Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

CBR 500 R İLE BAŞLANIR MI ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Meraklı Genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25 / CF 400 NK
    Merhabalar,supersport merağım var uzun zamandır.Hız yapmayı sevmiyorum,benim için şekli önemli.Bütçem 25 bin tl.Sizce 500 r ile başlasam sorun olur mu ?Uzun ömürlük birşey olsun istiyorum,duyduğuma göre ömürlük motormuş.Benzin falan sıkıntı olur mu ? Üniversite öğrencisi için,malum zamlar da geldi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kuba Çıta 150 CG
    Benzin haliyle biraz yakar 6.50 kuruş buldu neredeyse litresi, başlama konusuna gelinirse 500 cc bir motorla başlarsan pek bir ömrün kalmaz :D 250cc motorlar bile tehlikeli bu durumda kaza riskin yüksek düşük cc supersport motorları dene bana sorarsan Yamaha R125 R25 veya Honda CBR250 Kavasaki 250R bu motorlar daha güzel görüntü olarak hızı sevmiyorsan zaten neden 500r alır bir insan

Motosikleti
    MT-25 / CF 400 NK
    Reis görüntüsüne aşık oldum.Bide almışken bir daha al sat istemiyorum.Hep benim olsun

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    r25 abs al satsanda fazla zarar etmezsin motoruna bakıp kaza yapmazsan ben olsam öyle yapardım hız sevmiyosundur ama öyle olmuyo binince yine kendi kararın sen bilirsin

Motosikleti
    MT-25 / CF 400 NK
    yamahaların yedek parçası pahalı diye duydum,yok valla hız yapmıyorum ben 10 senedir bisiklet sürüyorum.Maksimum hızım 50 bisikletle :D

Motosikleti
    Kuba Çıta 150 CG
    Yamahanın Parçası pahalı ama kolay kolay parça kırmaz daha önce YBR ESD kullandım biliyorum ama Honda yamahaya göre hem parça bakmından ucuz hemde motorları hemen hemen aynı sadece R25 çift silindir 250R tek silindir Honda CBR 250R ları bir düşün eğer bütçen genişse tamamını motora yatırma kışın araba lazım oluyor Bizde okuldan eve sadece diye aldık zamanında :DD

Motosikleti
    MT-25 / CF 400 NK
    Valla arabayla hiç ilgim yok,kaç senedir hayalini kuruyorum benim aşkım motor

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    6000 kmdir cbf 150 kullanıyorum. Bugün ilk defa f650 dakar modelini sürdüm. Gazı açtıkça açasın geliyor. O yüzden hızı sevmemi falan bi köşeye bırak. Ben de üni öğrencisiyim. Motoru aldım alalı arkadaşlarım hep motorcu. Herkes bi yarış peşinde. Cbflerle motora başladığımız adamlar altlarına fazer, z750 çekti. Biz hala cbf.

Yani cbr500r alsan da ybr 125 alsan da bi süre sonra yetmeyecek. Daha hızlısı daha güçlüsünü isteyeceksin.

En azından riskleri minimuma indirmek için zaptetmesi kolay bi makina al ki, düşürüp kaldırdığında hem senin canın hem de motorunun canı yanmasın.
    Meraklı Genç, sdt ve ysnka83 bunu beğendiler.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    MT-25 / CF 400 NK
    Abi nolacak bizim bu gösteriş merağımız,ne zaman bırakıcaz

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı Meraklı Genç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi nolacak bizim bu gösteriş merağımız,ne zaman bırakıcaz
    Motosiklet kariyerini tamamladın zaman senden sonra anı kalacak bi motosiklet alıp ömrünü tamamladığında bitecek gösteriş merakımız.

F650den cbfe binince motoru yakasım geldi. Sabahtan beri satsam mı kredi mi çeksem napsam diye düşünüyorum. Öğrenciyiz elimiz kolumuz bağlı.
    HONDA

#BZ3082

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    FISTIKLI OLSUN

Kızıl pars, Albion, burakrak ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kuba Çıta 150 CG
    Alıntı Bujii adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ahahah adam haklı 2 gün sonra helvanı yeriz büyük motoru kullanması sandığın kadar kolay değil bir sürü tekniği var ilk motorda düşük cc alıp sonradan yüksek cc geçmen en güvenlisi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/kaza-raporu/155474-240km-ile-yaptigim-kaza-ilk-motorunu-alacaklar-icin-yaziyorum.html
    Bu arada bu konuya göz atmanı tavsiye ederim

500cc ile başlanmaz 150cc ile başlaman gerek

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    500cc olan kawasaki er5 ile motora başlamıştım, ikinci haftasında ucuz atlattığım bir kaza yaşamıştım, motoru da 1,5 ay serviste bırakmıştım, sonrası 20bin km kullandım müthiş keyifliydi ancak herkes benim kadar da şanslı olmayabilir, yalnız o zamanlar honda 250 twister vardı keşke onunla başlasaydım diyorum, çünkü güçlü motor hata affetmiyor, 500cc dediğin anda artık güçlü motorlara ilk girişi yapmış oluyorsun.

deneyim kazanmadan geçmemeni tavsiye ederim, belki hiçbir sorun yaşamayacaksın ancak ya yaşarsan o zaman da deneyimsizlikten başın derde girebilir, 125-250 cc aralığı tavsiyemdir, ben ettim sen etme

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Bence başlanır. Ama bence bak kendi düşüncem.
    Meraklı Genç bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Merhabalar,supersport merağım var uzun zamandır.Hız yapmayı sevmiyorum,benim için şekli önemli.Bütçem 25 bin tl.Sizce 500 r ile başlasam sorun olur mu ?Uzun ömürlük birşey olsun istiyorum,duyduğuma göre ömürlük motormuş.Benzin falan sıkıntı olur mu ? Üniversite öğrencisi için,malum zamlar da geldi.
    Başlanmaz, 0-100'ü 5sn olan bir motosiklet başlangıç için uygun değil.
    The Power of The Dreams.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Hız sevmiyorum demek kendini kandırmak demektir. Altında 500 cc motorun olacak o egzoz sesi seni tahrik edecek bastıkça basacaksın. Motor geçmişin yoksa bulaşma. En ufak hatanda patlarsın bir yere. Sırf üniversite arkadaşlarına şekil yapacağım diye canından olma

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Rahmetli farklı bir motor için demiş ama sıfır tecrübe ile yeni başlayan Cbr 500 R kullanıcısı için de video uyarlanabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=TOYGEN_lAYY

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Eski kasa Cbr500r CBR250R ile çok benziyor zaten çok şekil istiyorsan onu al. CBR500R çok hata affeden bir motor uygun eğitimle başlanır. Ama şekil şukul olacam kampüsten kız kaldiracam diyorsan alma boşuna. R25 daha seksi onu al.

ashes35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R --> CBR 650F
    Mottoakademi veya başka bir eğitim kurumundan full paket eğitim al hangi motorla başlayacağını söyle eğitime 3-4 lira ayırıp istediğin motorla başlayabilirsin...
    Meraklı Genç bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)