Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uzak Şehirden Motosiklet Almak?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    Bulunduğum şehire yaklaşık 500-600km uzaklığı bulunan bir şehirden motosiklet almayı düşünüyorum. Bundan öncesinde otomobil kullanıcısıydım. Daha önce en fazla şehiriçi 150cc kullandım (mondial mr 150) ama uzun yol 250cc ve üstü hiç kullanmadım. Bu sebeple yolda gelirken çakıla kaptırır düşerim veya başka bir şey olur diye endişelerim var.

Alacağım motor 250cc cruiser. Aldığım zaman getirme konusunda ne yapabilirim? Kargo, otobüs veya sadece motor transferi yapan firmalar var mıdır?

Yardımlarınız için şimdiden tşkler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    0 alıyorsanız bazı bayiler gönderiyor

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0 alıyorsanız bazı bayiler gönderiyor
    2. el alacağım hocam, sıfır fiyatları el yakıyor maalesef

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    o şehirden gelen otobüs firmalarıyla bir görüş

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    İki motorumu da uzak şehirlerden aldım, ilk motorumu otobüsün bagajında getirdim ikinci motorda üstüne binip geldim.
    Şimdi aldığınız motor otobüs bagajına sığabilecekse, otobüs şoförüne 100-150 lira ateş edip bagaja koyup getirebilirsin. Ama dikkati ol üstüne sağına soluna diğer yolcuların bagajlarını koyuyorlar, iyi sarıp sarmalaman lazım.

Üstüne binip gelmek istiyorsan sık sık mola vererek gel ve en önemlisi bir kulak tıkacı al, uzun mesafe motor kullanmak insanın beynini uyuşturuyor resmen.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    havalar güzel ,püfür püfür bin gel,500-600 km çok değil istediğin yerde durup dinlenerek yiyip içerek zevk ala ala gelirsin,,kış olsa zor ama yazın güzel olur

NeDemekŞakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS330 Forza
    Ben aldığım gün şehirler arasına çıktım. Motor tecrübem de yok. Senin yine tecrüben varmış bana göre. Şehir içi şehirler arasından daha riskli bence. Takip mesafeni koru, şeridi ortala, aynaları sürekli kontrol et kendini sıkıştıracak posizyonlardan uzak dur gelirsin rahat rahat.

Motosikleti
    Nc 750s dct
    250 cc den direk 750cc ye geçtim antalyaya gittim aldim istanbula getirdim dinlenmek için afyonda bi termal otelde bir gün geçirdim çok güzel geçti motoruda tanima fırsatını buldum.

Motosikleti
    magsonVE
    Stres yapma hocam tın tın keyfini çıkara çıkara gel. Panik yaparsan korktuğun başına gelir. Yeni motor alıp yeni makine ile baş başa 500 600 km yol yapmaktan daha güzel birşey varmı? Varsa balayıdır... Yok yok vazgeçtim karı dırdırı var onda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)