Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

navigasyon interkom ve telefon birbirine nasıl bağlicaz yardım lazım

Motovento
    REKLAM ALANI
    RiddeX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Dostlar merhaba. Navigasyon aldım.Bluethoot özelliği var.Telefon ile sorunsuz bağlanıyor.Teleon interkom ile sorunsuz bağlanıyor.Fakat navigasyon bağlanmak için şifre istiyor ve interkomda bunu girme şansım olmadığı için ikisini birbirine bağlayamıyorum.Şimdi sorum şu navigasyon şire sormasını iptal etme şansımız var mı? yok ise teleon aralarında köprü olacak şekilde 3ünü birbirine nasıl bağlarız?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Malesef navigasyonu direkt interkoma bağlayamazsınız, eğer navigasyon motosiklet için üretilmiş bir ürün değilse. Navigasyonun kulaklık çıkısı varsa aliexpress'ten bluetooth verici alabilirsiniz. Fiyat 10$ civarında. Ben bu şekilde kullanıyorum, Next 5035 araç tipi navigasyonu. Navigasyonun kulaklık çıkışını kabloyla bluetooth vericiye bağlıyorsunuz. Bluetooth verici de interkoma aktaracak.

Motosikleti
    xsr 900
    intercom ne marka ve navigasyon ne marka

scala cardo kullanıyorum ve navigasyon bağlayabilmek için özel bir modu var

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Telefon varken navigasyona gerek var mı ki, Google çok güzel navigasyon yapıyor, bedava.

RiddeX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Alıntı broker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef navigasyonu direkt interkoma bağlayamazsınız, eğer navigasyon motosiklet için üretilmiş bir ürün değilse. Navigasyonun kulaklık çıkısı varsa aliexpress'ten bluetooth verici alabilirsiniz. Fiyat 10$ civarında. Ben bu şekilde kullanıyorum, Next 5035 araç tipi navigasyonu. Navigasyonun kulaklık çıkışını kabloyla bluetooth vericiye bağlıyorsunuz. Bluetooth verici de interkoma aktaracak.
    Navitech marka navigasyon. Sbh2 interkom.
    Evet navigasyonun kulaklık çıkışı var link atma şansınız varsa süper olur bahsettiğiniz ürün için.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler