Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hem Dertlesme,Hem fikir

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Oncelikle selamün aleyküm beni belki taniyan vardir belkide yoktur senelerdir takip ederim,suan yaptığımı sorarsanız askerdeyim yaz geldi hos safagimiz uzun ama insan burda kendini dinliyor,anliyor gene icim kipirdanmaya basladi ruzgarin tadını almak isteyipte o motosiklete binememek gercekten cok zor bu yaz bosa gidicek maalesef benim icin velhasil asil dicegim buradan çıkınca kendime zaman ayirmak ve biraz daha özgür olmak hic olmassa ev is evlilik bandina girmeden 1 ayda olsa kendime tur cizip yapmak istiyorum Ege manisadan baslicam sure zarfim yok onerilere açığım kendi rotami cizdim ama sizinde yorumlarinizla kafamda dahada sekillendiricem ve bunu ybr veya cbf le yapmak istiyorum aceleye gerek olmadan geze geze gidicem askere gelmeden once ybr ile 2 ayda 7-8 K km yaptim tek basima surmeyi cok seviyorum
    bursalıali bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Plakaya ne zaman düşüyorsun? Plan program yapma bence yol nereye götürüyorsa oraya git
    jimi_hendrix ve bursalıali bunu beğendiler.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    +1 Abi çık yola, haritayı at elinde, sür nereye çıkarsan... en son bu şekilde bi bursaya gideyim dedim, ordan bi manisa yaptım, valla en son hatırladığım mersindeydim ötesini hatırlamıyorum.
    tommygun ve bursalıali bunu beğendiler.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plakaya ne zaman düşüyorsun? Plan program yapma bence yol nereye götürüyorsa oraya git
    Plakaya var daha 240 sayiyorum askerlik nedeniyle hem aracımı hem motosikletimi sattim ama motosikletimi daha çok özledim altta yazayim kabataslak rotami

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1 Abi çık yola, haritayı at elinde, sür nereye çıkarsan... en son bu şekilde bi bursaya gideyim dedim, ordan bi manisa yaptım, valla en son hatırladığım mersindeydim ötesini hatırlamıyorum.
    ben balikkesird gittim aydina çeşmeye defalarca gittim yaz boyunca planimda gurcistan a gecmek vardi ama sanirim uzak kalicak biraz kardeşim ya

Manisa
    Balikkesir
    Canakkele
    Tekirdag
    İstanbul
    İzmit
    Zonguldak
    Sinop
    Ankara
    Mersin
    Antalya
    Mugla
    Afyon

Güzergah bu sekilde suanda eklicrgim çıkartacağım olur elbette tavsiye alabilirim muhakkak
    bursalıali bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    bence egeden sahil şeridini takip et akdenize in bi yerden sonrada iç anadoludan dönersin en iyisi plan yapmamak bu yol hoşuma gitti burdan gidiyim de tadı öyle çıkıyor
    bursalıali bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    100den düşunce,forumca ıslatmaya gelelim mi?

Hayirli tezkere´ler.
    tommygun ve bursalıali bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayirli tezkere´ler.
    Valla ben gelirim dostum geçen kaza yaptığımdan dolayı 5 gün motora binemedim, 5. gün sonunda 8 senelik bakkalımı dövüyordum sinirden, sana Allah kolaylık versin hayırlı tezkereler..
    bursalıali ve levend84 bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Valla ben gelirim dostum geçen kaza yaptığımdan dolayı 5 gün motora binemedim, 5. gün sonunda 8 senelik bakkalımı dövüyordum sinirden, sana Allah kolaylık versin hayırlı tezkereler..
    Bakkal Rüstem abinin ne suçu var?

Çok geçmiş olsun üstadım..aman dikkat et,bu meretin şakası olmaz..
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence egeden sahil şeridini takip et akdenize in bi yerden sonrada iç anadoludan dönersin en iyisi plan yapmamak bu yol hoşuma gitti burdan gidiyim de tadı öyle çıkıyor
    Tersten baslayip akdenize tatil yapa yapa gelmek istiyorum 😀😀yorgunlugumu atayım misali

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayirli tezkere´ler.

Tessekurler geç geldim biraz ama pisman degilim, buralardayım yahuu sifremi buldim uzaklasmam rüzgardan ve mt ddn 🤣insallah o gunlerdr gelicek

Bende kaza yaptim ceket kask olduğundan bisi olmadı 2 saat muşade altinda kaldim akşama motoruma binip gezdim birakirlirmi bu hastalik yaa 😀😀
    Teşekürler kardeşim allah razı olsun
    bursalıali bunu beğendi.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    sinop memleketim hamsilos ince burun karakum fener cezaevi asiklar caddesi ada ve manzara....
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinop memleketim hamsilos ince burun karakum fener cezaevi asiklar caddesi ada ve manzara....
    Acemilikten devrem orda bilakis onun icin yazdim sinop u gitmessem iyi dileklerini iletir bana biliyorum 😀 Güzel yer diyordu umarım gidip gorebilirim Musait zamanda tam rota km yazip gezilecek tarihi yerleridr not alicam
    bursalıali bunu beğendi.

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Şafak karanlık ama geçiyor bir şekilde. Şimdi dönüp bakıyorum 6 sene olmuş askerden geleli.hanım çocuk dizi seyrediyoruz. Evlenmeden yap bir tur,sonra eşin veya sevgilin ile çocuk yapmadan bir daha tur yapın benden sana tavsiye
    bursalıali bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    balıkesir cunda çok güzel deniliyor gitmediysen oraya da uğra derim
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı manofsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şafak karanlık ama geçiyor bir şekilde. Şimdi dönüp bakıyorum 6 sene olmuş askerden geleli.hanım çocuk dizi seyrediyoruz. Evlenmeden yap bir tur,sonra eşin veya sevgilin ile çocuk yapmadan bir daha tur yapın benden sana tavsiye
    oyle bi planda var nasip olursa onuda ilerde gerceklestiricez safak karanlkk ama geciyor dogru 😀

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balıkesir cunda çok güzel deniliyor gitmediysen oraya da uğra derim
    Balikkesir merkez e gittim oraya gitmedim guzel bi rota cikartmam lazim kendime
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    İzzet , sağsalim tezkereye kavuşmanı temenni ediyorum. Yolun Bursa'ya düşerse beklerim. Birlikte bir Uludağ tırmanışı ve İskender yapabiliriz.

Motosikleti
    Tessekur ederim umarim orlardan gecersem uludag cikariz arabamla gelmistim teleferigin oraya kadar sonra iznik golune gitmistim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)