Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

mt25mi cb250r mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Beşiktaş Ortaköy'de bir hatun var. Crf 250L sürüyor. Hakkını veriyor çatır çatır. Burada ve duyuyorsa selam olsun.

Güzel alet. Benimde hoşuma gidiyor lakin işe git-gel makinesi değil maalesef...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rhombeuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Suzuki inazuma 250derim ben

Motosikleti
    MT-07
    Kendi şahsıma Sohc motorlar sıkıntı geliyor. Dohc almak daha mantıklı geliyor bana...

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taktırmayın abi arka çantayı, gerekirse depo üstü çanta alın. Walla tasarımı rezil oluyor :(
    Valla ben işe gidip gelmek için kullanıyorum, çantada yagmurluk, ayakkabılar ve notebook çantası oluyor, güzel bir spidi çanta aldım bunları koymak için, 1 ay sonra tövbe ettim taktım çantayı, oh be çektim. Sırt çantası vs bunlar büyük cefa. Hobi motoru olarak yazları haftasonu kullanılsa eyvallah da depo üstü çantaya ne sığdıracağız Allah aşkına? Ben de o mereti kullananları anlamıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Önce işlev sonra şekil...

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben işe gidip gelmek için kullanıyorum, çantada yagmurluk, ayakkabılar ve notebook çantası oluyor, güzel bir spidi çanta aldım bunları koymak için, 1 ay sonra tövbe ettim taktım çantayı, oh be çektim. Sırt çantası vs bunlar büyük cefa. Hobi motoru olarak yazları haftasonu kullanılsa eyvallah da depo üstü çantaya ne sığdıracağız Allah aşkına? Ben de o mereti kullananları anlamıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Önce işlev sonra şekil...
    Yok abi bildiğin gidip bugün ekipmanları aldım tekrar. İşlev 2.planda. Gerekirse motora binmem. Bundan böyle hobi motorcusuyum, tatlı su motorcusuyum. Hatta bir olay var denk gelirse işe gidip gelirken serviside kullanabileceğim. Bildiğin motorla gidip köfte yiyip gelmek için süreceğim.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Kaskın elinde gezersin artık yeni ekipmanlar hayırlı olsun bu arada; fiske çizik yemez inş.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    http://www.motosiklet.net/forum/marka-ve-model-kiyaslamalari/175473-cbr250r-vs-r25.html

Okursanız, baya detaylı değerlendirmiştim ikisini de kullanmış bir kişi olarak.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/marka-ve-model-kiyaslamalari/175473-cbr250r-vs-r25.html

Abi nerelerdesin? Forumun tadı yok sensiz

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

cbr250 değil cb250r yazmış diğer motorda r25 değil mt25 her ne kadar blok şasi aynı olsa da farklılıklar var.
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr250 değil cb250r yazmış diğer motorda r25 değil mt25 her ne kadar blok şasi aynı olsa da farklılıklar var.
    Farkındayım kardeşim ancak belirli açılardan, mesela yakıt, titreşim, güç vb. bir takım konularda fikir verir. Sonuçta aynı platform üzerinde üretilmiş motorlar.

Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi nerelerdesin? Forumun tadı yok sensiz
    Motorsuz kaldım Serhat'ım. Evlenince kapadık kendimizi demir kafesin içine... Sıkıntılı yani.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)