Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet icin alarm garanti bozarmi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar 2018 model pcx var alarm baglatmayi dusunuyorum ama bazi servisler garanti disi kalir motor diyor bazilari getir baglayalim ucret karsiliginda diyor ben acikcasi birsey anlamadim bu isten bu garanti isi nabza gore serbet isimidir ? Yada bilgisi olan bir arkadas aydinlatirmi bu konuyu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    servisye taktırırsan garantiyi bozmaz ama biraz fiyatta giydirirler sana,ancak dışarda taktırırsan moku yedin kesinlikle garantiden çıkar..(alarmı serviste taktırmazsın haa) garantiden çıkaralımda gör sen hesabı

Motosikleti
    crypton R
    alarmi ben de dusundum de serviste taktircagina kasko yaptir kafan daha rahat olur😀

Alıntı technician adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alarmi ben de dusundum de serviste taktircagina kasko yaptir kafan daha rahat olur��
    Hocam kasko arastirmadim hic onada bakarim fiyatlar neler diye ama ilk etapta alarm var aklimda

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:14 ----------

Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servisye taktırırsan garantiyi bozmaz ama biraz fiyatta giydirirler sana,ancak dışarda taktırırsan moku yedin kesinlikle garantiden çıkar..(alarmı serviste taktırmazsın haa) garantiden çıkaralımda gör sen hesabı
    Hocam opecekler desene artik ne kadar istelerse montaj icin

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    garanti dışı kalabilir onun yerine kalın zincir ve alarmlı disk kilidi tavsiye ederim. Tabi bağlayacağınız yer de önemli. Çok tekin bir mahalle değilse kasko şart.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    servislerde işçilik saati 90-100 lira civarında, ancak usta ile aranız iyi ise kayda girmeden 10 dakkada hallettirebilir, üzerine bedava kahve bile içebilirsiniz.
    şahsen ben öyle yapıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)