Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

mt25mi cb250r mı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hondanın yeni motosikletlerini uygun fiyattan verip kısa süre sonra zamlandırdığı bir gerçek. Ne yapmak lazım? elimizdeki mal değerlendiğinde, olmaz ben daha ucuza almıştım, değer artışını reddediyorum mu demeliyiz?
    yani adam demek istiyor ki piyasası yükselcek diye motor alınmaz demek istiyor. Herkes al satçı herkes rossi artık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sadee onun için alınmaz ama bu da bi avantaj. İki denklem eşitse, piyasası yükselecek motor o eşitliği bozar

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hondanın yeni motosikletlerini uygun fiyattan verip kısa süre sonra zamlandırdığı bir gerçek. Ne yapmak lazım? elimizdeki mal değerlendiğinde, olmaz ben daha ucuza almıştım, değer artışını reddediyorum mu demeliyiz?
    Tamam ne kadar artabilir zaten 22.6 satış fiyatı var bu motor 250'lik 500'lük değil ki

Alıntı X-Slim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam ne kadar artabilir zaten 22.6 satış fiyatı var bu motor 250'lik 500'lük değil ki

Piyasa böyle olduğu sürece hiç birsey için kesin konusulmaz. Gecen sene maksimum 14-15 e r25 cok rahat alınabılıyordu. Bir de simdiki ikinci el fiyatlarına bak

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Ben senin yerinde olsam fiyat avantajı ileride değer kaybetmeyip tam tersi değer kazanacağından şuan lansman fiyatında olduğu için gözüm kapalı CB250R alırım

Bu bölüm neye göre yazıldı hocam ?

Ben şimdi bu fiyata alacağım motor seneye 2.eli 25 mi olacak yani bu mantığa anlam veremiyorum ?
    hocam peki cbr250rr da gelicek diyorlar bu gelirse cbr250 nin yüzüne kimse bakmaz bu gelene kadar değer kazanır illaki gelirmi emin değilim ama bi arkadaş sattı o yüzden cbr250 sini
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

Alıntı Mlhbl07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence cebe ve istediğine göre hareket et çünki motorlar alanı üzmeyecek cinsten. sadece aralarında ufak tefek farklar var. hepsi hakkında ufak tefek bilgim var

- Duke sesi traktör gibi çok kötü ve titriyor
    - Mt25 in sesi de güzel cb250r'ında

- En çok yakan mt25 (r25 motor bloğundan dolayı)
    - Cb250r bence en az yakanı olucaktır hem cbr250 motor bloğu hemde E4 uyumdan dolayı
    - Duke da az yakar

Tasarım kişiden kişiye değişir ama oylamaya sunulsalar genel geçer tabikide cb250r dır

Ben senin yerinde olsam fiyat avantajı ileride değer kaybetmeyip tam tersi değer kazanacağından şuan lansman fiyatında olduğu için gözüm kapalı CB250R alırım
    cb250r da titriyor sonuçta tek silindir ikiside cb250r ın motor bloğu tıpatıp cbr250 den çıkmış gibi diyolar tork istiyorum ben daha fazla son hız sevmiyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    artmaz daha, hepsinin fiyatı sabit bakma sen. R25i 20bin tl den koyuyorlarda ne oluyo. Satmak isteyen adam eder fiyatına koyuyor, mt07nin piyasası 30bin civarı görünüşte ama satmak isteyen 25 26 ya bırakıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    güzel motor 3üde bende şöyle bir düşündüm hangisini alırdım diye allah kolaylık versin zor olucak.kabaca hızlı gitmeyi seviyorsan motor sesi arıyorsan 2.eli de en değerli motor mt25 ama naked gibi hissetirmez motordan dolayı en hızlısı mt25 olucaktır.tork ve güç istiyorsan 2 motorunda ortalamasını duke250 tutturuyor.2.eli 250 cc de sanırım tam oturmadı ayrıca eski kadrandan ötürü hiç sevemedim.28.000tl ye duke390 veriyorlardı kampanyalı çıkabiliyorsan onu al tabi.honda olayı aslında tutar gibi duruyor ama risk var tabi bu işte.2.elinin parçalarının oturması biraz zaman alır.neticede honda elinde tabi kalmaz ama henüz piyasa da yok.cb250 için çok küçük diyorlar eğer öyleyse kawasaki z250sl gibi olucak sonu.çok sevilmesine rağmen ufak olmasından dolayı o kadarda tutmadı tutunamadı.neticede 250 cc illede büyütmek istersin eğer öleyse mt25 tavsiye ederim.

Motosikleti
    Dominar 400

Ben şimdi bu fiyata alacağım motor seneye 2.eli 25 mi olacak yani bu mantığa anlam veremiyorum ?
    pcx in 2. el ilanlarına bi göz at istersen. Bu önüne geçilemeyen bişi üzgünüm anlam veremediğin mantık herşey için geçerli. Araba içinde ev içinde motor içinde
    Kisbee 50 (2017-2018) - CBF 150 (2018-...)

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu galiba ilk cb250r kıyaslaması . Ben sadece ilk olduğu için yorumları okumaya geldim . Duke 250 alır yürür

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Hem fiyat hem işletme maliyeti olarak cb250r. Tek silindir olması titreşim yapar ama ne kadarını sürücüye iletir onu da test edip görmek lazım. Duke de tek silindir ama cb250r dan daha güçlü. Bi de cb250r ın göstergesi nasıl acaba. Yol bilgisayarı falan koymuşlar mı? Yoksa eğer duke250 derim ben

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam peki cbr250rr da gelicek diyorlar bu gelirse cbr250 nin yüzüne kimse bakmaz bu gelene kadar değer kazanır illaki gelirmi emin değilim ama bi arkadaş sattı o yüzden cbr250 sini
    CBR250RR ne zaman gelir hocam ?
    Herhalde bu sezon gelmez

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    CBR250RR ne zaman gelir hocam ?
    Herhalde bu sezon gelmez
    bu sene bencede gelmez cbr250 var hala bazı bayilerde
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    Ben de bu ikilemde kaldım. Önce 2.el mt25 baktım, sonra sıfır mt25'e yöneldim. FAkat o lastikler ve cb250r alabileceğim paraya absiz 2017 mt25 alabildiğimden ötürü cb250r'a yöneldim. İyi ki yönelmişim. 830 km oldu çok memnunum. LAstikleri ıslakta da kuruda da gayet tatmin edici. Sıfır kmden beri ortalamam 2.9lt. İlk depomda 3.1'di, son depomda 2.8'di. Sağır alışmaması için gaz ve kompresör olayına dikkat ederek kullanıyorum. Az yaksın diye özellikle dikkat etmiyorum anlayacağınız.

Bu arada herkesin ilgisini çeken bir motor. Çoğu motorcu soruyor memnun musun diye ya da motordan ilgilenmeyen birisi dahi olsa tasarım çok güzelmiş diyor. Alışılagelmiş bir tasarım olmaması insanların ilgisini de çekiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem fiyat hem işletme maliyeti olarak cb250r. Tek silindir olması titreşim yapar ama ne kadarını sürücüye iletir onu da test edip görmek lazım. Duke de tek silindir ama cb250r dan daha güçlü. Bi de cb250r ın göstergesi nasıl acaba. Yol bilgisayarı falan koymuşlar mı? Yoksa eğer duke250 derim ben

Var yol pcsi, ortalama tüketi ve hız, anlık tüketim, trip a ve b şeklinde ayrı istatistik de alıyor hatta.

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Ellerine sağlık hocam.
    Eğer gerçekten seneye 250 lik motor ikinci eli 25 lira olursa bu halka helal olsun ..
    Arkadaşım r 25 ilk çıktığında 13.500 tl fiyatla giriş yaptı şimdi sen ilk çıktığında aldığın bu r 25 i şuan satacak olsan 16 bin tl den aşağı satar mısın yada satan var mı ? Bende böyle olması taraftarı değilim ama bayilerle birlikte ikinci elinde değeri artıyor

Motosikleti
    Honda CB 250 R

Çokta haksız değilmiş CB250R 25300 oldu fiyatı 2. eli 20binden 23bin tl çıktı

2 aydır cb250r kullanıyorum alırken de mt25 ve bunun arasında çok gidip geldim ama abs olması dunlop lastikler servis ağı derken cb250r da karar kıldım. çok tecrübem yok ama zincirden çok ses gelmesi dışında hiç bir sorun yaşamadım. En büyük sıkıntı vites göstergesinin olmaması ve yeni bir motor olduğu için henüz aksesuarlarının olmaması top casei bile anca 3 hafta önce taktırabildim

Motosikleti
    MT-07
    Taktırmayın abi arka çantayı, gerekirse depo üstü çanta alın. Walla tasarımı rezil oluyor :(

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    duke 200 vardı arkadaşta bir amortisör 400 € ona gör dikkat edin

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Crf250L...
    Trollemiyorum çok ciddiyim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)