Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet Uygunluk Belgesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Arkadaşlar 2013'de alınan bir motorsiklet var elimizde biz bu sene tescilini yaptıracağız uygunluk belgesi ile ilgili muayenede bi sorun çıkarmı vakti geçmiş falan derlermi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MONDİAL 100 SFC SNAPPY X
    Konularima bakarsa bununla ilgili senin yapacagin işlemlerin tamami var detayli sekilde yaptim benimde 2013 modeldi yeni plaka cikardim

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı ahmet.58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konularima bakarsa bununla ilgili senin yapacagin işlemlerin tamami var detayli sekilde yaptim benimde 2013 modeldi yeni plaka cikardim
    Teşekkürler ötv ödendiğine dair makbuzu uygunluk belgesi faturası herşeyi var

Motosikleti
    MONDİAL 100 SFC SNAPPY X
    Ozaman hiçbir sorun olmaz sadece geç tescilden ceza yersiniz sonrasinda işlemleri halledersiniz

Muayene olması gerekir. Sıfır araç muayenesi gibi ilk kez çıkacak araç için, arac uygunluk belgesi ne zaman ise o zamandan başlar muayene tarihi. İlk defe tescil olanlardan 3 yıl muaftır muayene. Ancak bu tarih dediğim gibi araç uygunlukmbelgesindeki tatihle başlar. Muhtemelen ya tescil öncesi ya da sonrası trafiğe çıkmanız için muayene yaptırmanız gerekebilir.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Bazıları yok işte uygunluk belgesinin süresi dolmuş olabilir falan filan saçma sapan şeylerle aklımı karıştırdıda ondan sorayım dedim hepinize teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)