Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kızılayda motor kitleyen r25 ci burdamısın

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Şampiyonluk kutlayacağım diye motoru kesiciden çıkarmıyorsun olacağı budur. Şampiyon takımın ödesin şimdi masraflarını...

(Yüksek şiddetli bir kütlemenin ardından beyaz dumanlar yükseldi. Sahibine değilde motosiklete içim acıdı fazla izlemeden ayrıldım. Şu motorlara neden eziyet ediyorsunuz allah aşkına)
    birbilent ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    bende son gittiğim bajaj servisinde bir aylık rs200 görmüştüm motoru almış eline adam o kadar para veriyolar yazık günah
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    36 beygirin hakkini veriyor...250cc den litrelik performansi bekliyor...

Kisaca Vahim bir durum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    mt07 ye kafa tutuyordu dün sıhhıyeden geçtim, belliydi kitleneceği...Eğer aynı arkadaşsa.

Route16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    6500 tl koktu buralar

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    satılık r25. Motosikletim red line görmemiştir

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Korna calarsin tamamda kesici nedir hicmi için acimadi kesiciye sokarken

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Kesiciye "belki keser" diye sokmuştur belki. Demek ki icraat sözcük anlamıyla eşleşmemiş ...
    dyavol-77 bunu beğendi.
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Dün çarşıdan şöyle bir geçiyordum baktim 100 luk, 125 lik motorlar zangir zangır motor bagirtiyor, insanlar kendinden geçmiş. Patlayici madde patlatanlar mi dersin, küfürlü sloganlar mi, buldugu her seyin tepesine çıkmaya calisan mi yok yoktu.. bir cift, bebegi ile giderken yuksek sesle patlayan torpildi sanirim bebegin irkilmesi, korkmasi üzdü beni. Bakiyorsun ortalik gereksiz, saygisiz, cahil insandan geçilmiyor. Arabalar, motorlar debriyaja basip yukleniyor gaza. Bir maharetmis gibi. Sonra eline alirsin motorunu. Adamlar milyonlari kazanir sen de tipis tipis usta arar durursun icim acimaz oylesi adamlara. Dün bir cok aile rahatsiz oldu, kul hakkina girildi, trafik tikandi. Ne olursa olsun bizim mutluluğumuz bir baskasinin sıkıntısı olmamali. Sürü psikolojisi ile akan kalabaliga dahil olan her birey adeta aklini yitiriyor , kendini kaybediyor. Bazi gunlerde kadini yuceltmeye çalışan toplumumuz, sevincini kutlarken kadina yonelik küfürlerle bu sevincini yaşıyor. Su hayatta bana aşırı antipatik gelen tek şey " topluluk " sanirim.
    Mac izleyen topluluk, siyasi parti topluluklari.. ya da baska bir deyişle, insanin düşünme, idrak yetilerini kaybettigi topluluklar... yazacak cok sey varda insanimiz uzun yazi okumayi da sevmez..
    MeTaL, tavsanlili, Stock Sever ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Günümüz otomobil ve motosiklet motorları sürekli olarak maksimum kapasitede calismaya uygun değil. Uzun süre limitörde kullanirsaniz bir noktadan sonra kol cikaracaktir.

Maksimum kapasitede calisabilesi icin motor blogunun, piston kollarının daha ağır ve dayanıklı malzemelerden yapilması gerekir. Genelde askeri araçlar ve tankların motorları bu şekide çalışabilecek şekilde üretilir.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Benzini nerden alıyorlar ya bu arkadaşlar?
    Ben basmaya korkuyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)