Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

RKS vs BAJBAJ

Motovento
    REKLAM ALANI

Titanic 150-s mi pulsar ns 150 mi siz olsanız hangisini tercih ederdiniz.Hız yapmayın seven birisiyim ve çok fazla gezen birisiyim o yüzden rahat ve hızlı olması benim için avantaj.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    BAJBAJ diye motor duymadım.

Rks titanium modeli var.onada bakabilirsin.
    thedarkfire bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    paspastır o

Ya yanlıs yazmışım fark ettimdim yanlıs yazdın ilk once yazmasını öğren vs. şeyler söyliyecek olunlar hiç boş yapmasınlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:14 ----------

2.el alıcam bulunduğum yerde titanium yok bütceme göre titanic 150-s bide pulsar ns 150 var hız ve konfor konusunda hangisini tercih etmeliyim.

Slayer5810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suan Motosikletim Yok :(
    BajBaj Al :D

Motosikleti
    MT-07
    Boş yapma diyorsun ki bu adam gerçekten bilgisiyle sana +200 IQ upgrade eder. Kaldıki sen motorun gaz kolu nerede die bakarken, bu adam motor dağıtır toplar. Sen daha kısa şortla dolaşırken, o adam motor tepesinde gezerdi.

Yazık gerçekten yazık. Ne hale geldi buralar...
    levend84 bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    2'si de aynı kategoride, benzer motorlar. Hangisinin tipi hoşuna gitmişse ve yanında, yörende servisi varsa o markayı seç. Hız göreceli bir kavram ama 2 motorun da ideal hız aralığı 90-100. Top speed kavramına bu motorlarda aldanma çünkü epey farklı gösteriyor kadran gps.e göre.

Motor hakkında çok birşey bilmiyorum bu konuda birşey diyemem ama hiç bilmiyorda değilim yukarıda belirttim yanlıs yazmışım diye dalgınlığıma gelmiş.Benim istediğim bana yazım kuralları öğretmeniz değil.Ben sizden bir tavsiye hem yorumda belirttim boş yapmayın uzatmayın diye,ama napalım aptallıkta sınır yok...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Hız seviyorsan cg al biraz oyna yada az daha para biriktir.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Güzel kardeşim,

Forumda kimse senin yazdigin kelimelere takilmaz,konu açtiğin zaman kullanilan cumle´lere dikkat edersen en azindan mevzu´ya ne kadar hassas ve önem verdigin anlasilir ve bu dogrultuda cevaplar alirsin.

Üslup çok önemli..

Motor hakkinda bilgin olmayabilir,tamam cumleyi yanliş yazmiş olabilirsin,canın sağolsun bunlar mesele değil.ama mutevazi olursan gerek forumda gerek sosyal hayatta herkez sana yardimci olur.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BAJBAJ diye motor duymadım.

Rks titanium modeli var.onada bakabilirsin.

Bende mavi jant şeridi düşünüyodum :D :D

Bajbaj iyidir :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Alıntı Caner_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor hakkında çok birşey bilmiyorum bu konuda birşey diyemem ama hiç bilmiyorda değilim yukarıda belirttim yanlıs yazmışım diye dalgınlığıma gelmiş.Benim istediğim bana yazım kuralları öğretmeniz değil.Ben sizden bir tavsiye hem yorumda belirttim boş yapmayın uzatmayın diye,ama napalım aptallıkta sınır yok...
    Dostum burası böyle bi ortam dalga geçmiyoruz zaten sadece şakalaşıyoruz yani alınmanı gerektirecek bi durum yok ortada.
    Ben olsam bajaj alırım.
    levend84 bunu beğendi.

Doğrusu "Yazık gerçekten yazık. Ne hale geldi buralar... " bu bana pek şaka gibi gelmedi şakaysada demekki şakadan anlyan birisi değilim.Neyse tavsiyen için teşkkür ederim .

Motosikleti
    Doğrusu "Yazık gerçekten yazık. Ne hale geldi buralar... " bu bana pek şaka gibi gelmedi şakaysada demekki şakadan anlyan birisi değilim.Neyse tavsiyen için teşkkür ederim .
    Dostum kusura bakma o zaman :D Banada yapıyorlar ama devamlı takip ettiğim yer olduğu için kimsenin kötü niyeti olmadığını biliyorum yani

Son olarak birşey sormak istiyorum,
    http://prntscr.com/jl9en7
    Bu motorun orjinal siyah-mavi modelimi yoksa sahibi parçalarını filanmi değiştirmiş orjinal siyah-mavi haline baktım böyle gözükmüyor ve pek ilgimi çekmedi,ama bunu çok beğendim.

Motosikleti
    Son olarak birşey sormak istiyorum,
    http://prntscr.com/jl9en7
    Bu motorun orjinal siyah-mavi modelimi yoksa sahibi parçalarını filanmi değiştirmiş orjinal siyah-mavi haline baktım böyle gözükmüyor ve pek ilgimi çekmedi,ama bunu çok beğendim.
    İnternetten baktımda mavi-siyah modeli var ama deposunu devamıda mavi. Belki arkadaş renkleriyle oynamış olabilir.
    2016 model diye aratınca mavili olanların deposunun geri kalanıda mavi.
    Ancak full siyah alıp bazı kısımları mavi yaptırmış olabilir.
    Yada orjinalde olabilir diycemde ben hiç görmedim daha.

Aynen parçalarını da değiştirmiş olabilir o radyatörün kenarındaki kanatlar depodan hariç değişiyor mu bilmiyorum ama eğer değişiyorsa mavi olanından takmış olabilir.

Motosikleti
    Honda PCX 150
    Rks yi bilemem fakat ns150 alinmaz. Hero modelleri dusunebilirsiniz.

Niye alınmaz ki?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben 2 sene ve 17000 km Titanic 150-S kullandım. Uzun yol da yaptım, şehir içinde trafikte de rahat kullandım. Bakımını aksatmadığın sürece seni mutlu eder. Görüntüsü de iyidir, hoştur. Parçası da pahalı değildir. Kronik bir sorunu yoktur. Keşke satmasaydım da kenarda dursaydı.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    hocam alınma ben eğlence olsun diye yazdım can sıkıntısı kusura bakma

bana sorarsan düşük km tvs apache al ikisindende iyi olduğunu düşünüyorum şimdi eski motorunu övüyo diycekler ama gerçekten sorunsuz motor 2. el alıcaksan temizini bul yeter
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel kardeşim,

Forumda kimse senin yazdigin kelimelere takilmaz,konu açtiğin zaman kullanilan cumle´lere dikkat edersen en azindan mevzu´ya ne kadar hassas ve önem verdigin anlasilir ve bu dogrultuda cevaplar alirsin.

Üslup çok önemli..

Motor hakkinda bilgin olmayabilir,tamam cumleyi yanliş yazmiş olabilirsin,canın sağolsun bunlar mesele değil.ama mutevazi olursan gerek forumda gerek sosyal hayatta herkez sana yardimci olur.
    Hocam bu kadar güzel yazmışsın fakat o ''HERKEZ'' yakışmadı cümleye. Kusura bakma herkez 'i görünce kendimi söylemeden dizginleyemiyorum :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)