Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Shoei

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    soylediklerinizi tekraedan gozden gecirmek adina kaski kafama 5dakika once taktim 20dakika bekleyecegim,magazadakilerde kask kucuk olsa 10saniyede agri vurur yalanlari yuzunden bir daha ne benden ne arkadaslarimdan kar edemeyecek.Evet damak isiriyorim yani agzimi acip kapatinca damaklar dislerimin arasinda kaliyorkafama salladigimda yuz derimle beraber gidip geliyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    10 saniyede hiçbir şey anlamazsınız. Hele basınç noktasını anlamak için minimum 30 dakika şart.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende qwest kullanıyorum 1,5 sene falan oldu iç pedleri esner diye beklersen hiç bekleme çünkü esnemiyo hala aynı benimkiler.Ayrıca bence kask sana olmuş fazla kurcalarsan herşeyde bir kusur bulursun.

Motosikleti
    xmax 250 abs
    kask alırken 30 dk. kafamızda mağazada mı bekleyeceğiz? valla bu işe aklım ermedi gitti. Bazıları normal, 50 dk. bir mola verilir zaten diyor.

Motosikleti
    MT-07
    Aynı kaskı bende aldım. 10dk başında gezdir farkedersin kanımca. Ben üst taraftan çok bastırmıştım ilk giyerken, bu olmaz diyip NXR'ye yönelmiştim. Sonradan tekrardan düzgün oturtunca tam kafama göre olduğunu anlayıp aldım kaskı. Çok da memnunum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)