Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

mt25mi cb250r mı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar deneyip tecrübe eden arkadaşlardan bilgi almak istiyorum hangisi daha mantıklı sizce?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:57 ----------

Alıntı esekherif adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar deneyip tecrübe eden arkadaşlardan bilgi almak istiyorum hangisi daha mantıklı sizce?
    duke da olabilir 250lik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı esekherif adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:57 ----------

duke da olabilir 250lik
    Bütçene uygun olanı veya bayiye gidip üstüne binip ben bunu sevdim dediğini alacaksın.
    Tüm mesajlar içkili olarak yazılmaktadır. Hoşunuza gitmediyse göz ardı edin.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    mt nin alt devirleri cansız yakıt tüketimi fazla ama lakin naked seviyorum derseniz mt-25 racing seviyorum derseniz cbr 250

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    abs li ise tercihim mt25 olur, abs yoksa mt25 de cb250r tercihim

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt nin alt devirleri cansız yakıt tüketimi fazla ama lakin naked seviyorum derseniz mt-25 racing seviyorum derseniz cbr 250
    Hocam 2 side naked cbr değil cb den bahsediyor

Tabiki cb250r. Hem tasarım hem kalite hem fiyatı avantajlı. Ayrıca mt25 in safkan naked olduğunu düşünmüyorum.R25 in grenajsız hali.

Motosikleti
    Dominar 400
    Bence cebe ve istediğine göre hareket et çünki motorlar alanı üzmeyecek cinsten. sadece aralarında ufak tefek farklar var. hepsi hakkında ufak tefek bilgim var

- Duke sesi traktör gibi çok kötü ve titriyor
    - Mt25 in sesi de güzel cb250r'ında

- En çok yakan mt25 (r25 motor bloğundan dolayı)
    - Cb250r bence en az yakanı olucaktır hem cbr250 motor bloğu hemde E4 uyumdan dolayı
    - Duke da az yakar

Tasarım kişiden kişiye değişir ama oylamaya sunulsalar genel geçer tabikide cb250r dır

Ben senin yerinde olsam fiyat avantajı ileride değer kaybetmeyip tam tersi değer kazanacağından şuan lansman fiyatında olduğu için gözüm kapalı CB250R alırım
    mombohunter bunu beğendi.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Cb 250 r şuanda alınacaksa avantajlı, lansman fiyatı güzel, 21,800 gibi rakamlara alan arkadaşlar var. Burdan hareketle satışı bi hayli olacaktır, geçen gün bir kaç tane 2. el ilanı bile gördüm şaşırdım. 2. elide hareketli olur. Yeni bir tasarım, hoşuna gidiyorsa al, bence çok hüş bir tasarım bu parayı bu motora veririm ben diyebiliyorsan al.

Diğer tarafta mt-25 de açıkcası bir numara yok bildiğimiz tasarım, yeni bir şey yok abs lisi 24,650 lira ha çift silindir var diyeceksinin ona görede yakıt tüketimi fazla.

Bana sorarsan bu iki motorda alınmaz; acemiyim, ilk motorum diyorsan cb 125 f 10bin tl vur kır parçala, tam öğrenme motoru. Yok biraz tecrübem var diyosan ikinci el mt07-abs ler var 30bin civarı temizi bulunur.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    cb250r tercih ederdim fakat duke250 abs seçenekler arasında ise kafa karışabilir haklısın. Duke'e o eski ekranı koymasalarmış 125 ve 390'daki renkli lcd ekranı koysalarmış harika olurmuş. Fakat honda'da işçilik seviyesi çok acayip olmuş bu sınıfta böyle işçilik muazzam cidden. Duke ise negatif olarak sadece biraz fazla plastik plastik gözüküyor insanın gözüne.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 2 side naked cbr değil cb den bahsediyor
    Yanlıs görmüşüm ya iş yogunlugu arasında yazınca Bence cb250r daha şekil ve teknolojik duruyor

Motosikleti
    duke ta fazla titreşim var diye duydum bunu bir araştır karar vermeden önce onun haricinde 3 motorda üzmez diye düşünüyorum he belki aldıktan sonra şunu alsam dahamı iyi olurdu diye düşünmemek için iyi karar ver hepsinin üstüne bin bayilere git gez en doğru karar senin vericeğin karardır ve hangisini alırsan motorunu seviceksin diye düşünüyorum

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    ikisi farklı tarzda motorlar. cbr ın şekli daha hoşuma gidiyor, ancak mt şehir içinde daha kıvrak, daha güçlü bi motor.
    ktm mi, mt mi dersen bu sefer ktm derim. daha hafif, daha seri, daha şekil şükül , tek sıkıntısı pancar motoru gibi sesi olması
    öncelikle tarzınıza karar verin. sonrasında ne istediğinize

Motosikleti
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisi farklı tarzda motorlar. cbr ın şekli daha hoşuma gidiyor, ancak mt şehir içinde daha kıvrak, daha güçlü bi motor.
    ktm mi, mt mi dersen bu sefer ktm derim. daha hafif, daha seri, daha şekil şükül , tek sıkıntısı pancar motoru gibi sesi olması
    öncelikle tarzınıza karar verin. sonrasında ne istediğinize
    hocam cbr olan yok racingden bahsetmiyoruz cb250r hondanın yeni naked motoru
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben cb250r'ı tercih ederim.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cb250rı Test etmedim fakat mt 25in sürüşünü beğenmiyorum. Cbr çok daha oturaklı ve hislisydi.
    Yeni gelecek cb250r ın ise cbr dan daha önde olacağını düşünüyorum. Hissiyat ve hızlı durmak için cb250r. Son hız kovalamak için mt

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam cbr olan yok racingden bahsetmiyoruz cb250r hondanın yeni naked motoru
    şimdi farkettim yaa kusura bakmayın
    o halde benim tercihim şu şekilde olur.
    cb 250r > duke 250 > mt25
    https://bit.ly/30jiOxE

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Alıntı Mlhbl07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence cebe ve istediğine göre hareket et çünki motorlar alanı üzmeyecek cinsten. sadece aralarında ufak tefek farklar var. hepsi hakkında ufak tefek bilgim var

- Duke sesi traktör gibi çok kötü ve titriyor
    - Mt25 in sesi de güzel cb250r'ında

- En çok yakan mt25 (r25 motor bloğundan dolayı)
    - Cb250r bence en az yakanı olucaktır hem cbr250 motor bloğu hemde E4 uyumdan dolayı
    - Duke da az yakar

Tasarım kişiden kişiye değişir ama oylamaya sunulsalar genel geçer tabikide cb250r dır

Ben senin yerinde olsam fiyat avantajı ileride değer kaybetmeyip tam tersi değer kazanacağından şuan lansman fiyatında olduğu için gözüm kapalı CB250R alırım

Bu bölüm neye göre yazıldı hocam ?

Ben şimdi bu fiyata alacağım motor seneye 2.eli 25 mi olacak yani bu mantığa anlam veremiyorum ?
    ahe bunu beğendi.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı X-Slim adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben şimdi bu fiyata alacağım motor seneye 2.eli 25 mi olacak yani bu mantığa anlam veremiyorum ?
    +1 zaten bu tarz düşünen insnlar yüzünden piyasa bu halde
    X-Slim bunu beğendi.

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1 zaten bu tarz düşünen insnlar yüzünden piyasa bu halde
    Ellerine sağlık hocam.
    Eğer gerçekten seneye 250 lik motor ikinci eli 25 lira olursa bu halka helal olsun ..

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı X-Slim adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hondanın yeni motosikletlerini uygun fiyattan verip kısa süre sonra zamlandırdığı bir gerçek. Ne yapmak lazım? elimizdeki mal değerlendiğinde, olmaz ben daha ucuza almıştım, değer artışını reddediyorum mu demeliyiz?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)