Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Vizör açık gezmeyin

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    böcekler de bir sıkıntı var. uçmayı kaçmayı bilmiyolar bugün iki kere gözüme böcek çarptı. 5-6 saniyeliğine dünyadan koptum. o sırada motosiklet kendi kendine gidiyodu, trafik yavaşlasa bişey olsa bir böcek yüzünden patlamıştık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Anlımın ortasına mermi gibi eşşek arısı kafa attı , bayılacaktım kurşun yediğimi sandım.

Otomobil lastiklerinden mıcırlar , ıskaladı üj buçuk..

Biber gibi yakan minik canlılar mermi gibi direkt göze .. ( işin yok çek kenara , mendil , yoksa kağıtpara(tavsiye etmiyorum mikrop dolu) ayıkla gözünün sineğini..

Hasılı kelam , yaz kavuruculuğu olsada , bilakis kapalı olunca bir nebze sürat varsa daha serin bile oluyor , kollayın gözünüzü.
    levend84 ve emrb bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Otobanda avucumun içi kadar taş fırladı suratıma. Vizörü 5km hız ile giderken bile takarım. Acı tecrübeler çok. Canım yanacağına terlerim. Hamam meselesi. İçine giren terler.
    levend84, mavellen, MSMorkan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    çok az açık bırakıyorum en kötü hem rahat hava giriyor hemde sinekti böcekti uğraşmıyorum
    MSMorkan bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    3 senelik gözlük çileme lens siparişi vererek son veriyorum. Lens varsa vizör illa kapalı kalacakmış.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Sadece 5 dk vizör açmıştım bombal arısı geldi gözüme çarptı birde utanmadan sokmuş eve bi geldim gözüm kapanmıştı

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece 5 dk vizör açmıştım bombal arısı geldi gözüme çarptı birde utanmadan sokmuş eve bi geldim gözüm kapanmıştı
    Hocam arılar da eski arılardan değil, alayı terbiyesiz, alayı arsız

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam arılar da eski arılardan değil, alayı terbiyesiz, alayı arsız
    Ahlaksız arılar 😁

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ahlaksız arılar ��
    Haysiyetsiz şerefsiz arılar Buarada giderken kaskıma serçe benzeri bir kuş çarptı, kuşa birşey olmadı ama ben kaza yapıyordum az kalsın

Motosikleti
    Haysiyetsiz şerefsiz arılar Buarada giderken kaskıma serçe benzeri bir kuş çarptı, kuşa birşey olmadı ama ben kaza yapıyordum az kalsın
    guguşçuk denilen kuşlar bilerek kalkmıyor yerden illa motor 1 metre kalana kadar bekliyor ben anlayıp kafamı eğmiştim artçımın kaskına vurmuştu kalkamadı bizim ne düşmanımız var ya 😂
    Carbondioxid bunu beğendi.

guguşçuk denilen kuşlar bilerek kalkmıyor yerden illa motor 1 metre kalana kadar bekliyor ben anlayıp kafamı eğmiştim artçımın kaskına vurmuştu kalkamadı bizim ne düşmanımız var ya ��
    Bundan dolayı , tenere'ye far koruma taktırdım.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    guguşçuk denilen kuşlar bilerek kalkmıyor yerden illa motor 1 metre kalana kadar bekliyor ben anlayıp kafamı eğmiştim artçımın kaskına vurmuştu kalkamadı bizim ne düşmanımız var ya ��
    Gece motora kedi işer, gündüz kuş çarpar, köpek atlar, serçe saldırır, arı intihar eder. Ben de hayvansever adamım da birşeyleri eksik yapıyorum demek ki..

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Yanağımın yanından girip kulağımın oraya geçen arıyıda ayrıca tebrik etmek lazım. O hızda paniklemeden kenara çekip kaskı çıkardığımda hala yaşıyordu. Çok şükür sokmadı ben durana kadar.

Motosikleti
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan dolayı , tenere'ye far koruma taktırdım.
    Gece motora kedi işer, gündüz kuş çarpar, köpek atlar, serçe saldırır, arı intihar eder. Ben de hayvansever adamım da birşeyleri eksik yapıyorum demek ki..
    İyi yapmışsınız hocam gerekli bencede

bir kutup ayısı kalmış bizim motora sarmayan 😂

Motosikleti
    xmax250
    bırak vizoru montsuz bile yazın sürmemek lazım.. yunanistan da sparti de kısa süreligine bir yere giderken ustumdeki tshirtten arı soktu gobegimden
    kamp alanıma gidene kadar acıdan ne oldugunu da anlayamadım..

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Vizör hep kapalı gezerim. Geçen buf takmadım. Okuldan geliyorum. 100 civarı hızım var. Boynuma bi iğne saplandı sanki. Hemen patlattım bitane. Baktım bir yeri daha ısırıyo. Fren mren derken hayvan yok oldu gitti. Ama boynum hala yanıyo. Kısacası tek vizör değil buff da takılmasını her zaman öneriyorum.
    Kural [ Z ] bunu beğendi.
    HONDA

#BZ3082

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vizör hep kapalı gezerim. Geçen buf takmadım. Okuldan geliyorum. 100 civarı hızım var. Boynuma bi iğne saplandı sanki. Hemen patlattım bitane. Baktım bir yeri daha ısırıyo. Fren mren derken hayvan yok oldu gitti. Ama boynum hala yanıyo. Kısacası tek vizör değil buff da takılmasını her zaman öneriyorum.
    Tam aynı kelimeleri yazıyordum ki yorumunu gördüm. Aynı şey dün benim başıma da geldi çok sıcak diye buf takmadım boynumun sağ tarafından ısırdı mı, iğne mi soktu ne yaptıysa felaket yandı vizörden girmesi zaten felaket olur. Kasksız sürenleri bir türlü çözemedim nasıl keyif alıyorlar o şekilde sürmekten.
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam aynı kelimeleri yazıyordum ki yorumunu gördüm. Aynı şey dün benim başıma da geldi çok sıcak diye buf takmadım boynumun sağ tarafından ısırdı mı, iğne mi soktu ne yaptıysa felaket yandı vizörden girmesi zaten felaket olur. Kasksız sürenleri bir türlü çözemedim nasıl keyif alıyorlar o şekilde sürmekten.
    Aynısı banada oldu. 1hafta acıyla gezdim ama halen buff'um yok, kaybolduğundan beridir inatla almıyorum. FF352 kaskımın içine çene kısmından girdi ve gözümün önünde at sınağı. Kalitesiz mal = Başa bela mal. Kaliteli kask alın, hem o kaskların vizörleri daha dayanıklı ve sağlam. Ben tekirdağ'a giderken bir böcek gelip kaska vurdu. Vizörün sağ kısmı tamamen sarıya boyandı. Sanırsınız paintball'dan çıkmışım. Aynaya bakmak için göz ucuyla değil, direk kafayı çevirmek zorunda kalıyordum.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Benim yüzüme de bir defasında arı çarpmıştı. Zaten çekik olan gözlerim şişmenin etkisiyle takahsi makata gibi oldu Moğoldum, japon oldum. Ama başlıkta eksik var, "vizör açık ve eldivensiz gezmeyin" olmalıydı, elime de arı yapıştığı olmuştu zamanında, hava ile şişirilmiş doktor eldiveni gibi oldu sağ elim. Aman abi çok tehlikeli.
    Weak are prey

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Bende kuşlardan şikayetçiyim, sabahları arabayla işe gidiyorum hep yolda geziyorlar. Sabah 5.30da kuşlara korna çalıyorum, mahalleli tepkili.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)