet olsun 2 teker olsun benim olsun yok arkadaş. 2. el hurdacıdan çıkmış bisiklete para verilmez zaten..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Düzeleceğine inanıyor musunuz? Gelen zamlar şu an ÖTV'den düşüyor. Devletin ÖTV'den vazgeçeceğini düşünüyor musunuz? En azından şu anki iktidar vazgeçmez, biliyoruz, diğerleri net değil.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düzeleceğine inanıyor musunuz? Gelen zamlar şu an ÖTV'den düşüyor. Devletin ÖTV'den vazgeçeceğini düşünüyor musunuz? En azından şu anki iktidar vazgeçmez, biliyoruz, diğerleri net değil.
    Ötv'nin hikayesi baya uzun. Yeni geleceklerin de vazgeçeceğini sanmıyorum.

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    Var. Ben biliyorum bigun 10 lira olucak. Ama ne zaman dersen onu bilmiyorum.
    Yaw arkadas issiz gucsuz mu kaldınız benim gibi. Dolar euro benzin enflasyon ilerde ne olur KİM BİLEBİLİR? Bilen olsa söylermi zaten? Insanlar atiyor tutarsa tutuyor tutmaz ise bla bla anlatiyor tahmin neden tutmadı diye. Salaklar da dinliyor...

Motosikleti
    MT-07
    7₺ olursa şanslıyız. O ötv’den Para kaybediyor hazine. Yerine koyarken bize de koyacak.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 125
    Ötv zıkkımı 1999 depremi sonrası göya depremzedelere yardım amaci ile yine göya sadece 1 yıllığına uygulanacak yoktan uydurulmuş bir vergiydi. Simdi devletin gelirinin ℅60ından fazlasini olusturuyor...üretim yok, tarım bitmis, saman ithal eder hala gelmisiz. Ülke sadece vergi ile dönüyor.. Bir Allah'ın kulu da sormuyor noldu hani bu geciciydi, siz bizimle dalgami geciyorsunuz diye... Sorgulamayan, hesap sormayan bir halk oldugumuz sürece 10 lirada olur 20 lirada...

Verginin vergisinin ödendiği, ve kimsenin bu ne sacmalıktir demedigi bir ülkede ucuz bile bu benzin fiyatlari..

Abd 'de gecen yıl bir kasirga sonrasi benzinin galonuna yapilan 10 cent'lik artış yuzunden bölge halki ayni gun city hall 'a yürüyüp protesto yapmıştı....aynısını yapamıyorsak şikayet etmeyecegiz.

Bir devletin varolus amaci halka hizmettir. Bizde ise halk calisip cabalayip devlete hizmet ediyor...
    YasinC, Posta12 ve Jemand bunu beğendiler.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı Quad87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye de fiyatı düşen (gerçekten düşen ,önce indirip sonra bindirilen değil) herhangi bir şey var mı ki ?? İstikrar zamlar konusunda süper gidiyor hakikaten..
    bu ülkede düşse düşse asgari ücret düşer
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)