Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sofuoğlunu Çarmığa Germişler ..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sofuoğlu'nu çarmıha germişler şeklinde yazılması gereken, Sofuoglu ve hitap ettigi kitleyi cok guzel anlatan bir baslik.

He çarmuğa germişler Sofoolunu.

Yarin vekil olunca sikayet gelirse konusuruz, "ya yiyor falan ama 400 yapti adam koprude. yol yapmadi ama yapilmisinda nasi gitmis sen haddini bil eyyy ya sen kimsin kimsin?"
    kalidor bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Bu gün bana tertemiz kalmış tek bir Ülkem politikacısı gösterin , ağzımda kalan son 6 dişimi de kırayım . RTE iyidir kötüdür demiyorum. Ancak
    adamın çalışmadığını söyleyemezsiniz. Emin olun bir emekli maaşım (1560 lira ) + 430 T.L. kira gelirim var .1990 lira ile geçinmeye çalışıyorum.
    Osmangazi Köprüsü ile ilgili topik açıldığında da yazmıştım. Söz konusu köprü yapılırken sevinçten havalara uçtuğumu belirtmiştim. İnşaat sona
    erdikten sonra motosiklet geçiş ücretinin 45 lira olduğunu öğrenince , motorla bu köprüden geçen Ali'nin pantolonunu dikeyim dedim şahsıma . Az götürüldü, çok götürüldü onu ben bilemem. Lakin Osmangazi köprüsü ben geçemesem de dimdik ayakta. 45 lirayken köprü, feribotla 7 buçuk liraya
    geçiyordum. Şimdi onlar da zam yapmışlar, tek geçiş 15 TL olmuş . Yine de köprü ücretinin üçte biri . Sizler yine bana dilediğiniz hakaretleri
    edin, oyumu Reis'e verecem. Cumhuriyet tarihinin tamamında yapılan eserlerden daha fazla eser yapıldı Ülkemde ,son 15 yıl içinde . Hürmetlerle.
    Bujii bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün bana tertemiz kalmış tek bir Ülkem politikacısı gösterin , ağzımda kalan son 6 dişimi de kırayım . RTE iyidir kötüdür demiyorum. Ancak
    adamın çalışmadığını söyleyemezsiniz. Emin olun bir emekli maaşım (1560 lira ) + 430 T.L. kira gelirim var .1990 lira ile geçinmeye çalışıyorum.
    Osmangazi Köprüsü ile ilgili topik açıldığında da yazmıştım. Söz konusu köprü yapılırken sevinçten havalara uçtuğumu belirtmiştim. İnşaat sona
    erdikten sonra motosiklet geçiş ücretinin 45 lira olduğunu öğrenince , motorla bu köprüden geçen Ali'nin pantolonunu dikeyim dedim şahsıma . Az götürüldü, çok götürüldü onu ben bilemem. Lakin Osmangazi köprüsü ben geçemesem de dimdik ayakta. 45 lirayken köprü, feribotla 7 buçuk liraya
    geçiyordum. Şimdi onlar da zam yapmışlar, tek geçiş 15 TL olmuş . Yine de köprü ücretinin üçte biri . Sizler yine bana dilediğiniz hakaretleri
    edin, oyumu Reis'e verecem. Cumhuriyet tarihinin tamamında yapılan eserlerden daha fazla eser yapıldı Ülkemde ,son 15 yıl içinde . Hürmetlerle.
    Bir o kadar çok bu ülkeye faydası olmasına rağmen bu ülkeye bir o kadar da çok zararı oldu
    2008 den bu yana bozulmaya başladı iktidar partisi 2015 den bu yana ise berbat durumda lütfen bunu kabulleniniz
    Sizin yaptığınız futbol takımı gibi takım tutmak olur
    Yinede karar sizin, saygılar...
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Millet vekili maaşı çok fazla, o paranın yarısı bana yeter, diyecek olan parlamenterin heykelini dikecem. Bu sözüm ayrımsız bütün parlamenterler için geçerlidir.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ülkenin kalkınmasını yabancı sermayeli firmaların ülkende fabrika açmasına bağlarsan olacagı bu. Eskilerin lafı vardır elin seyiyle gerdege girilmez. Dolar 4.8 oldu yarın 5 olur

Motosikleti
    Yasin tamam elin burnunu kullanmayalım da bizim kendi burnumuz hiç akmıyor ki...!!!!

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    İnsana değil, yaptiği işe oy vermek lazım. Malesef böyle düşünemiyoruz... 2005'teki Erdoğan ile bugünkü aynı mı? Söylediği de, yaptığı da yüzde yüz zıt. O zaman yanında olan her kesimden birçok insan bugün karşısında. Onların hepsi kötü, bi tek Erdoğan mı iyi? Diyelim öyle, ülkenin durumu bunu yansıtıyor mu?

Seçimler bunun için var. İnsanlar ömür boyu iktidarda kalıp yozlaşmasın diye...
    TimFx bunu beğendi.

Yasin tamam elin burnunu kullanmayalım da bizim kendi burnumuz hiç akmıyor ki...!!!!
    Çok güzel akabilirdi. 15 yılda eğitim ve inşaat sektörüne yaptıkları aptalca desteği üretim ve arge yapan firmalara ayırsalardı bugün ki durumun tam tersi olurdu.
    İhalelere fesat karıştırıp mâlum cemaat ve kendilerine yakın al-satçı firmalara ihaleleri bırakacaklarına biraz ülke de iyi kötü üretim yapanlara bıraksalardı. Ne onlar kepenk kapatırdı nede ülkeyi parsel parsel satmamış olurlardı.
    Herşeyi eğitimin kalitesi belirler. Bugün sorsan kendileri anlatamaz eğitim sistemini ki matematik önemsiz diyen bakanın olduğu ülkedeki eğitim de de ne kadar bilim ve mantık var meçhul.

Şimdi bu Sofuoğlu başarılı bir yarışçıydı. Şimdiye kadar aldığı tüm eğitim ve geliştirdiği yetenekler yarışlar üzerine. Bu insan ekonomiden, endüstriden, hukuk ve kamu yönetiminden ne anlar?

Sonra o burun akmaz tabi peçete tıkıp duruyoruz
    _chaotic_ bunu beğendi.

CrawL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift
    Kalkınmayı beton dökmek,dış politikayı dayılanıp posta koymak eğitimi İmam Hatip Okullarından ibaret sanmak,yolsuzluğu,hırsızlığı yok saymak veya Fetö'nün üstüne yıkmak,üretmek yerine tüketmek,ihraç etmek yerine ithal etmek,tasarruf etmek yerine har vurup harman savurmak,tarımı hayvancılığı terketmek,kupon arazi ve yerleri yandaşlarına peşkeş çekmek,bütün ihale,sınav,personel alımlarına şaibe sokmak,hukuku,adaleti bir tarafa atmak ,ekonominin kabul gören kurallarını değil de,kendini bildiğini uygulamak,Cumhuriyet'in ilk yıllarında kıt imkanlarla yapılan kurumları haraç mezat ölmüş eşek fiyatına satmak,paramızı dünyanın en hızlı değer kaybeden para birimi yapmakla geldiğimiz nokta ülkenin kenarında durmakta olduğu uçurumdur.Tarihi boyunca çok büyük badireleri atlatmasını başarmış veya bu badireleri atlatacak liderleri yetiştirebilmiş olan Büyük Türk Milleti bu badireyi de mutlaka atlatacaktır.Ancak ülkeye,kaybolan zamana,insanımıza,emeğimize ve çağdaş uygarlık düzeyine yetişme çabalarına sekte vuran bu durum son derece vahim bir tablo oluşturmaktadır.
    _chaotic_, jimi_hendrix ve kalidor bunu beğendiler.

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    sponsor bulamıyorum diye ağla sonra 5 milyonluk lamboyla gez. madem milletini bu kadar düşünüyorsun o parayla en az 15 gence sponsor olursun.
    _chaotic_ bunu beğendi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    İyi de güzel abim, yaptığı eserler ticarethane oluyor. Yolduğu da kendi vatandaşı. Köprüler alt geçitler hep ücretli. Bunlar hizmet değil ve ülkeye yatırım çekmiyor. Yatırım yapılıp bitiyor. Bunların yerine üniversite yapılsaydı, saraya harcanan parayla fen liseleri yapılsaydı kötü mü olurdu. Yargı kötüye gitmeseydi, dış politikamız "atar" olmasaydı yabancı yatırımcı bizim ülkeye parasını yatırmaz mıydı. O zaman döviz bu kadar uçmaz alım gücü bu kadar düşmez idi. İmam hatip mezunu vasıfsız eleman yetiştiren bir eğitim sistemimiz olmasaydı da genç beyinlere sahip çıkabilsek beyin göçü olmasaydı fena mı olurdu. Benim yaşım 30 eskiyi bilmem. Kemer sıkma politikaları tüp sırası şeker yağ bulamamak gibi şeyler duyduk görmedik ama benim tanıdığım 60 yaş civarı herkesin 2şer tane evi var istanbulda. Ben şimdi ev almaya kalksam 10 yıl eşimle beraber köle gibi çalışmam lazım. Oldu ki işsiz kaldım kredi de patlar evsiz de kalırım. Şu anda bu şekilde kredisi patlayıp ev satan insanlarla dolu bizim buralar. Ben eski bir mhpli olarak eskiden İnce'yi beğenirdim şu anda da destekleyeceğim. Bütün konuşmaları mantıklı geliyor. Yargıda eğitimde yapılacak iyileştirmeler ve güneş enerjisi ile ilgili proje ülkenin bataklıktan çıkması için çözüm olabilir. Olmadığı takdirde benzin 10 liraya çıkar dolar 6-7liraya sabitler. Amerikan emperyalizminin yarı sömürgesi oluruz.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi de güzel abim, yaptığı eserler ticarethane oluyor. Yolduğu da kendi vatandaşı. Köprüler alt geçitler hep ücretli. Bunlar hizmet değil ve ülkeye yatırım çekmiyor. Yatırım yapılıp bitiyor. Bunların yerine üniversite yapılsaydı, saraya harcanan parayla fen liseleri yapılsaydı kötü mü olurdu. Yargı kötüye gitmeseydi, dış politikamız "atar" olmasaydı yabancı yatırımcı bizim ülkeye parasını yatırmaz mıydı. O zaman döviz bu kadar uçmaz alım gücü bu kadar düşmez idi. İmam hatip mezunu vasıfsız eleman yetiştiren bir eğitim sistemimiz olmasaydı da genç beyinlere sahip çıkabilsek beyin göçü olmasaydı fena mı olurdu. Benim yaşım 30 eskiyi bilmem. Kemer sıkma politikaları tüp sırası şeker yağ bulamamak gibi şeyler duyduk görmedik ama benim tanıdığım 60 yaş civarı herkesin 2şer tane evi var istanbulda. Ben şimdi ev almaya kalksam 10 yıl eşimle beraber köle gibi çalışmam lazım. Oldu ki işsiz kaldım kredi de patlar evsiz de kalırım. Şu anda bu şekilde kredisi patlayıp ev satan insanlarla dolu bizim buralar. Ben eski bir mhpli olarak eskiden İnce'yi beğenirdim şu anda da destekleyeceğim. Bütün konuşmaları mantıklı geliyor. Yargıda eğitimde yapılacak iyileştirmeler ve güneş enerjisi ile ilgili proje ülkenin bataklıktan çıkması için çözüm olabilir. Olmadığı takdirde benzin 10 liraya çıkar dolar 6-7liraya sabitler. Amerikan emperyalizminin yarı sömürgesi oluruz.
    zaten adnan menderes'ten beri emperyalizmin yarı sömürgesiyiz.

marshall yardımları..
    MSMorkan bunu beğendi.
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ona bakarsanız son 15 yılda Osmanlı dönemindekinden daha fazla bina dikildi. Hatta Mimar Sinan'ın eserlerinden daha devasa eserler yapıldı. Mimar Sinan mı büyük, o dev eserleri yapanlar mı? ADam gidip diyebilir mi benim yaptığımı Sinan yapamadı diye? Adama derler ki Sinan'da senin teknolojin mi vardı. Bu da öyle, son 10-20 yılda teknoloji uçuşa geçti. Ha şunu söyleyeyim. Osmangazi Köprüsü'nü de biz yapmadık. Parasını verdik, elin gavuruna yaptırdık. Milletin elindeki iPhone neyse, devletin elindeki Osmangazi Köprüsü de odur.
    Orada durmasına sevindiğiniz köprüden de fiyatı yüzünden geçemiyorsunuz galiba. Ama olsun, orada güzel duruyor. Heykel mi bu?
    BIYIKLI, YasinC ve kalidor bunu beğendiler.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Adamın hakkıyla kazandığı paradan kimene isterse helikopterle gelir laf atanların haddinemi iyice terbiyesiz olduk. Zenginin malı fakirin çenesini yoruyor başka bişey değil.

Alıntı Ros1n2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın hakkıyla kazandığı paradan kimene isterse helikopterle gelir laf atanların haddinemi iyice terbiyesiz olduk. Zenginin malı fakirin çenesini yoruyor başka bişey değil.
    Kimse Kenan'a çaldı etti demiyor. Buradaki eleştirilerin sebebi gayet anlaşılabilir halbuki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha şunu söyleyeyim. Osmangazi Köprüsü'nü de biz yapmadık. Parasını verdik, elin gavuruna yaptırdık. Milletin elindeki iPhone neyse, devletin elindeki Osmangazi Köprüsü de odur.
    Orada durmasına sevindiğiniz köprüden de fiyatı yüzünden geçemiyorsunuz galiba. Ama olsun, orada güzel duruyor. Heykel mi bu?
    Bu kadar inşaata para gömüp köprüyü başkasına yaptırmakta ayrı bir ironi ya neyse

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Kenan Ak parti haricinde başka bir partiden aday olsaydı motosikletiyle meclise giden, bizi temsil eden biri olacak diye şimdi burada alkışlanıyordu.
    bursalıali bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan Ak parti haricinde başka bir partiden aday olsaydı motosikletiyle meclise giden, bizi temsil eden biri olacak diye şimdi burada alkışlanıyordu.
    Yalakayı savunmak için neler neler düşünüyo insanlar ilginç vallahi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhalif olacak cesaret yok onda. O nabza göre şerbet, her devrin adamı.

Adam dediysem lafın gelişi.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    hiç aklımıza gelmiyor değil mi bu adamı gençlik ve spor bakanı olursa motosiklet ve ekipman için olağanüstü şeyler yapacağına inanıyorum
    bursalıali bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    abi yol köprü vs iyi şeyler, amma çok yanlış zamanda yapıldı. madem suriyeye girme ihtimalin var, madem para az; böyle bir yatırımı es geçeceksin...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)