Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Adanada yaşayan arkadaşlar varsa yardıma ihtiyacım var.

Motovento
    REKLAM ALANI

Uzun zamandır motor sürmek planımdı. Kursa yazıldığım ve sorun yaşadığım hakkında bi konu açmıştım buraya ve bazı arkadaşlar burdan birilerinin birebir öğretmek konusunda yardımcı olabileceğini söyledi. Ehliyet almak istiyorum -gerçekten çok, çok istiyorum- .Hemcinslerim hala barbileriyle oynadığı için ve motor sahibi bi erkek arkdaşım veya kankam vs. olmadığından butun paramı da kursa yatırmıştım açıkcası :D Adana içinde dar dönüşler, sekiz çizmek, contra gibi meseleleri öğrenmem için zaman ayırabilecek herhangi biri varsa gerçekten minettar olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    böbrek.avi
    infernus, pintus, arndiol ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    R25
    Şimdi burada biz senin kim olduğunu bilemeyiz sende bizim kim olduğumuzu bilemezsin.
    Ya sen organ mafyasıysan yada ben nereden bileceksin internetten herkes bu siteye üye olabiliyor.
    Sana bir abi tavsiyesi 1 herkese güvenme 2 motto akademi gibi honda sürüş eğitimi gibi kaliteli bir yerden eğitim al tecrübe , ben başarıyorum duygusu bu korkunu yenmene yardımcı olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

Özellikle adanada , ben oraya gitsem adres sormak için bile durmam adana orası adana anlıyor musun?����

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

asgaffagg

Adananın anlatıldığı gibi bir yer olmadığını düşünüyorum ve memleketimdeki insanlara güvenmeyi tercih ediyorum, senin aksine. Şehir içinde alıştırma yaparken kolay kolay kimse size saldırmaz. Yeni reşit olmuş sayılmam ve -kız- olmama hatta adanada yaşamama rağmen sana katılmıyorum. Yinede yorumun için teşekkür ederim.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı ZeynepArya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adananın anlatıldığı gibi bir yer olmadığını düşünüyorum ve memleketimdeki insanlara güvenmeyi tercih ediyorum, senin aksine. Şehir içinde alıştırma yaparken kolay kolay kimse size saldırmaz. Yeni reşit olmuş sayılmam ve -kız- olmama hatta adanada yaşamama rağmen sana katılmıyorum. Yinede yorumun için teşekkür ederim.
    ben ne zaman haberlere baksam en az 3 adana haberi görüyorum ve pekte güzel haberler olmuyor basınmı kötü yansıtıyor acaba

bence kayıtlı olduğunuz kursta öğrenin siz düzgün olsanız art niyetli biriylede karşılaşabilirsiniz dolayısıyla iki taraf içinde riskli bence

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ne zaman haberlere baksam en az 3 adana haberi görüyorum ve pekte güzel haberler olmuyor basınmı kötü yansıtıyor acaba

bence kayıtlı olduğunuz kursta öğrenin siz düzgün olsanız art niyetli biriylede karşılaşabilirsiniz dolayısıyla iki taraf içinde riskli bence
    Bence haberlerde çıkanların kaçı adanalı onu sormak lazım
    ZeynepArya bunu beğendi.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    İnternette kimin kim olduğu belli olmaz, güven olmaz buna katılıyorum ama Adana hakkındaki kötü ön yargılarınıza katılmıyorum.

TV'de art niyet oluyor. Hiç birşey olduğu gibi gösterilmez. TV'den bakarak Adana'nın veya başka bir yerin, veya herhangi bir şeyin nasıl olduğunu asla bilemezsiniz. Zaten TV'yi ciddiyetle izleyende kesinlikle bir sorun vardır bence. :D

Eğer Adana'nın nasıl bir yer olduğunu bilmiyorsanız, gelin görün gezin. Ondan sonra karar verin. Bunu her konuda bu şekilde düşünebilirsiniz. Kimsenin sizi etkilemesine izin vermeyin. Kendiniz araştırın, kendiniz görün, kendiniz karar verin.

--
    Yeni uyandım ve hızlıca doğaçlama yazdım. Cümlelerim sığ kalmış olabilir, anlatmak istediklerimi yanlış-eksik anlaşılacak bir şekilde yazmış olabilirim...
    ZeynepArya bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Bu Ne Cesarettir Yarabbi! Seni Tanımak İstiyorum Yiğidim" sözünü aklıma getiren muhtemel sonunda böbrek.avi ile sonuçlanacak bir durum ile karşı karşıyayız.

Tabi olay ciddi de olabilir ama üye olur olmaz böyle bir post ile foruma başlamak.

Yok yok, kesin böbrek.avi
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Peşin hüküm vermemek lazım,
    Arkadaş farklı bir konu açmıştı, ehliyet almak için kursa gittiğini ama zorlandığını belirtmişti.
    Bende yaşadığı şehirde belki bayan kullanıcılar olabileceğini yardımcı olabilecek birilerini bulmasının muhtemel olduğunu yazdım (hangi şehirde yaşadığını belirtmemişti)

Kısacası, hemen ön yargılı davranmamak lazım, arkadaş bayan olmayan bir trol de olabilir, yada gerçekten yardıma ihtiyacı olan bir bayan arkadaşımızda olabilir. Böbrek.avi sazan.avi gibi ekşisözlük yaklaşımı ile insanlara yardımcı olamazsınız.
    ZeynepArya bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Adana MT başlığına yazarsan seni doğru şekilde yönlendirebilecek ağabeylerinin olduğunu düşünüyorum.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Bu Ne Cesarettir Yarabbi! Seni Tanımak İstiyorum Yiğidim" sözünü aklıma getiren muhtemel sonunda böbrek.avi ile sonuçlanacak bir durum ile karşı karşıyayız.

Tabi olay ciddi de olabilir ama üye olur olmaz böyle bir post ile foruma başlamak.

Yok yok, kesin böbrek.avi
    Aslında sırf bu konu için üye oldum diyebilirim :D Riskli bi olay biraz farkındayım ama bu riski almaya değer diye düşünüyorum
    arndiol bunu beğendi.

vişneçürüğü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio beverly 300
    instagramtakipcikasma.org

Eğer gerçekten motosiklet sevdan varsa bu tutkundan vazgeçme, buradaki abilerinden sana yardımcı olmaya çalışacak olanlar da olacak tabii, ''abi mi? x de bana'' diyenler de olacaktır. :d (belki sen de biliyorsundur?)

Hayatında başarılar.
    ZeynepArya bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı vişneçürüğü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    instagramtakipcikasma.org

Eğer gerçekten motosiklet sevdan varsa bu tutkundan vazgeçme, buradaki abilerinden sana yardımcı olmaya çalışacak olanlar da olacak tabii, ''abi mi? x de bana'' diyenler de olacaktır. :d (belki sen de biliyorsundur?)

Hayatında başarılar.
    O tür arkadaşlara şu şarkıyı dinletebiliriz belki.
    vişneçürüğü ve ZeynepArya bunu beğendiler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    R25
    Ben senin için söyledim sen o riski almaya deger görüyorsan kendi hayatın bilemem artık.
    Adananın terminaline girmiştik, karşılaştığımız manzara hiç iç acıcı değil tabiki tüm adanalılar böyledir demiyorum arkadaşlar ama birde gerçek var yanlış anlıyorsunuz beni...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:15 ----------

Ayrıyeten her motosiklet bilen bunu öğretemez ben edebiyat öğretmeniyim şiir seven birisi gelse dese ki ben dersem anlatacağım olur mu öyle şey?

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Merhaba Motosiklet sevdan ve öğrenme isteğinizin olması çok güzel Öncelikle şunu belirtmek isterim bahsettiğiniz eğitimi bu şekilde bulabilirsiniz belkide bulamazsınız ama bizler Adana MT olarak her Çarşamba Akşam Saat 20:00 De İller Bankası civarı Osmanlı Cafe var orada toplanıp sohbet ediyoruz şayet gelir tanışır iseniz yardımcı olacak arkadaşlarımız olacaktır elbette iyi günler.
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    BMW g310r
    Adanayi görünce istemsizce haykirdim berberdeyim ve Alman dolu tip tip bakiyorlar :€

omerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    We_R1
    Elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)