Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

R25 MOTOR KİTLEDİ !! MOTORUN HOR KULLANMANIN SONUCU

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    ÇOCUĞUN MOTORA YAZIK OLMUŞ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Saçlarım şekil , önümden çekil...

Geçmiş olsun dileklerimle.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saçlarım şekil , önümden çekil...

Geçmiş olsun dileklerimle.
    Video alıntıdır
    Bilginize...

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Gitti milyarlık motor

26 bine R25 alicam yağını suyunu eksik etmiyecem ve o motor kitleyecek he,yamahanin yönetici merkezini yakarım yeminle

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı kygsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    26 bine R25 alicam yağını suyunu eksik etmiyecem ve o motor kitleyecek he,yamahanin yönetici merkezini yakarım yeminle
    sorun yamahadamı yoksa kullanandamı makine bu sonuçta hor kullanmaya ne kadar dayanabilir
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Yağsı mı bitmiş lo
    birbilent bunu beğendi.

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun yamahadamı yoksa kullanandamı makine bu sonuçta hor kullanmaya ne kadar dayanabilir
    Bu modelde yamahada da sıkıntı var yatak saran baya motor gördüm -duydum .Hor kullanmaya dayanıklı oluyor normalde ama kullanıcı aralıksız yarım saat kesicide gittiyse bilemem

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Yağısız kalınca olur veya5 cok fazla yerinde kesicide çalışirsa yine kitler.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Bırak delikler açık kalsın. Öyke delikanlıya tapa mı takılır.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    çin malı motor olsaydı hor kullanmaya dayanamadı yatak sardı,eeee nede olsa çin malı der geçerdik,ama yamaha deyince iş değişir,çin malının dayanamayıp havlu attığı yerden sonra japon malı dayanmaya devam etmeliki farkı ortaya çıksın,,aynı duracell pil reklamındaki gibi

yoksa çin malı gibi dayandıktan sonra ökadar para verip japon almanın anlamı ne

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malı motor olsaydı hor kullanmaya dayanamadı yatak sardı,eeee nede olsa çin malı der geçerdik,ama yamaha deyince iş değişir,çin malının dayanamayıp havlu attığı yerden sonra japon malı dayanmaya devam etmeliki farkı ortaya çıksın,,aynı duracell pil reklamındaki gibi

yoksa çin malı gibi dayandıktan sonra ökadar para verip japon almanın anlamı ne
    Laf olsun diye konuşmuşsun hocam, motorda yağ yoksa çini japonu yok işte.Japonlar yağsız gidecek r25 üretti onu mu eleştiriyosun?
    bursalıali bunu beğendi.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Şahsen r25 le ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum insanlar motosiklet kullanmayı bilmiyor. Japon olunca hiç bozulmaz sıkıntı çıkarmaz sanıyorlar JAPON da kul yapımı elin üstünde olmazsa eline alırsın.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Laf olsun diye konuşmuşsun hocam, motorda yağ yoksa çini japonu yok işte.Japonlar yağsız gidecek r25 üretti onu mu eleştiriyosun?
    nerden çıkarıyorsun laf olsun diye konuştuğumu,,r25 lerin yatak sarması ayyuka çıktı ,sağır sultan duymayı bırak bile ezber bile etti,nete bir yaz bak nelerle karşılaşıyorsun,bu ilk defa olan bişey değil

ancak ben yukardaki video yu göremiyorum,tarayıcımla alakalı herhalde ,ama yorumlara bakınca yine kronik r25 motor kitleme sorunu sanarak yazdım

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bu motorun geri çağrılma sebebi bu sorun değil miydi ?
    Bence olay kullanıcı değil aracın kusuru...

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Yamahanın motorları genel olarak komple motor değil motorun içindeki motorları biraz naziktir zaten.Aynı şey r6 içinde geçerli.Heleki ilk kırlangıç kasalar.Yüksek devir çevirirdi ama dayanmazdı o motor o deviri çevirmeye.Adamlar tasarımı çok hırçın can alıcı yapıyor ama motorlarıda canı burnunda yapıyor.Ben bu söylediklerimi r25 ve r6 için söylüyorum tabi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerden çıkarıyorsun laf olsun diye konuştuğumu,,r25 lerin yatak sarması ayyuka çıktı ,sağır sultan duymayı bırak bile ezber bile etti,nete bir yaz bak nelerle karşılaşıyorsun,bu ilk defa olan bişey değil

ancak ben yukardaki video yu göremiyorum,tarayıcımla alakalı herhalde ,ama yorumlara bakınca yine kronik r25 motor kitleme sorunu sanarak yazdım
    O zaman videoyu izle öyle yorum yap hocam, r25 değil kullanıcılarını ayyuka çıkarmak lazım. Kask kolunda gezen bi apaçi, motorun yağına suyuna bakmadan yola çıkmış. R25 kullanıcısı değilim hiçte sevmem yakıtından ve ufaklığından dolayı, 62 bin km de r25 kulanıcısı arkadaşım var kronik olsa şimdiye kitlenmesi lazımdı ama Maaşallah takır takır gidiyor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    R25 şu anda Türkiye'nin en hor kullanılan motoru konumunda. Geçen gün kırmızıda beklerken önümden artçılı bir tane geçti, iğrenç gürültülü bir de egsoz takmış, maşallah her vitesi kesicide atıyordu. İkinci elde uzak durulması gereken bir numaralı motor benim için. Bu şekilde kullanılmaya pist için yapılmamış hiçbir motor dayanamaz.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Debriyajı sıkıp motorun ruhu çıkana kadar gaza bas, sonra motor kol çıkardı😬 beter olsunlar.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    kesici motorun dayanamayacağı devirlere çıkmaması için yok mu kesiciye girdiği devri motor kaldıramıyorsa adam ne yapsın :D
    roadpeople bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)