Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3 soru

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    1-Revitin uzun. , 5katli sungerimsi sirtligi beli korur mu ?
    2-Gogusluk almak istiyorum diye ekipman magazasina girdigimde sen crosscu degilsen gerek yok fazla deniyor,bu dogru mu ?
    3-Spidinin defender armour unu kullanan var mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    1- Bilmiyorum
    2- O adamlar euro ncap carpisma testlerine baksinlar. Motosiklet degil yanlis anlamayin, otomobil ve arazi tasitlarinin testlerine baksinlar. Saatte 50 km hizla duvara carpinca cogu arac direksiyona kadar hasar aliyor. Oyle bir carpismada gogsu korumak icin illa cross mu kullanmak lazim?! Siz bakmayin o adamlara. Maddi imkanlar el verdikce en iyi koruma ekipmanini alin. Eger maddi sikinto yoksa hava yastikli yelek alin, sirt, boyun, bel, gogus hepsini korursunuz.
    3- Bilmiyorum

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    herkes uzun yolda gogusluk takiyorum diyor abi hani en bilincli en iyi bildiklerimde oyle ne bileyim

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    1. Beli korumaz sırt desteği sadece o. Bende de revit mont var ama almadım, sadece bel koruma kullanıyorum zaman zaman.
    2. Gerek yok
    3. Gerek yok

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    tamamdir ,sirtligin yanina bide bellik sart oldu

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    https://hit-air.com.tr/index.php?rou...facturer_id=12

Hit-Air Japon yelekler şuan uygun sayılır.Knox vb sırt korumalar 1.000tl bandını geçmişken

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı MrJ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://hit-air.com.tr/index.php?rou...facturer_id=12

Hit-Air Japon yelekler şuan uygun sayılır.Knox vb sırt korumalar 1.000tl bandını geçmişken
    Ben de her firsatta hava yastikli yelek oneriyorum ama kimse yanasmiyor. Kaza aninda kollar haric tum ust bedeni koruyan bir kalkan olusturuyor olda da 2000 tl vermek zor geliyor. Bedeninizin tamiri 2000 liraya yapilabilecek mi diye soruyorum, malesef yanit yok...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Göğüs korumasına gerek yok demelerinin sebebi, göğüs kafesinin çarpmadan etkilenmeyeceği değil, motosiklet kazalarında çok fazla göğüs yaralanması olmadığı için diye biliyorum ben.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Göğüs korumasına gerek yok demelerinin sebebi, göğüs kafesinin çarpmadan etkilenmeyeceği değil, motosiklet kazalarında çok fazla göğüs yaralanması olmadığı için diye biliyorum ben.
    Hiçbir ekipman %100 koruma sağlamaz ayrıca. Kazalarda göğüse nazaran daha riskli bölgeler var. Baş, eller ve ayaklar dizler ve dirsekler. Ha bunları koruduğunuz durumda göğüsten yaralanma olasılığınız oldukça düşüktür. Oldu da ciddi bir kaza geçirdiniz yine olan kollar ve bacaklara olur önce.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)