Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hep bariyer!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Ben aranizda henuz yeni sayilirim. Bir senedir bu forumdayim ve motosiklet istegim , hobim yaklasik bir iki senedir var.Sürekli yasanmasini istemedigimiz olaylar oluyor.Bugun sosyal medyada gezdim durdum.Kaza haberlerine baktım,10haberden en az 8 i full ekipmanli suruculer ve bariyer bariyer bariyer! Belki su anda mantiksiz yaklasiyor olabilirim,onceden fazlasiyla kampanya yurutulmus olabilir,basarilamamis olabilir ama mücadeleye devam etmeliyiz.bu gerçekten büyük bir sorun çok kötü bir durum.Bu imza kampanyasiyla olacak iş değil,topluca fiilen dile getirilmesi gerekiyor,ne yapabiliriz bu konuda
    Meraklı Genç ve bursalıali bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Meraklı Genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25 / CF 400 NK
    Keşke bişeyler yapabilsek :/
    bursalıali bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Bariyer okadar tehlikeli birşey ki 60kmh ile düşüp bariyere carpsaniz bile en az biryeriniz kırılır kopabilir bile. Düşmanimin başına bile gelmesini istemem
    bursalıali ve Meraklı Genç bunu beğendiler.

Gürkan05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW 250 INAZUMA
    Bu bariyer denen illet yüzünden virajları rahat dönemez oldum. Viraj içerisinde lastiğin en ufak kaybında yere yapıştığımda istikamet bariyerler olursa korkusu ile sürüşüme konsantre olamıyorum.
    Öte taraftan bariyerlerle ilgili önlem alınması için uğraşmak boş bir çaba gibi geliyor bana, hele de bizim ülkemizde. Maalesef ki güzelim ülkemizde insan canı paradan daha az önemseniyor.
    bursalıali ve TIGERSHARK bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Yollar açık unutulan rögar kapakları ile doluyken birileri bariyer mi dedi? Bizim devlet biri içine düşüp ölmezse rögarı kapatmıyor.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    bugun motor kullandigimi bilen bir arkadasim bana bir video atti.bariyer kazasi sonucu bir kaza psikolojim alt-ust oldu.Allah herkese ölümün hayirlisini versin.Arkadaslar virajlarda kesinlikle bakisi bariyerlere kitlemeyin.Hepiniz Allaha emanet olun kazasiz belasiz sürusler
    bursalıali bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu ülkede devlet adamları sadece kendi maddi çıkarları için çabalarsa orada kimse vatandaşın refahını,sağlığını,mutluluğunu düşünmez

Aramıza hoş geldin dikkatli sür

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)