Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Falco Mixto 2 ADV bot hakkında altarnetif tavsiyeler ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wokiie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Herkese merhaba
    Yakın bir zamanda motosiklet botu almayı düşünüyorum. Koruma bakımından (rahatlık konusunda da gayet başarılı diyorlar) Falco Mixto 2 ADV düşünüyorum . Çok tavsiye ettiler. Fakat şöyle bir olay var ; yaz sıcakları başladı. Mixto 2 ADV de galiba kışlık bir bot. Aklımda yazlık alıp kışın bir tane daha bot almak vardı ama olayı hepten mi çözsem diye düşünüyorum. Aramızda kullanan var mı FALCO'yu ??

Altarnatif olarak da ektra önerilere açığım. Yarış çizmesi al diyenlerde vardı ama max 800 TL falan bir bütçem var. Varsa tavsileriniz beklerim.

Altarnatif olarak Xpd düşünmüştüm ama nasıldır bilmiyorum. İYİ FORUMLAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Adventure botlar yazlık olursa arazide su geçirir. Ben Forma Adventure kullandım. Yazın sıkıntı olmuyordu o kadar. Şu an Gaerne GRW kullanıyorum. Fiyatına göre mükemmel bir bot. R25'e de Adv bota göre daha çok yakışır. Bu yazlık modeli o yuzden yağmurda vs sıkıntı oluyor.
    Wokiie bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adventure botlar yazlık olursa arazide su geçirir. Ben Forma Adventure kullandım. Yazın sıkıntı olmuyordu o kadar. Şu an Gaerne GRW kullanıyorum. Fiyatına göre mükemmel bir bot. R25'e de Adv bota göre daha çok yakışır. Bu yazlık modeli o yuzden yağmurda vs sıkıntı oluyor.
    Kaval koruması var mı ?

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı Wokiie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaval koruması var mı ?
    Olmaz mı...
    Wokiie bunu beğendi.

Bu tarz bakıyorsanız gaerne g.adventure aquateche de bakın derim. yaz kış sorunsuz kullandım. yazın biraz terletiyor doğal olarak ama rahatsız etmiyor.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tarz bakıyorsanız gaerne g.adventure aquateche de bakın derim. yaz kış sorunsuz kullandım. yazın biraz terletiyor doğal olarak ama rahatsız etmiyor.
    adv de olur fakat ben şimdilik rahatlık ve koruma bakımından iyi olana bakıyorum. Teorik eğitimlerde hep motosiklet kullanırken vücudunuzun su kaybetmesini engelleyin dyorlar. Hava alır olsun demişlerdi . Bunun için tereddütte kalıyorum hep .

Hava alması için yazlık çizme şart. ama bahsettiğim çizmenin astarı oluşan su buharın dışarı atıyor. dışarı dediğim astarla deri arasına yazın üst üste çok sık giyince sadece koku sorunu olabiliyordu onu da günlük bakımlarla hallediyorsun. imkan varsa bir tane yazlık bir tane de kışlık çizme en ideali. sürekli motor üstündeyseniz de iki çizmeyi sırayla kullanmak iyi olur. ayrıca böyle efil efil hava alıp da korumadan ödün vermeyecek yazlık çizme ben görmedim.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Yarış botlarını mı düşünsem ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)