Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ACİL cup motoru bisiklete takılırmı ACİL ACİL ACİL

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar öncelikle yaz geliyor ve bir tane projem var bunu gerçekleştirebilirmiyim bilmiyorum şimdiden bisikleti kesmeye başladım öcelikle bendeki bisiklet te orta amasör vardı ve bisiklet bunun gibiydi https://store.donanimhaber.com/e7/3c...1717cf9af0.jpg
    bende bunun salcano 26 yazan yerinden jet taşı ile kestim v frenleri iptal etim disk taktım
    ve motorun oraya sığmadığını gördüm sığdı aslında ama tekere değiyordu bisikletin 26 yazan yerinin
    çaprazını jet taşı ile kestik ve 4 x bilmem kaç profil koydum ama bunu nasıl kaynatıcam bilmiyorum
    dişliyi arkaya nasıl sığdırcam yada cup jant ve tekerleri alıp sığdırabilirmiyiz zaten disk frenler
    bütün herşeyi iptal etim bisiklete motosiklet gibi artık ama şase zayıf kalcak o yüzden 4 x bilmem kaç
    profil aldım 2 tane baya uzun onlarla onarıcam bu işi devam etirmek istiyorum devam sürecinde bana yardımcı olursanız
    sevinirim . bu arada kullandığım motor bloğu cup 100 falcon magic tir herşeyi vardır....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Ekip çevirmesin güzel öper

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    takılır tak gazla frene gerek yok doğal seçilim taraftarıyım ben
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Arka dişliyi baya büyütmen lazım. Birde buna güvenip hız yapma. Çok tehlikeli olur. Ayrıca bisiklet mevcut fren sistemi ile durmaz. Kaza yaptırır.

Bence bu işten vazgeç. Çok tehlikeli bi durum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)