Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sofuoğlunu Çarmığa Germişler ..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    sorma beni de kanser ettiler.

3 tane post attım gelen mesajın haddi hesabı yok.

en son isyan ettim bende. baya bi yazdım birşeyler.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın isteğiyle siyasete soyunan Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, AK Parti'nin Adapazarı'ndaki parti binasına Lamborhini marka lüks aracıyla gelince tartışma yarattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısı üzerine motosiklet kariyerini bırakarak pistlere veda eden Kenan Sofuoğlu, AK Parti'dan Milletvekili adayı olmuştu. AK Parti Sakarya İl Binası'na gelen Sofuoğlu, lüks aracıyla dikkat çekti.

"SİYASETTE İYİ KARİYER YAPMAYI HEDEFLİYORUM"

Toplantıya katılan diğer adayları tebrik ederek Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ile görüşen Kenan Sofuoğlu, dünya şampiyonalarında olduğu gibi siyasette de iyi bir kariyer yapmayı hedeflediğini söyledi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Milletvekili adamın ne işi var aventadorla falan maybach'le gelmesi lazımdı.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    hedef nice lamborghini lere

Siyasete kalkışması yandaş olması vs konuşulur da o delisi olduğunuz süper lig takımlarının yerli yabancı bütün topçularında bu oyuncaklardan var hepsi her sene milyon euroların altında kalıyor hatırlatayım.
    YERUÇAĞI, Sj's, Huseyin9595 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Ne var adam hakkıyla kazandı saklasın mı yani symbol'le mi gelseydi , taksi mi tutsaydı ?

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Motorcu adamsın H2R ile gelmen lazımdı...
    cbr1100 xx bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Youjoee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne var adam hakkıyla kazandı saklasın mı yani symbol'le mi gelseydi , taksi mi tutsaydı ?
    o değil de adam haklı. çalıp çırparak bu arabalara binen sayısız insan var. helal para. ben garipsemedim. milletvekili olduktan sonra alsaydı o zaman işler değişirdi. adam zengin, yeteneğiyle kazandı ve göstermeyi seviyor.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alnının teriyle kemikleri kırılarak o paraları kazandı dahada önemlisi ülkemizi temsil etti bayrağımızı dalgalandırdı !!!Çene yaparak değil iş yaparak çalışılarak helal para kazanılır !!!( spikerler vs...hariç )
    RawShed, 68charger, sdirer ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Ama altın kaplama değil. Abartmayın. Adam milletin vekili olacak. Bugün hangimiz lambıra binmiyoruz ki. Lütfen abartmayın. Sahi kaç lt yakıyor bu. Benzini sabitlediler, sıkıntı olmaz. Allah razı olsun Reisten
    lacivertt bunu beğendi.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Bu arabayi kullanan garibin aldigi 20-30 liralik tüpten benzinden ne anlasin.
    ryangt, fatih.met ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu adamsın H2R ile gelmen lazımdı...
    H2R'ın trafiğe çıkması yasak (trafik tescili yok).
    The Power of The Dreams.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    H2R'ın trafiğe çıkması yasak (trafik tescili yok).

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Kazandığına bir şey demiyoruz ki helal olsun Allah razı olsun ülkemizi temsil etti. Ama MİLLİ SPORCU gidip akp den aday oluyor bu nasıl MİLLİ? Biri istedi diye motosikleti bırakıyor demek ki o camdan atla dese atlayacak ki atlarlar eminim koyun zihniyeti ne beklersin. Milleti MİLYONLUK ARABA ile mi temsil edecek?

Milletin adamı siyaset adamı halkın içinden olmalı her parti için geçerli milyonluk evlerde arabalar da oturup gezip MİLLET VEKİLİYİM deyip durmasınlar.

Çünkü benim vekilim değilsiniz. Onlarca insan işsiz gezerken her gün zam gelirken bunlar aldıkları parayı beğenmiyor.

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700

İlginç geliyor bana siyaset. Çok uzun yıllarını motosiklet üzerine tahsil, tecrübe, emek gibi kazanımlara ayıran bir kişi çıkıp bir anda siyasetten devam edebiliyor hayatına. Bir ülkenin kritik kararlarına tesir eden makamlarında, alanını alakadar eden konularda tahsil istenmiyor olması çok yazık.

Çok iyi bir motosiklet sürücüsü, müthiş bir yarışçı, ne kadar kazanç sağlamışsa belki de azdır, daha fazlasını da hak ediyordur. Fakat bu ülkenin genelde kaybettiği konu budur; hiç kimse uzmanlık alanında bir gelişim / kariyer yürütmüyor. Siyaseti, siyasetten sorumluların yürütememesi bu yüzden sanırım.
    frankestayn1 bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı toreador adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İlginç geliyor bana siyaset. Çok uzun yıllarını motosiklet üzerine tahsil, tecrübe, emek gibi kazanımlara ayıran bir kişi çıkıp bir anda siyasetten devam edebiliyor hayatına. Bir ülkenin kritik kararlarına tesir eden makamlarında, alanını alakadar eden konularda tahsil istenmiyor olması çok yazık.

Çok iyi bir motosiklet sürücüsü, müthiş bir yarışçı, ne kadar kazanç sağlamışsa belki de azdır, daha fazlasını da hak ediyordur. Fakat bu ülkenin genelde kaybettiği konu budur; hiç kimse uzmanlık alanında bir gelişim / kariyer yürütmüyor. Siyaseti, siyasetten sorumluların yürütememesi bu yüzden sanırım.
    Büyük oranda katılıyorum ama son cğmle kafamı karıştırdı. Siyasetten sorumlular kimdir? Siyasetçiler hangi meslek gruplarından, hangi okullardan mezun?

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lamborghini kullanmasına laf ettiğimiz yok. İsterse helikopterle gelsin. Tepkilerin çoğunluğu siyasete girişi ve siyasi düşüncesi üzerine. Ülkeyi gururla temsil etmiştir, o kadar şampiyonluk almıştır, helal olsun. Ama madem tulumu çıkarıp siyasete giriyor, bundan sonra siyaset üzerine olumlu ya da olumsuz olarak tartışılması kadar doğal bişey yok. "Adamın siyasetini eleştiriyorum ama ne de olsa eski şampiyon" diyip eyvallah çekilmesini mi bekliyorsunuz ya da bekleyeceksiniz ya da kendisi bekleyecek?
    khaledome bunu beğendi.

Sedotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Alıntı toreador adlı üyeden alıntı Mesajı göster

+1 ile katılıyorum.

Konu bence de emeğiyle kazandığı parayla alınan araç değildir.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    şahsen villasının yüksek katından atlayarak gitmesini beklerdim.
    gelir dağılımının bu kadar çarpık olduğu,
    yoksulluğun her köşe başında karşılaşıldığı,
    ekonomik çöküşün kendisini iyiden iyiye hissettirdiği bir ülkede bu tarz hareketlerin anlamı " ben sizin gibi değilim"dir.

evet,
    kenan sofuoğlu sizin gibi değil,
    hepiniz ve hepimiz için geçerli bir durumdur bu.

parayı nasıl kazandığını bilmiyorum.
    "umurumda da değil,
    ideolojisi cevaz veriyor ise beni ilgilendirmez" demek isterdim,
    diyemiyorum.
    zira bir şekilde yığınla ödediğim vergilerin bir kısmı kendisine intikal ettirilmiştir.

memleketi temsil konusuna gelince,
    bu memleketi kendisinden daha prestijli biçimde temsil etmesine rağmen dünya görüşü cevaz vermediği için bu kadar maddi imkanı olmayanlara ne demeli ?

kenanı savunabilirsiniz,
    ve fakat yaptığının görgüsüzlük olmadığını söylemek zor.
    khaledome, valeros46, Sj's ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)