Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

FC-Moto'dan alışveriş yapmayın

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar D400
    Firma kötülemek de bu kadar kolay işte, bi sinir yetiyor(neyazık ki). İyi de laf söylemişsiniz(anaları da nasip almış).
    Bazen çuvaldızı kendimize batırmak gerek...

Banka ismini yazın da moderatörler başlığı ve içeriği banka ismiyle değişsinler bari :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 1000 rr ve fjr 1300
    ben de alışveriş yaptım, kargoda bir sorun çıktı, derhal kredi kartıma iade yapıldı.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı Gün Kargo reklamı ile satışta olan ürününü göndermeyip. Müşterisinin bu forumdaki şikayetine 2 yıl sonra "cevap" veren Ankara'dan "güzide" bir firmayı daha yeni gördük. Türkçe'den, esnaflıktan, olgunluktan yoksun firma yetkilisi başta müşterisi olmak üzere forumdaki herkese sataştı. Bir de bunu 2 sene rötarla yaptı. Firma cümle aleme rezil olacaktı. Moderatörler konuyu silerek olayı kapattı. FC Moto'yu öp te başına koy.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Konuyu hortlatıcam ama kusura bakmayın.. Siz Almanları Türklerle karıştırdınız galiba Bütün sahtekarlıklar Türk bankalarında buna emin olabilirsiniz. Sizin paranıza el koyar, siz durumu uyanınca ' sorun bizde değil efendim ' derler. Aliexpress den kaç kez para iademe el koydularda defalarca mail ile bildiriler ekran görüntüleri kanıtlar yolladımda paramı alabildim.
    cıbılduck bunu beğendi.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Ben de dun fc-moto'dan Sidi Adventure bot siparisi vardim. Gelecegini dusunuyorum.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Para iadelerinde sorun sitelerde, firmalarda değil. Karakter yoksunu bankalarda!

Bu fc motodaki (Avrupa'da ki adamalar çok dürüsüt) eskiden 75 eruo idi hatırlarsınız limit aldıgım eşya 75 eruonun üzerinde idi adamalar ile 5 kez maileştik invoce a faturaya 75 eruo nun altında yazmaları için ,adamlar anlamadım falan dedi en sonun da çok açıklayıcı 1 sayfa yazdım üşenmedim. Gelen cevap imposible imkansız..üründe 80-85 eruo bir şeydi

Çin'den 170 USD civarın da bir almıştım benzer vakit , adamlar a faturayı düşük yazın demeyi unuttum , malında sevk etmişlerdi , ne kadar para ödeyecegim hesaplayım diye adamlara mail attım bizde böyle bir mevzuat var ne kadarlık fatura kestiniz dedim ,ona göre postacı geldiginde tedarükli oluyum dedim . Adamlar biz biliyoruz mevzuatı sizin faturayı 30 kusur dolar kestik dedi..

Buda böyle bir anaketot

Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fc motodaki (Avrupa'da ki adamalar çok dürüsüt) eskiden 75 eruo idi hatırlarsınız limit aldıgım eşya 75 eruonun üzerinde idi adamalar ile 5 kez maileştik invoce a faturaya 75 eruo nun altında yazmaları için ,adamlar anlamadım falan dedi en sonun da çok açıklayıcı 1 sayfa yazdım üşenmedim. Gelen cevap imposible imkansız..üründe 80-85 eruo bir şeydi

Çin'den 170 USD civarın da bir almıştım benzer vakit , adamlar a faturayı düşük yazın demeyi unuttum , malında sevk etmişlerdi , ne kadar para ödeyecegim hesaplayım diye adamlara mail attım bizde böyle bir mevzuat var ne kadarlık fatura kestiniz dedim ,ona göre postacı geldiginde tedarükli oluyum dedim . Adamlar biz biliyoruz mevzuatı sizin faturayı 30 kusur dolar kestik dedi..

Buda böyle bir anaketot
    Öyle bir talebi bende yaptım, adamlar olmaz dedi, etik değil dedi. Hak verdim. Biz kendimizi çok bozmuşuz.

Motosikleti
    Honda cb250r
    yeni gümrük vergisine rağmen hala daha mı ucuz fc-moto ?

Alıntı gezginkral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle bir talebi bende yaptım, adamlar olmaz dedi, etik değil dedi. Hak verdim. Biz kendimizi çok bozmuşuz.
    İlk dört mail de adam benim ne demek istedigimi anlatamadım ,adamların ahlakı öyle düzgün kü görmemiş duymamış böyle bir şeyi aklına çakallık üç kagıt gelmiyor , 5 inci mail de tam bir sayfa ya üstüne koydugun hiçbir anlamı olmayan A4 kagıdına yazmasını söyledim , İmposible öncesini yazmıyorum zaten yazan bana zonturlu bir fırça attı , adamın ahlakından dolayı utandım . Ha bizimkilere vergi verilmez böyle bir şeyden fikrim değişmedi o ayrı konu verelim de Dİyanet işleri başkanı bir özel jet daha mı alsın , Ejder meyvesini üç beş kilo daha mı fazla sipariş etsinler , Önce cengiz ,limak ....dan al vergiyi o zaman bende veririm ..

Açıkcası kendimizi bozduğumuzu düşünmüyorum ,eskiden 10 sene önce böyle şey düşünmezdim direk vergisini veriyordum , şimdi yine FC den bir şey sipariş etsem yine şansımı denerim az yaz diye.. Kusura bakmasın ejder meyvesini biraz az yesin, veya çok yiyecek ise o zaman az da parasını Cengizden ,limak gibi yerlerden alsın.. Benim verdigim yeter zaten karın dokluguna çalışıyoruz birde bunun ve avanelerinin lüksüne benden yeter..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)