Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Dominarla Asya veya Avrupa Turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    BikeManiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f700 gs
    Büyük karar. Bajaj bu arkadaşımızı yakın takibe alsın bence . 30bin km sadece yağını balını değiştirip mekanik sorun yaşamadan gidebilecek misin? çok merak ediyorum, bakalım ne olacak.
    Takip..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga Dominar çok titriyor. O kadar yolu nasıl yapacaksın? ben 45km yol geliyorum işkence gibi hissediyorum.
    Öyle yol yapılmayacak kadar değil yav. 5. viteste 100, 6. viteste 120 de titreşim sıfır. Ara devirlerde biraz oluyor ama öyle hayatı zindan edecek derecede değil. Geçen sene 4000 kmlik tur yaptım hiç rahatsız olmadım iznim bitmese devam ederdim yani. Bende sanırım birazda ironbuttluk var pek rahat düşkünü değilim :-)
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle yol yapılmayacak kadar değil yav. 5. viteste 100, 6. viteste 120 de titreşim sıfır. Ara devirlerde biraz oluyor ama öyle hayatı zindan edecek derecede değil. Geçen sene 4000 kmlik tur yaptım hiç rahatsız olmadım iznim bitmese devam ederdim yani. Bende sanırım birazda ironbuttluk var pek rahat düşkünü değilim :-)
    hocam avrupada servis yok yalnız bunuda hesaplamak lazım zincir kopsa bile canın sıkılabilir
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı BikeManiac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük karar. Bajaj bu arkadaşımızı yakın takibe alsın bence . 30bin km sadece yağını balını değiştirip mekanik sorun yaşamadan gidebilecek misin? çok merak ediyorum, bakalım ne olacak.
    Takip..
    Motordan yana problem çıkacağını düşünmüyorum açıkçası, çıkmadan öncede bütün ağır bakımlarını, değişmeli parçalarını değiştirip çıkmayı planlıyorum. Daha doğrusu öyle bişi düşünsem cesaret edemem çünkü teknik bilgim sıfır. Geçen sene sırt çantamı aldım sırtıma çıktım yola 4000 km yapıp döndüm eve. Servis sıkıntısı yaşamayacağımı düşünüyorum asyada, ama yol insana ne getirir bilinmez. Hayaller ve hayatlar gerçeği var, yola çıkmak demek bütün ihtimalleri kabullenmek demek zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam avrupada servis yok yalnız bunuda hesaplamak lazım zincir kopsa bile canın sıkılabilir

Aslında avrupa rotası bana çerez gibi geliyor, servis yok ama her türlü imkan var. O yüzden hard seviyeden asyaya gireyim dedim. Asyayı Gözüm kesmese avrupa diye değiştiririm olmadı :-) Avrupada max yapılacak 10 000 km olsun. Çıkmadan ağır bakımları yaptırdın mı yolda sadece periyodik bakımlar kalır oda çok uzmanlık gerektiren bir olay değil. Avrupa bana her türlü avantaj hemen her ülkede eş dost ahbap var masraflarım ciddi manada düşer orda ama bende kaşıntı var illa zoru istiyorum :-D
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla ben 45 dişliye geri döndüm. 4500rpm den sonra her devirde var. Ne kadar gaz versen o kadar gazlanıyor ama titriyor alet. İnanki ben senin gibi gidemiyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler