Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Güvenlik Kamerası Aplikasyonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    xnad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2012 & Suzuki Inazuma Gw250 2014
    Arkadaşlar herkese selamlar.

Daha önce evime fare girmesi üzerine ihtiyaçtan görüntü almak sebebiyle keşfettiğim bir uygulamayı sizlerle paylaşmak istedim. Dün itibarıyla yan daireme hırsız girip benim de kapımı zorlamalarından dolayı aktif kullanıma açtım tekrardan . Camiamızın da gözünden sakındığı motosikletlerimizi hırsızlara karşı korumada etkili olabilir.

Uygulamanın Adı ALFRED. Uygulama android veya ios işletim sistemli telefonlarda çalışabiliyor. Örneğin kullanmadığınız eski telefonunuzu bir hat veya Wireless internet sayesinde hareket hassasiyetli ip kameraya dönüştürüyor.

Şöyleki; halihazırda kullandığınız telefonunuz ve eski bir telefonunuza yüklüyorsunuz. Sanırım biri android diğeri ios ta olabilir. Bir hesap oluşturup aynı hesapla iki telefonla da giriş yapıp kamera olarak kullanmak istediğiniz telefonu o telefon ayarlarından etkinleştirdiğiniz zaman örneğin siz dışardayken sabit konumlandırdığınız cihazınızın kameralarına (ön veya arka) bağlanıp eş zamanlı görüntü alabiliyorsunuz. Sabit konumlandırdığınız cihazı şarja da takmanız durumunda güç sorunu da yaşamadan 7/24 güvenlik kamerası sahibi oluyorsunuz. Uygulama düşük güç modu etkinken ekranı kapatıyor ama kamera çalışmaya devam ediyor. En güzel kısmına gelecek olursak kamera hareket tespit ettiği anda (ki bu ses te olabilir) hareket devam ettiği müddetçe kayıt yapıyor ve anında hareket algılandı bildirimi ile diğer telefona iletiyor. Kayıtlara veya kameranın o anki görüntüsüne ulaşabilir app'in internet sitesinden kaydedilen görüntüleri izleyebilirsiniz. Uygulamayı yükselttiğinizde de hd görüntü alma sınırsız cihaz ve yakınlaştırma zoom etkin oluyor ki ben gerek duymadım henüz..

Şu anda benim evde 2 ayrı eski telefon kapıya odaklı ve eğer bu hırsız kardeşler içeri girerlerse bir şekilde görüntü anında elimde olacak vede gecikme olmamasından dolayı komşudur, esnaftır bilgilendirip veya olay yerine intikal edip, polisle iletişime geçebileceğim.. Budur arkadaşlar :

https://alfred.camera

https://www.youtube.com/watch?v=-0tAmP3Qe1Y

Bir güzellikte elinizdeki cihazdan kameranın flaşını etkinleştirebiliyorsunuz ama eksik tarafı bu sadece elinizdeki cihazda alfred ekranı açıkken oluyor başka bir uygulamaya veya menüye dönerseniz flaş kapanıyor

Kolay gelsin herkese...
    Not: bu bir reklam değildir..
    sturan2, ilkeronat ve birbilent bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

BENCE HAYAT KURTARAN Bİ UYGULAMA OLABİLİR.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    peki sadece o anımı gösteriyor geçmiş kaydı izleyebiliyormuyuz

Motosikleti
    İzlenebiliyor. Yükseltince bir ay saklıyor parasıyla yoksa bir hafta diyor ama bende hala marttan kalma görüntüler var.. Paylaşamadım çünkü linkte ismim gözüküyor Google hesabı yüzünden..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Aplikasyon yerine uygulama dense daha güzel olmaz mı? Aplikasyon gelene kadar uygulama diyorduk zaten. Gavur aplikasyon diyor ama o da kendi dilinde uygulama demiş oluyor, özel bir isim vermemiş bunlara.

Bu gidişle yakın zamanda yazılım yerine softver diyecek millet.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Ben de bir deneyeyim dedim güzel çalışıyor. Kayıt falan yapıyor mu tam bakamadım ama akşam eski telefonu evde bir yere yerleştirip gün içinde kediye bakarım ne yapıyor diye
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Güzel bilgilendirme olmuş.
    teşekkürler.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Motosikleti
    Birşey değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:30 ----------

Kayıt yapıyor ve hatta manuel olarakta kontrol edilebiliyor ama sürekli kayıtta durmuyor sanırsam ne de olsa görüntüleri firma saklıyor. Alan sıkıntıları olurdu. Whatsap gibi basılı tutunca bar dolana kadar kaydediyor şimdi denedim daha önce gerek olmamıştı. Şunu belirteyim ki fareler ben sabah evden çıkar çıkmaz olimpik oyunlara başlıyor.. Yerdeki telefona öpücük ve kalp bile yapıyorlardı..

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzelmişte indirimin bitmesine 1dk kalmış
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Güzel bir şeye benziyor. Linkin altında yarı fiyatına benzer ürünler var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)