Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul > balıkesir mantıklı yol güzergahı nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI

İstanbul > balıkesir mantıklı yol güzergahı nedir?

İlk defa gidicem vapur vs varmış. Bilgili vatandaşlarımızdan destek bekliyoruz 😂

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xmax250
    yenikapı dan bandırmaya feribot var eger sürmek istemiyorsan en kullanıslı yol. ama pahalıdır..

ben otarafa giderken topcular feribotuyla gecip altınova dan otobona baglanıp öle gidiyorum...

okdr yolu süremem diyorsan bin yenikapı dan bandırma feribotuna oradan devam...

Motosikleti
    cıks
    en sevdiğim güzergah(arabayla) lapseki üzerinden geçmek, yenikapıdan ucuza gelmekte, yolda güzel

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    zamanın varsa geze geze git çünkü arabalı vapura vericeğin parayla 1.5 depo benzin alırsın. osmangazi köprüsünden geç bursa üzerinden devam et

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Ozan önce Osmangazi köprüsü motosiklet geçiş ücretini öğren , sonra da bizlere tavsiye et , edebilirsen .
    roccoatilla, badircik ve yaşlıveacemi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozan önce Osmangazi köprüsü motosiklet geçiş ücretini öğren , sonra da bizlere tavsiye et , edebilirsen .
    Bandırma vapuru 110 lira vapurla gitmek daha ucuzamı gelicek kaç tl bilmiyorum açıkçası osmangazi

Aman Allahım 50tl yazıyor kardeş yüzerek geç
    bursalıali, yaşlıveacemi ve efendy06 bunu beğendiler.
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Yol yapmak istemiyorsan yenikapıdan feribota bin. yok ben yol yaparım geze geze giderim diyorsan körfezi dolaş daha ucuza gelir
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    En mantıklı yol Eskihisar topçular feribotu(Gidiş geliş25 tl) ile karşıya geçip, sırasıyla Yalova-Bursa-Karacabey-Balıkesir rotasını izlemek.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Anadolu yakasında isen pendik-yalova feribotla geçersin geçen yıl 24 liraydı. Yalovadan da bursayı geçince balıkesir zaten

https://www.instagram.com/p/BYbSKcKgncZ/

ben osmangazi ücretini insaflı birşey sanıyordum, bu şekilde gitmiştim 46 lira köprüye 8-10 lira da otoyola vermiştim. Yazık oldu
    bursalıali bunu beğendi.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Eskihisar - Tavşancıl iskelesi , Eskihisar - Topçular'dan daha uygun fiata götürüyor diye aklımda kalmış. En son olarak 22 şubat 2018 de Fuar
    için feribotla Bursa - İst yaptım. 15 gün sonra dönüşte Mithat Hocamla (mitmuallim) tanışmak ve sohbet edebilmek için İzmit Körfezini dolaştım.
    Mithat Bey bana sağ olsun Türk misafir perverliğinin en güzel örneğini sunmuştu. Karadan Bursa'ya geldiğim için dönüş bileti halen cebimde .

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:28 ----------

Eskihisar - Topçular geçiş ücretine tekrar bir zam daha geldiğini arkadaşlarım söyledi. Aktaranların yalancısıyım. Yine de galiba en iyisi
    yüzerek geçmek. Selamlar. Kulaçlarınıza kuvvet.
    Metehan07-70 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc700x
    En güzel rota, Tekirdağ > Uçmakdere > Şarköy > Gelibolu > Eceabat > Çanakkale, ondan sonrada aşağıya doğru sallan ve Balıkesir, Edremit, Ayvalık falan Cunda'ya gidersen de Papalina balığı ye gel

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    yol tarifi için gidiş tarihi oldukça önemli,
    zira hafta içi olacak ise istanbulun sabah trafiğine girmeden yapılabilecek başlangıç sürüşün devamı için nahoş etkilerden arınmış olacaktır.

başlangıç noktası da epey önemlidir.
    beylikdüzünde oturan kişiyi bursa tarafına göndermemek lazım,

mantıklı olan haritaya bakıp, trafik ve hava koşullarını incelemektir.
    twisten bunu beğendi.

Motosikleti
    he bu arada feribotla yenikapıdan mudanyaya geçersende 66tl filan öylede uygun olur 1.5 saate gidiyor

motorun ne bilmiyorum ama 250cc ve üstü olduğunu düşünürsek 4 lt'den aşağı yakmayacaktır.

dolasıyla "zaman-para" açısından bakacak olursan en karlısı ; yenikapı-bandırma feribotudur.

diğer tüm seçenekler yol yapmak istersen uygundur ama toplamda feribot ile kıyaslarsan cebinden aynı para çıkacaktır.
    bursalıali bunu beğendi.

Herkese yol gösterdiği için çok teşekkür ederim. Bu sabah saat 6 da çıkıp eskihisar yalova feribotla 35 tl git gel ücretini ödeyip geçip ardından balıkesir yolunu takip etmeyi uygun gördüm. Motorum pulsar 200rs. Yaktığı yakıt pek umrumda değil açıkçası. İlk uzun yolum olacak. Ve kaldırıp kaldıramayacağımı görmek istiyorum sadece. Yenikapı bandırma ise 120 tl çekti. Git gel 240 fazlasıyla pahalı geldi bana. Yalova dan sonrada 230 km kadar bi yol kalıyor. Bakalım ya umarım kazasız belasız gideriz.
    bursalıali, twisten, badircik ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    İdo ile Yenikapı- Yalova 44 tl tek yön mantıklı olabilir. 2-3 gün sonrasına 39 tl ye bilet var. Ben bahçelievlerde oturuyorum , burası için en mantıklı güzergah bu olurdu.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bandırma feribotu çok pahalı. Genelde yenikapı-yalova feribotunu kullanıyorum. Osmangazi köprüsünden asla geçmem . Maksat geçmeyenler daha çok ödesin.

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı to1ga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese yol gösterdiği için çok teşekkür ederim. Bu sabah saat 6 da çıkıp eskihisar yalova feribotla 35 tl git gel ücretini ödeyip geçip ardından balıkesir yolunu takip etmeyi uygun gördüm. Motorum pulsar 200rs. Yaktığı yakıt pek umrumda değil açıkçası. İlk uzun yolum olacak. Ve kaldırıp kaldıramayacağımı görmek istiyorum sadece. Yenikapı bandırma ise 120 tl çekti. Git gel 240 fazlasıyla pahalı geldi bana. Yalova dan sonrada 230 km kadar bi yol kalıyor. Bakalım ya umarım kazasız belasız gideriz.
    Eskihisar - Yalova 35 tl dediniz. Git gel toplam ücret mi 35 tl ? Eğer öyleyse aynı gün dönme şartı var mı?
    Kazasız, belasız, keyifli yolculuklar dilerim...

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Alıntı twisten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskihisar - Yalova 35 tl dediniz. Git gel toplam ücret mi 35 tl ? Eğer öyleyse aynı gün dönme şartı var mı?
    Kazasız, belasız, keyifli yolculuklar dilerim...
    git- gel 35 TL Eskihisar-Topçular.

Dönüş için zaman sınırı yok. İsterseniz 2 ay sonra dönün.
    Yarın olmayacak gibi kullanırsan yarın olmaz.

Evet yolculuğu tamamladık. Eskihisar yalova feribotuna git gel 30 tl verdim. Ve yanlış hatırlamıyorsaö 3 defa depo fulledim. Hep dip gaz gittiğim için acayip fena içti sanırım 😂

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)