Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sıfır KM SYM Fiddle 3 125 & İkinci El Kymco Xciting 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Merhabalar,

Fiddle 3 veya ikinci el Xciting alıcam. Xciting 40 bin kilometrede. Kayış vb bakımlarının yapıldığı söyleniyor. Gönlümde tabi daha güçlü ve konforlu olacağından Kymco'dan yana ancak 40 bindeki bir maksi scooter bana ne gibi sorunlar çıkarabilir, nelere dikkat etmem gerekli. Yoksa hiç riske girmeden sıfır km fiddle 3 mü al dersiniz? Ufak tefek masrafları göze alırım ama yolda bırakacak, rahat yolculuk yapamayacağım bir motorda almak istemem.

Xciting olursa uzun süre binebilirim bu sebeple değer kaybı çok büyük sıkıntı değil fiddle da da yaşanıcak sıfır olduğu için. Acil yardımlarınızı rica ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym fiddle 3
    benzer ikilemde bende kalmıştım sym aldım.Burada önemli olan tamamen kullanım yeri ve şekli benim günlük ortalama 20km çoğu kısa mesafe getir götür çok aldıklarını önüne koy yürü git ayda 1 veya 2 artçılı uzun yol gezmeli bol molalı 150-200km yoksa gönlümdeki dominar ve varadero

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Çoğunlukla şehir içi kullanacaksan fiddle ama önümüz yaz şehir dışı gezerim diyorsan xciting

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Amacın uzun yolsa kymco al derim. Ama ev iş arası süreceğim diyorsan fiddle iyidir

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Kymco'dan emin olsam bakım vs durumundan onu seçicem. Burda beni düşündüren sorun kilometre yüksek mi 40 bin? Bu km'den sonra neler başımıza gelebilir şuan gönlümde kymco olsa da Fiddle vb bakıyorum.

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Bende şuan 250 cc maxi scooter arayışındayım. Bir kymco xciting buldum 30000 de. Makine tertemizdi uygun fiyata da anlaşmıştım ama motor çok ağır artı ufak bir araştırma yaparak parçalarının çok hatta über pahalı olduğunu ve temininde sıkıntılar olduğunu öğrendim. Mesela ir çift aynası 400 TL civarıydı. Ama performansı muhteşem. Yakıtı iyi. Ağırlığı sebebiyle yol tutuşu muazzam Hele ki kaliteli lastik kullanırsan. Şunu söyleyebilirim nacizhane fikrim eğer tecrüben varsa 250 cc bir makine alman. Çünkü düşük cc motosiklet bir zaman sonra sana yetmeyecek ve şu an yaşadığın stresi tekrar yaşayacaksın yeni bir motor almak için. Karar tabikide senin. Saygılar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)