Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İki Motosiklet Arasında Kaldım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi sen dominar al. nasıl olsa pişman olacaksın. hiç durma dominar'ı sat sonra git duke al. bir ay sonra ondan da sıkılacaksın. onu da sat, mt7 al, bir ay bi kullan bakalım. ondan sonra detaylı bir değerlendirme daha yaparız.

bizde vakit, sende para çok nasıl olsa.
    Tespit gibi tespit

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bazıları sıkıntılı olabiliyor o yüzden garantisiz almak istemediğim için dominar mı alsam diye düşünüyorum.

Sitede baktım fakat 30bin km altında istediğim fiyata cb500f yok.

hokahey herşeye salça oluyosun dostum. Saçma sapan yorum neden yapıyorsun anlamıyorum. Madem vakit kaybı girip okuyup yorum yapma gereği neden duyuyorsun acaba.
    Bende para çok olsa burda fikir aramam. Değiştirdiğim motorlar da seni alakadar etmez. Üzerine hiçbirinin para eklemiyorum üst cc ye geçiş yapmıyorum.
    duke250i 19.000a alıp 19.000 a sattım ardından r25 aldım 18.000 e 18.500e sattım 400nk aldım 18.500e 18.000e sattım.
    wallahi ararun bak 155'i
    sen şimdi maliyenin kıskacına girdin haberin yok. sürekli alım satım yapanları izlemeye alıyorlar. yakında izahat isterler senden.

yanlış anlama, kendim de maliyeci olduğum halde üzerime 4 adet elektrik aboneliği olduğu için izahat verdim. mesai arkadaşım sorguladı beni.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    tamam arkadaşım teşekkür ederim sana

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wallahi ararun bak 155'i
    sen şimdi maliyenin kıskacına girdin haberin yok. sürekli alım satım yapanları izlemeye alıyorlar. yakında izahat isterler senden.

yanlış anlama, kendim de maliyeci olduğum halde üzerime 4 adet elektrik aboneliği olduğu için izahat verdim. mesai arkadaşım sorguladı beni.
    Bildiğim kadarı ile aynı yıl (2018) içinde 4ten fazla alım satım yaparsanız bu kıskaca girer vergi ödemek zorunda kalırsınız. O yüzden kendi üzerinize değilde babanız anneniz gibi güvendiğimiz birinin üstüne alın derim. Yalnız başınıza bi iş gelirse yada başkasının başına iş gelirse o üstüne aldığınız kişinin başınıda derde sokarsınız bilginiz olsun.

Asıl konuya gelirsek dominar sürdüm çok haşin seri değil belki ama iyi motor. Onuda al sıfır bakarsınız hoşunuza gitmedi değiştirirsiniz.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Benim bildiğim 3 kere alım satım yapılabiliyor. Bu sene içerisinde r25 sattım 400nk aldım ve sattım. Yani 2 defa sattım şimdi bitane daha alıp satarsam yeni bitane alamam.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Sonradan geldi aklıma 2011 model yani enjeksiyonlu cbf 600 lerede bakabilirsin, benim hoşuma giden bir motor, 40 50 binde temiz sarfları değişmiş, bakımları yapılmış bir alet bulunur o paralara. Artçıyla sürüşe en uygun makina bence, şehir içindede biraz fazla yakar ama uzun yolda artçılı sürüşdeki konforu buna değer.

Ulen honda üretmedin şu cbf 600 ü be.
    EmirŞengezer bunu beğendi.

Alıntı YAHYaONUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonradan geldi aklıma 2011 model yani enjeksiyonlu cbf 600 lerede bakabilirsin, benim hoşuma giden bir motor, 40 50 binde temiz sarfları değişmiş, bakımları yapılmış bir alet bulunur o paralara. Artçıyla sürüşe en uygun makina bence, şehir içindede biraz fazla yakar ama uzun yolda artçılı sürüşdeki konforu buna değer.

Ulen honda üretmedin şu cbf 600 ü be.
    Güzel seçim olur da onlara da çok para istiyorlar. gördüğüm kadarıyla temizleri 23-25bin civarı.

şöyle bir ilan var. en güzel rengi bence ve temize benziyor. bütçenin üstüne 2bin tl farkla büyük seçim gibi bir şey oluyor. ben olsam bir bakardım.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...66580134/detay

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    teşekkür ederim fakat belirttiğim gibi a2 ehliyetim var

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstorm (2004)
    iki motor arasında kaldım diyince kaza yaptın sandım dostum, korkutma insanları.
    (burası şakaydı)

duke 390 tam kategorisinin motoru, herşeyiyle harika oyşh. neyse tekerin düz bassın.
    (burası ciddi)
    Huseyin9595 bunu beğendi.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Biraz yukarı çıkabilirsen bmw g310r alabilirsin.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bmw-dovize-ragmen-fiyat-ayni-600-km-ciziksiz-2017-model-557007514/detay

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    bütçeyi baya ileri çekmek gerekiyor bmw için max 21 yapabilirim. sanırım cb250r alıcam honda

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    [QUOTE=Huseyin9595;4338040]bütçeyi baya ileri çekmek gerekiyor bmw için max 21 yapabilirim. sanırım cb250r alıcam honda[/QUOT

öneriyorum , bmw f800 s , 19-20 civarında bulabilirsin

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    yine karar veremedim :D duke 250 2017 turuncu sıfır dominar 400 sıfır hangisini tercih etmeliyim sizce

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Her ikisini de kullandım. Dominar daha seri. Ama dominar daha fazla titriyor. Duke 390 da seri. Hele frenlerini çok beğendim. Frene basarken daha asfalta çakılıyor. Yerinde olsam duke alırdım

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    aslında duke 250 i almıştım tekrardan onu almak biraz tuhaf olacak satma sebebim titreşim düşük hız ve gidonu çok genişti aralara girerken aynalara çarpıyordum.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında duke 250 i almıştım tekrardan onu almak biraz tuhaf olacak satma sebebim titreşim düşük hız ve gidonu çok genişti aralara girerken aynalara çarpıyordum.
    Daha önce duke kullanmişsin madem,

Kawasaki Z300 al bak keyfine...değişiklik olsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)