Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

15 Civarlarına Hb Araba (fakir öğrenci içerir)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dyna Wide Glide
    Hayat standartlarınızı düşük yaşamaya alışmışsınız. İnsanlara da bunun tavsiyesini veriyorsunuz. Gönlünden geçeni yap kardeşim. İş hayatına atıldığında araban son model olsa bile kafana göre gezemeyeceksin.
    Not: Öğrenciyim. 2 motorum 1 otomobilim ve işim var çok şükür. Bölümümde işletme değil. İnsan çalışırsa ve zaman yönetimini yaparsa herşeyi yapar. Motosiklet kullanıcısısınız neredeyse hepiniz. Dünya 3 günlük biliyorsunuz nasıl böyle düşünebiliyorsunuz anlamıyorum. Adam 40 yaşında araba alsa napacak o arabayı Empati yapamıyorum sizinle gerçekten.

Sen okuma kardeşim git memur ya da polis ol en temizi. Devletin imkanları müthiş. Çıkış saatin belli geliş saatin belli. Sana köyden birde görücü usülü kadın buluruz evlenirsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Herkese teşekkürler. Fiat siena ya da 626 almaya karar verdim.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    [/COLOR]
    Alıntı Easx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayat standartlarınızı düşük yaşamaya alışmışsınız. İnsanlara da bunun tavsiyesini veriyorsunuz. Gönlünden geçeni yap kardeşim. İş hayatına atıldığında araban son model olsa bile kafana göre gezemeyeceksin.
    Not: Öğrenciyim. 2 motorum 1 otomobilim ve işim var çok şükür. Bölümümde işletme değil. İnsan çalışırsa ve zaman yönetimini yaparsa herşeyi yapar. Motosiklet kullanıcısısınız neredeyse hepiniz. Dünya 3 günlük biliyorsunuz nasıl böyle düşünebiliyorsunuz anlamıyorum. Adam 40 yaşında araba alsa napacak o arabayı Empati yapamıyorum sizinle gerçekten.

Sen okuma kardeşim git memur ya da polis ol en temizi. Devletin imkanları müthiş. Çıkış saatin belli geliş saatin belli. Sana köyden birde görücü usülü kadın buluruz evlenirsin.
    Eğitimi sadece okula gidip gelmek ders notu alıp çalışıp ders geçmek olarak düşünüyorsanız yanlış yoldasınız.

Hem çalışıp hem de kafama göre gezebilmek için satıyorum motorumu. (not: mezunum, güzel de bir iş yapıyordum. (BMC ve Otokar'da tank gövde tasarımı üzerine çalıştım) kafamdaki planı uygulamaya koymak için işten ayrıldım. Ders dışında almak istediğim eğitimi alabilmek için ve oturma izni yeniden öğrenci olacam.)
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Öncelikle, lol'de nickim aynı

Siena sedan bir araçtır. Sedan da olur dersen, iyi baktır, 1.6 olanını alma çok yakıyor.
    Mazda iyidir, ama artık yaşlanmış bir japon otomobili adamın ocağına incir ormanı diker. Boşa dememişler; japon arabası hasta olmaz, ölür.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)