Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Elektirikli bisiklet çalıntı çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI

Dün elektirikli bisiklet aldım aslında araba hastalığım var ama sağa sola elektirikliyle giderim diye yuki dünya modelinden elektirikli bisiklet aldım hiçbir bilgim olmadığı için elektirikli diye evrak falan olmadan aldım Salak gibi neyse bu gün motorcuya götürdüm frene baktırmaya adam şase no ya baktı silinmiş bu motor çalıntı dedi aldığım çocuğu aradım tam bir görgüzüz diyorum ki ya paramı ver yada polisle gelirim dedim tamam gel polisle diyor polise de motoru alırlar paradan da oluruz diye gitmek istemedim bu şekilde kullansam sıkıntı olurmu şase no silinik yani renk boyanmış zaten kırmızıdan maviye sizce ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xmax250
    yakalanırsan hırsız muamelesi gorursun olacagı bu

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    elektrikli alacaksan sıfır alıcan. 2. ele bulaşılmaz yakında pili de biter onun.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Dosdoğruca adamı ara ararkende kayıt altına al konuştuklarınızı ve açıkça söyle kayıt altına alıyorum konuşmayı de. Yarın paramı ver elektrikliyi geri al. Yoksa polisle gelicem de. Paranı vermezse git savcıya kaydı dinlettir. Paranı geri almaya gittiğinde etrafında kalabalık olsun. Yada senin tanıdığın bir yerde al paranı. Bunların böylesi ne yapcağı bilinmez.
    Parayı vermezse de git kayıtla beraber savcıya.

Unutma konuşma başlamadan önce kayıt ediyorum konuşmayı diye söyle yoksa bişi elde edemezsin.
    Tehdit vari konuşma sadece paramı ver al motosikleti de yoksa polise gidecem de yeter.
    Hatta ben olsam parayı almaya bile sivil polisle gider suç üstü yaptırırım

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Polise git motoru elinden alsınlar durumu anlat.
    1. si onu çalışıp alan kişiye ayıp ediyosun.
    2. si hırsızın ekmeğine yağ sürüyosun.
    3. sü suçu saklıyosun.
    4. sü kendini de hırsız durumuna düşürüyosun.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı patpop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dosdoğruca adamı ara ararkende kayıt altına al konuştuklarınızı ve açıkça söyle kayıt altına alıyorum konuşmayı de. Yarın paramı ver elektrikliyi geri al. Yoksa polisle gelicem de. Paranı vermezse git savcıya kaydı dinlettir. Paranı geri almaya gittiğinde etrafında kalabalık olsun. Yada senin tanıdığın bir yerde al paranı. Bunların böylesi ne yapcağı bilinmez.

Unutma konuşma başlamadan önce kayıt ediyorum konuşmayı diye söyle yoksa bişi elde edemezsin.
    Tehdit vari konuşma sadece paramı ver al motosikleti de yoksa polise gidecem de yeter.
    tabi, polis de gıçını kaldırır gelir ya
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alıntı patpop adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Konuşurken ses kaydı almakta suç karşıdaki kişi şikayetçi olabilir. Ama haberi olurda onaylarsa orasını bilemiyorum.

Motosikleti
    Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuşurken ses kaydı almakta suç karşıdaki kişi şikayetçi olabilir. Ama haberi olurda onaylarsa orasını bilemiyorum.
    Haber vereceksin söylüceksin kayıt ettiğini baştan dedim. Biz müşteri hizmetlerini her aradığımızda kayıt ediyoruz diyor o zaman onlarda suç işliyor.
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi, polis de gıçını kaldırır gelir ya
    Savcı talimat verince sıkıysa gelmesin. İş savcıya götürüp kaydı dinletmekte.
    Eğer motoru çalmadıysa bu arkadaşa satan oda ispat etmek zorunda.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    3. sü suçu saklıyosun.
    Doğru olan bu. Şu dakikadan beklediğiniz süre suça ortaklık. Aldığınız kişi "istersen git polise" diye gözdağı vermiş zaten. Bu dakikadan sonra yapacağınız belli.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    3. sü suçu saklıyosun.
    Hatta motoru,arkadaşa satan kişi önce davranip motorum çalindi diye ihbar etse,anlaşilan konuyu açan arkadaşın motoru satin aldigina dair belgeside yok.

Bu durumda işler dahada karişacak..

Motosikleti
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatta motoru,arkadaşa satan kişi önce davranip motorum çalindi diye ihbar etse,anlaşilan konuyu açan arkadaşın motoru satin aldigina dair belgeside yok.

Bu durumda işler dahada karişacak..
    Çok daha fazla karışacak.
    YalnıZ şöyle birşey var çalan kişinin yürek yemiş olması lazım.
    Yada adanalı. Adanalılar yanlış anlamasın bi bisiklet çalınmıştı da çalan kişide karakola gidip şikayet etmişti ondan söyledim. O haberi izleyince ne gülmüştüm
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elektrikli alacaksan sıfır alıcan. 2. ele bulaşılmaz yakında pili de biter onun.
    Zaten bide bu durumdan dolayı parayı geri almamış olsanda bi motosiklet parasıda aküye bayılırsın. Söylemedi deme.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)