Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Sofuoğlunu Çarmığa Germişler ..

Motovento
    REKLAM ALANI
    _chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı hn33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç aklımıza gelmiyor değil mi bu adamı gençlik ve spor bakanı olursa motosiklet ve ekipman için olağanüstü şeyler yapacağına inanıyorum
    ne gibi olağanüstü şeyler yapacak mesela?
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    hiç aklımıza gelmiyor değil mi bu adamı gençlik ve spor bakanı olursa motosiklet ve ekipman için olağanüstü şeyler yapacağına inanıyorum
    Bir motosiklet federasyonumuz var halihazırda, ancak o kadar pasif ki emekli bir motosiklet şampiyonunun spor bakanı olmasına bağlı hayaller kurmaya teşvik ediyor.

Bahsi geçen federasyonda da tüm ağalar, babalar motosiklet tutkunu, bütçeleri ve imkanları var; herhangi bir olağanüstü şey görebiliyor musun?

Aynısı olacak. Şu an Sakarya ilini güvence altına alan siyasi bir hamle sadece Sofuoğlu'nu safa çekmek, herhangi bir ümide kapılmayın.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Güldürdü biraz. Motosiklet ve ekipman için yapılabilecek tek şey fiyatları vatandaşa uygun hale getirmek olur. İşletme giderlerini düşürmek olur. Yolları 2 tekere uygun hale getirmek olur. Bunların hepsi ekonominin düzelmesi ile mümkün. Bakanın kim olduğu önemli değil. Demokrasilerde kişiler değil kurum önemli olmalı zaten. Ayrıca bakan yapmazlar, hakan şükür gibi süs olarak oturur sadece. Bir stada ismini verip 5-10 yıl sonra başka birinin ismini verirler. Bu işler böyle.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Gelmiyor gerizekalıyız..
    EmirŞengezer ve The Dude bunu beğendiler.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan Ak parti haricinde başka bir partiden aday olsaydı motosikletiyle meclise giden, bizi temsil eden biri olacak diye şimdi burada alkışlanıyordu.
    Başka bir parti tarafından çağırılıp en iyi yaptığı işi bırakıp gelseydi. Üzerine ekstra lüks bir araç ile görünseydi yine aynı tepkiyi verirdim. Eminim akıl ve mantığın yanında vicdan barındıran herkeste yine benzer şeyleri yazardı.

Kısaca merak etmeyin liboş değiliz.
    kalidor bunu beğendi.

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Köprü, otoyol yapmak elbette çok önemli ama bunu kendi milli sermayenle yapmalısın. Elin adamına yaptırıp, bir de yılda şu kadar dolar ya da euro kaybedersen biz karşılarız garantörlüğüne girmek gerizekalılıktır.Sen yatırımı fabrika ya da ticaret ağlarına yapmadıktan sonra; ticareti ve sanayi yollarını global ticarete bağlamadıktan sonra o yapılan inşaaların hiçbir anlamı kalmıyor. sofuoğlunun çarmıha gelme meselesine gelirsek eğer; bu arkadaş 2001-2002 yıllarında Ankara-Kırazlıdere ulaştırma taburunda askerdi ve asker olmasına rağmen ayrıcalıklı bir şekilde motoru römorkla getirilir, yarış pistlerine götürülürdü. Kısacası kendisi bir proje ürünüdür.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Değerli arkadaşlarım, şimdilik müsaadelerinizi istiyorum . Birkaç saat sonra demir atımla Bursa - İzmir Çeşme yolculuğuna çıkacam. 4-5 saat gibi
    uyumam gerek. 450 km . İnşallah Çeşme'de görüşmek üzere. Hadi bana hayırlı yolculuklar.

Garibanız ayağına yatıp lamboyla gezmek de değişik olmuş.

http://ofpof.com/merak/paranin-degis...en-fotograflar

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garibanız ayağına yatıp lamboyla gezmek de değişik olmuş.

http://ofpof.com/merak/paranin-degis...en-fotograflar
    Bütün fotoğraflarda bir pazarlama olduğu anlaşılıyor. Ne yapalım o kesim de bunu seviyor.
    EmirŞengezer bunu beğendi.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)