Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hepinize teşekkür ederim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Merhabalar,su siralar forumda cok aktifim ve surekli konu aciyorum,merakimdan ogrenmek istedigimden umarim rahatsizlik vermemisimdir,gerek ekipman ve motorsiklet tavsiyeleri gerek motorsiklet kulturu ve felsefesini bana bu forum araciligiyla asilayan abilerim,ablalarim ve kardeslerime cok tesekkur ederim,bu foruma kaydolmadan once ; ne ekipmani ya motora bin git,motor tehlikelidir,ailemi okumamakla tehtit edip motor aldirmaliyim gibi sacma sapan fikirlere sahip kani kaynayan ergenin tekiydim.Bana ekipmani,egitimi,sabrı ve gercekten istedikten sonra zaman ile motoruda ekipmanida alabilecegimi ogrettiniz,gidona oturmadan tamamlamam gereken dusunce yapisini bana islediniz,Allah sizden razi olsun ve benim gibi diger acemilerede , motor meraklilarinada isik tuttugunuz icin hepinize tesekkur ediyorum.Saygilar
    levend84 ve abeciMotoru bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Motosiklet halen tehlikeli. Her an üzerinize aslan atlayalacakmışçasına sürün derdi rahmetli.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorsiklete aslinda motosiklet dendigini ogrendiginde 10 bin km daha seviye atlamis olacaksin. Aramiza hosgeldin.

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet özelinde olmamakla beraber hayatta her insandan bişeyler öğrenme, ya da içimize herhangi bir duygu işlenmesi ihtimali var. Sabah evden çıkarken, işyerine vardığınızda temizlik görevlisi, çaycı, kim olursa olsun bir günaydını eksik etmemek güzel. Bizim yüreğimiz temiz, paylaşacak çok hikayelerimiz, tecrübelerimiz var...

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Bi buluşamadık senle be kardeş
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi buluşamadık senle be kardeş
    abi valla yav,telefonu degistirince numaranda gitti,ekipmanlarin cogunu tamamladim bu arada,ehliyettede sinavi bekliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)