Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki GSF bandit 600s

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar 2003 model 100.000 deki motor alınır mı bu motor hakkında bildikleriniz neler yardımcı olur musunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı okncnk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 2003 model 100.000 deki motor alınır mı bu motor hakkında bildikleriniz neler yardımcı olur musunuz
    Ben olsam almam, düşük cc(mesela 250)yüksek model/düşük km olanlara bakarım.
    The Power of The Dreams.

Zaten CBR dan gecis yapacağım motor çok temiz bakımlı kazası yok usta dinledi şıkır şıkır dedi bloğa anahtar degmemis

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Zaten CBR dan gecis yapacağım motor çok temiz bakımlı kazası yok usta dinledi şıkır şıkır dedi bloğa anahtar degmemis
    Usta da işin içinde.

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    O zaman anahtar sende değecek demektir tabi şans belki hiçbir sıkıntı çıkmaz ama 2003 model, 4 silindir, kaç kullanıcı değişti Allah bilir. Haa şunu dersen ben bu modellerin hastasıyım uzun yıllar kullanacam şöyle komple baştan sona bir elden geçirecem zaten o zaman alınır. Motorun efsane sesi var ama onu demeden geçmiyim.
    127 bunu beğendi.
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta benim yıllardır kendi ustam ona gösterdim onayı verdi makina saat gibi dedi ve ben bu yaşta böyle temiz makina pek görmedim dedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman anahtar sende değecek demektir tabi şans belki hiçbir sıkıntı çıkmaz ama 2003 model, 4 silindir, kaç kullanıcı değişti Allah bilir. Haa şunu dersen ben bu modellerin hastasıyım uzun yıllar kullanacam şöyle komple baştan sona bir elden geçirecem zaten o zaman alınır. Motorun efsane sesi var ama onu demeden geçmiyim.
    3 sahibi olmuş zaten 52 yaşında birinden alacağım motor hor kullanılmamış ustam baya inceledi herşeyini okey dedo

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Okey diyip 1 ay sonra blok çatlatan çok gördük forumda. Ayrıca bu motorun belli km lerde açılıp zincirlerinin şuyunun buyunun değişmesi temizlenmesi yenilenmesi lazım bunun yapılmaması demek krank kırmak demek.
    pea bunu beğendi.

chevy64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04 monster 620
    Eksantrik zinciri 65binde bi degismesi lazim heralde. O da tam motorun ortasindan geciyor banditlerde. Motor inmesi gerekiyo diye biliyorum. Bende bandit ariyorum ama temizine dek gelmek zor

35Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Gs Dakar & Mr Vulture 150
    Alma kardeş alma. Çok para harcarsın genede adam olmaz küfürbaz olursun ustalarla akraba olursun satmaya kalktığında da kimseye satamazsın, alma. Türkiye'de 2010 dan aşağı motorlara bakma bile.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Almak istersen al tek düşüncen satarken zorlanırsın bu olsun.Ustanda bu işten alıyorsa zaten al.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)